Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Użyczenie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych i indywidualny kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Osób/Rzeczy

kurs certyfikat kompetencji licencja transportowa użyczenie certyfikatu kompete BOTM założenie firmy transportowej uzyskanie certyfikatu kompete

81 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2018 - 08:28:14

Użyczę Certyfikat Kompetencji zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy, Jest on niezbędny do uzyskania zezwolenia (licencji) na przewóz oraz spedycję. Więcej informacji pod numerem 886-201-626

#62 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2018 - 15:09:31

Ja pracowałem na użyczonym certyfikacie kilka miesięcy ale mnie to strasznie denerwowało. Teraz jestem po kursie w Oesie i mam swój certyfikat. Pracuje na własne konto i śpię spokojnie. 

#63 ~Mateusz~

~Mateusz~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2018 - 17:32:07

Do użyczenia mam (CPC) Certyfikat Kompetencji Zawodowych w zakresie transportu drogowego rzeczy (krajowy oraz międzynarodowy)
Forma współpracy do uzgodnienia.
Obszar współpracy- cała Polska!
W razie pytań proszę o kontaktu pod numerem telefonu 791-498-642.
ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY!!!

#64 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:20:22

Użyczę Certyfikat kompetencji zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy. Pomagam w załatwianiu formalności związanych z otrzymaniem zezwolenia/licencji. Więcej informacji pod numerem 886-201-626

#65 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2018 - 09:21:59

Udostępnię certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz rzeczy. Jestem z województwa dolnośląskiego ale chętnie podejmę współpracę z firmami z całego kraju. Mój numer to 787-873-555

#66 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 11:37:31

Użyczę Certyfikat Kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym przewozie rzeczy. Podejmę współpracę z firmami z całej Polski na umowę zlecenie lub 1/10 etatu. Zapraszam do kontaktu pod numerem: 787-873-555

#67 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2018 - 10:21:03

A ja zrobiłem certyfikat kompetencji w Oes w KrakowieI teraz jeżdżę na legalu i bez problemu. Bardzo szybko i sprawnie pomogli mi ogarnąć temat

#68 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 21:54:56

Rzeczywiście szczerze polecam kontakt do Oli - kontakt jak wyżej 572197122. Uczyłyśmy sie zdalnie, choć byłam mocno sceptycznie nastawiona do tej formy. Poczytałam na forach ze trudny egzamin, ile to się trzeba uczyć, wiec nie brałam pod uwagę w ogolę zdalnej nauki. 

Ola wysłała materiały bardzo dobrze opracowane do ezaminu- aktualne zadania, aktualne testy . Super tłumaczy. Nauczyłam sie i zdałam za pierwszym razem. Naprawdę warto. Magda - świętokrzyskie.

#69 ~Magda~

~Magda~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2018 - 21:55:30

Rzeczywiście szczerze polecam kontakt do Oli - kontakt jak wyżej 572197122. Uczyłyśmy sie zdalnie, choć byłam mocno sceptycznie nastawiona do tej formy. Poczytałam na forach ze trudny egzamin, ile to się trzeba uczyć, wiec nie brałam pod uwagę w ogolę zdalnej nauki. 

Ola wysłała materiały bardzo dobrze opracowane do ezaminu- aktualne zadania, aktualne testy . Super tłumaczy. Nauczyłam sie i zdałam za pierwszym razem. Naprawdę warto. Magda - świętokrzyskie.

#70 ckz coaching

ckz coaching

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 czerwiec 2018 - 12:34:27

Certyfikat Kompetencji Zawodowych Kraków
Certyfikat CPC Kompetencji Zawodowych na Przewóz Rzeczy i Osób
Kurs: 1100 zł!
www.ckzcoaching.pl/krakow-certyfikat-kompetencji-zawodowych-2/

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2018 - 19:18:47

dla osób szukających materiałów i testów do egzaminu mogę polecić kursydlaprzewoznika.pl

#72 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2018 - 12:06:55

Udostępnię certyfikat kompetencji zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy. Pomagam w załatwianiu formalności. Więcej informacji pod numerem 787-873-555

#73 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 październik 2018 - 07:29:57

Użyczę Certyfikat kompetencji zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy. Jestem z woj. dolnośląskiego ale chętnie podejmę współpracę z firmami z całego kraju. Pomagam w załatwianiu zezwolenia na przewóz rzeczy (kompletowanie dokumentów). Więcej informacji pod numerem 886-201-626

#74 MartaMysz

MartaMysz

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 21 listopad 2018 - 13:20:21

Polecam szkolenie w tej firmie https://abc-szkoleni...cji-zawodowych/

#75 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2018 - 16:27:16

Egzamin zdany za pierwszym razem  ( listopad 2018). Wybrałem naukę zdalną i kilka godzin ( ok 12 h ) uczyliśmy się wspólnie przez telefon. Najpierw dostałem materiały mailem - bardzo dobrze opracowane , zadania z rozwiązaniami i ze wzorami, aktualne pytania egzaminacyjne. Potwierdzam fachowość nauczania przez Sandrę: jasny konkretny przekaz wiedzy, łatwy do zrozumienia. Wiedziałem czego się uczyć i jak się uczyć. Zawsze można było liczyć na konsultacje po szkoleniu. Szczerze polecam, warto. Podaje tel:  797172544. Robert z okolic Płocka

#76 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2019 - 14:21:34

Polecam Indywidulane przygotowanie do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych u Oli. Nauczyłem się dzięki nauce zdalnej - przez Internet, a właściwie wats upp. Nie musiałem zapisywać się na żaden kurs grupowy, a umawialiśmy się w czasie, który mi pasował, a pracuje dużo i zazwyczaj po 1-1,5 h łączyliśmy się zdalnie ok godz. 20.00. Szybko i przede wszystkim bardzo skutecznie. Ola tłumaczy prosto i zrozumiale zwracając uwagę na to gdzie może być w zadaniach haczyk czy tez testach. Nic mnie nie zaskoczyło na egzaminie i zdałem za pierwszym razem. Polecam. Tutaj już ktoś pisał kontakt , ale napisze i ja 572197122 

#77 ~ckz.przewoznika~

~ckz.przewoznika~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 17:28:04

Witam posiadam aktualną bazę pytań(2019) na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika zarówno na przewóz osób jak i rzeczy, a co najważniejsze baza posiada pytania wyłącznie wielokrotnego wyboru co różni ją od wszystkich innych propozycji na rynku. :-) Zapraszam do kontaktu: ckz.przewoznika@gmail.com

#78 miro77

miro77

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 13 marzec 2019 - 07:25:57

Jak chcecie uczyć się do testów to tylko wyłącznie polecam materiały ze strony http://certyfikatkom...izawodowych.pl/ , widziałem szereg różnych testów i tylko te testy z tej strony się pokryły na egzaminie w ok 80-90%. Tak samo z zadaniami. Fajna rzecz to symulator gdzie można poćwiczyć udzielanie odpowiedzi bez żadnych limitów i ograniczeń

Na dodatek jest to legalna firma która wystawia faktury vat i chyba sa liderami w tej branży.

ps. o tej Oli możecie poczytać na forach nieciekawe opinie :)

#79 ~Aneta~

~Aneta~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:58:17

Udostępnię Certyfikat kompetencji zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz rzeczy. Jestem z województwa dolnośląskiego ale chętnie podejmę współpracę z firmami z całego kraju. Tel. 787873555

#80 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 07:59:30

Użyczę Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz rzeczy. Więcej informacji pod numer 886-201-626

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych