Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

VectraNet

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Otwarty~

~Otwarty~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 15:23:49

Co myślicie o internecie vectry na terenie Słupska najbardziej mnie interesuje usługa 1 mb prosze o opinie :D

#2 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 19:51:21

Co myślicie o internecie vectry na terenie Słupska najbardziej mnie interesuje usługa 1 mb prosze o opinie :D

Jest OK!

#3 ~Otwarty~

~Otwarty~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 20:14:00

A jak z transferem plików i czy myślicie że będzie dobrze działać na 3 komputerach ?

#4 ~peacemaker~

~peacemaker~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 20:59:04

ja też mam vectre 1 mb i potwierdzam. działa ok. stały transfer i co dla mnie ważne upload 250 kilo. spoko

#5 ~Otwarty~

~Otwarty~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2008 - 21:05:14

A jak myślicie jak będzie dzialalo na 3 komputerach ?

#6 ~zorro~

~zorro~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2008 - 09:24:17

A jak myślicie jak będzie dzialalo na 3 komputerach ?

Będzie

#7 ~diabloo~

~diabloo~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2008 - 09:54:27

Dołączona grafika

Jak bede mieli takie lacze jak mam teraz to sie do nich przelacze :]

#8 ~aniolek22~

~aniolek22~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2008 - 11:25:30

VECTRA TO WIELKA POMYŁKA.NA POCZATKU NECIK CHODZIŁ BEZ ZARZUTÓW,A PO PÓŁ ROKU ZANIKA DOSTĘP.LIPA JAK NIE WIEM!

#9 ~Emka~

~Emka~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2008 - 13:42:10

Napiszcie czy rzeczywiście są trudności z internetem w Vektrze. Muszę podpisać nową umowę a za żadne skarby nie chcę przedłużać neostrady. Ten ich cholerny livbox bezprzewodowy mało mnie do histerii nie doprowadził.
Jakie niespodzianki mogą mnie czekać w Vektrze, czy w centrum miasta są inne mozliwości niż vectra i neostrada???

#10 ~xkrzysiekx~

~xkrzysiekx~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2008 - 21:18:30

Napiszcie czy rzeczywiście są trudności z internetem w Vektrze. Muszę podpisać nową umowę a za żadne skarby nie chcę przedłużać neostrady. Ten ich cholerny livbox bezprzewodowy mało mnie do histerii nie doprowadził.
Jakie niespodzianki mogą mnie czekać w Vektrze, czy w centrum miasta są inne mozliwości niż vectra i neostrada???

rene wmc-net kores i jeszcze kilka

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2008 - 12:52:01

rene wmc-net kores i jeszcze kilka

W centrum Słupska? Jesteś pewien?

#12 ~Disaster~

~Disaster~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 17:42:39

vectra net ? hahaha jak jest zla pogoda to internetu nie ma lub sa dc wiec ja pomysle nad zmiana....... pozdro

#13 ~COOLturalna~

~COOLturalna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 18:05:36

oj to prawda... miesiąc czasu metodą prób i błędów kombinowałam tak w ustawieniach liveboxa by net mi nie mulił. w końcu się udało, ale co z tego skoro jazdy livebox robił codziennie: kilkanaście nawet razy dziennie przerwanie krótkotrwałe z siecią, czasem internet lubił zwalniać, trzeba było restartować połączenie, by wrócić do normy.

teraz odkąd mam stałe łącze to na wspomnienie tamtych czasów myślę sobie: zgroza!

#14 ~necik~

~necik~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2009 - 18:56:14

Jest OK!

Polecam wmc net 1024/512 a nawet 2,4 i 10Mb w dobrych cenach

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 09:24:01

Ja może troche odbiegnę od tematu. Chodzi o sieć REYUNET (działa w gminie Słupsk). Czy można w tej sieci połaczyć komputery za pomocą routera? Tak żeby działały 2 w necie? (może być połaczenie po kablu). Ktoś wie jak, ma połączone? Będę wdzięczny za wskazówki.

#16 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 10:54:42

A jak dla mnie nie jest OK. Niestety, często bywa, że nie ma ani kablówki (na dekoderze), ani internetu. Bez znaczenia jest ilość mb. Jedynka jest ogólnie w przystępnej cenie i dość szybko chodzi.

#17 ~VOLVO-Rider-ka~

~VOLVO-Rider-ka~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 10:58:29

Ja może troche odbiegnę od tematu. Chodzi o sieć REYUNET (działa w gminie Słupsk). Czy można w tej sieci połaczyć komputery za pomocą routera? Tak żeby działały 2 w necie? (może być połaczenie po kablu). Ktoś wie jak, ma połączone? Będę wdzięczny za wskazówki.

W każdej sieci się da ;) Router podłącz do jednego komputera (tego na którego IP jest kodowany internet). Antenę możesz wystawić gdzie chcesz. Najlepiej podłącz trójnik do routera, wtedy sygnał będzie "leciał" w każdym kierunku. Wybór kart LAN też jest spory.

#18 ~cassia~

~cassia~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2009 - 11:04:15

Powracamy do tematu ;) VectraNet

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2009 - 14:35:30

VECTRA NET TO NAJGORSZY SHIT JAKI MÓGŁ ISTNIEĆ!!!
KANAŁÓW 5 NA KRZYŻ, A CENA MASAKRA, W DODATKU CO 3 MIESIACE PODWYZKA O 10-15ZŁ (*TUTAJ SKROMNA OPINIA O VECTRZE** ICH CAŁKIEM)....

JESLI CHCESZ BULIC 120ZŁ ZA INTERNET+TELEWIZJE, MIEC 5 KANAŁÓW NA KRZYŻ, BRAK DOSTĘPU PODCZAS I PO BURZY, BIERZ VECTRE ;)

CHCESZ MIEĆ SPOKÓJ - TO JEJ NIE BIERZ.

CHCESZ MIEĆ KOZACKIEGO NETA - KUP SOBIE SATELITARNY, ZASIEG: CALA POLSKA, EUROPA, SWIAT, NAWET SE MOZESZ NA GORZE ZAR CZY W HIMALAJACH KORZYSTAC Z NIEGO xD

#20 ~WROCŁAWIANIN~

~WROCŁAWIANIN~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2010 - 22:06:29

VECTRA NET TO NAJGORSZY SHIT JAKI MÓGŁ ISTNIEĆ!!!
KANAŁÓW 5 NA KRZYŻ, A CENA MASAKRA, W DODATKU CO 3 MIESIACE PODWYZKA O 10-15ZŁ (*TUTAJ SKROMNA OPINIA O VECTRZE** ICH CAŁKIEM)....

JESLI CHCESZ BULIC 120ZŁ ZA INTERNET+TELEWIZJE, MIEC 5 KANAŁÓW NA KRZYŻ, BRAK DOSTĘPU PODCZAS I PO BURZY, BIERZ VECTRE ;)

CHCESZ MIEĆ SPOKÓJ - TO JEJ NIE BIERZ.

CHCESZ MIEĆ KOZACKIEGO NETA - KUP SOBIE SATELITARNY, ZASIEG: CALA POLSKA, EUROPA, SWIAT, NAWET SE MOZESZ NA GORZE ZAR CZY W HIMALAJACH KORZYSTAC Z NIEGO xD

ZGADZAM SIĘ W 100%!!!!! JESTEM STUDENTEM , WYNAJMUJĘ MIESZKANIE WE WROCŁAWIU I NIE UKRYWAM CHCIAŁBYM KORZYSTAĆ Z USŁUG PRZYNAJMNIEJ DOBREGO DOSTAWCY INTERNETU , A TAK Z PEWNOŚCIĄ NIE MAM Z "VECTRA" . JA ZOSTAŁEM I MOI WSPÓŁLOKATORZY ZOSTALIŚMY "ZMUSZENI DO VECTRY" Z BRAKU INNYCH MOŻLIWYCH OPCJI DO WYBORU , ALE JEŚLI MIAŁBYM KOMUŚ PORADZIĆ (UCZĄC SIĘ NA WŁASNYCH BŁĘDACH) -------> LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ SKUSIĆ NA TĄ BEZNADZIEJNĄ USŁUGĘ , MOŻNA PÓŹNIEJ JEDYNIE ŻAŁOWAĆ <--------

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych