Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Użyczenie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych i indywidualny kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Osób/Rzeczy

kurs certyfikat kompetencji licencja transportowa użyczenie certyfikatu kompete BOTM założenie firmy transportowej uzyskanie certyfikatu kompete

79 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 31 październik 2016 - 12:46:42

Jeżeli ktoś chce zrobić Certyfikat Kompetencji  Zawodowych zamiast stale pożyczać to polecam Oes w Krakowie. Ja tam robiłem kurs i zdałem egzamin za pierwszym razem. 

#22 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2016 - 13:14:22

Użyczę Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz RZECZY.
Certyfikat jest niezbędny aby uzyskać licencję na transport lub pośrednictwo przy przewozie rzeczy/spedycję.
Podejmę współpracę z firmami na terenie całego kraju.
Więcej info pod numerem 886-201-626

#23 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2016 - 14:35:53

Użyczę Certyfikat na przewóz OSÓB i RZECZY w kraju i międzynarodowy. Na terenie całego kraju.Wszelkich informacji udzielamy telefonicznie. Zapraszamy 534-959-427

#24 ~Mati~

~Mati~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2016 - 22:24:07

Czy nie lepiej samemu zrobić certyfikat i nie pożyczać. Ja poszedłem na szkolenie (np firma Oes w Krakowie robi takie szkolenia). Zdałem egzamin i mam już certyfikat nie muszę płacić za użyczenie 

#25 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2017 - 17:08:21

jak to jest z tym uzyczeniem?

musze te osobe zatrudnic a jezeli zrobir swoj w miedzy czasie to pozniej ja zwalniam i musze z tym swoim certfikatem gdzies isc?

#26 ~Martin~

~Martin~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 17:47:20

Udostępnie Certyfikat Kompetencji Zawodowych CPC w transporcie rzeczy
Witam, Działam na terenie ŚLĄSKA jak i również na terenie całej Polski.
Nawiąże współpracę z firmami transportowymi, dla których użyczę certyfikat kompetencji zawodowych w drogowym transporcie rzeczy na terenie kraju jak i całej Unii.

Otrzymujesz:
- Certyfikat Kompetencji Zawodowych,
- oświadczenie o niekaralności,
- oświadczenie osoby zarządzającej transportem,
- dokumenty dla kierowców

Więcej informacji telefonicznie. 669118994

#27 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2017 - 12:47:12

Polecam indywidualne przygotowanie do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika u Oli - 572197122. Bardzo dobrze tłumaczy i uczy. Zdane za pierwszym razem, a po egzaminie jeszcze służy radą i jeszcze pomogła mi użyczyć mój certyfikat, tym którzy go poszukują  :) Nauczyłyśmy się przez Internet wieczorami po pracy :) Szczerze polecam :) Anka

#28 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2017 - 21:04:15

Certyfikat jest niezbędny aby uzyskać licencję na transport lub pośrednictwo przy przewozie rzeczy/spedycję.
Pozdrawiam

#29 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 23:27:10

Kurs na certyfikat kompetencji możesz zrobić w Oes w Krakowie  Polecam ten ośrodek działają bardzo sprawnie i pracują tam kompetentni instruktorzy.

#30 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2017 - 11:35:16

#31 ~Pablito~

~Pablito~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 12:49:30

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
Witam, egzamin zdałem za pierwszym razem w lutym 2017 r.
Nie byłem na żadnym kursie, a moje przygotowanie to dokładnie 10 dni nauki w domu. 
Posiadam materiały którymi mogę się podzielić. 
Zapraszam do kontaktu: pawlos8800@gmail.com
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#32 ~pABLITO~

~pABLITO~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2017 - 12:50:21

!!!
@
Witam, egzamin zdałem za pierwszym razem w lutym 2017 r.
Nie byłem na żadnym kursie, a moje przygotowanie to dokładnie 10 dni nauki w domu. 
Posiadam materiały którymi mogę się podzielić. 
Zapraszam do kontaktu: pawlos8800@gmail.com
@
!!!

#33 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2017 - 15:44:55

Więcej informacji pod numerem 886-201-626
Pozdrawiam

#34 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2017 - 11:25:53

Pozdrawiam

#35 ~Tob~

~Tob~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2017 - 22:20:14

Udostępnię Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz RZECZY.
Kontakt tel. 605901533 Polska północna

#36 ~Urszula~

~Urszula~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2017 - 16:50:59

Witam :) Użyczę certyfikat kompetencji zawodowych w krajowym i międzynarodowym przewozie rzeczy TANIO! Preferuję najniższy rodzaj umowy - umowę zlecenie. Współpraca na ternie całej Polski. Pozostało jedno miejsce. Pozdrawiam i do usłyszenia. :) Urszula 781187393, Wrocław.

#37 ~Grzesiek251984@wp.pl~

~Grzesiek251984@wp.pl~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 19:43:10

Witam szukam osoby która pomorze mi w zdaniu egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych rzeczy wienceji informacji na e-mail Grzesiek251984@wp.pl pozdrawiam

#38 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2017 - 20:50:26

UNIJNE CERTYFIKATY KOMPETENCJI ZAWODOWEJ W TRANSPORCIE DROGOWYM RZECZY lub OSÓB(krajowym i międzynarodowym) oraz w POŚREDNICTWIE PRZEWOZU RZECZY(spedycja).Nawiążę współpracę z firmami przewożącymi rzeczy lub osoby na zasadzie umowy cywilno prawnej(wystawiam fakturę vat na usługę zarządzanie transportem),umowy zlecenia lub umowy o pracę 1/8 etatu. Jeżeli nie posiadasz takiego certyfikatu to pomogę w uzyskaniu zezwolenia lub licencji na międzynarodowy i krajowy transport rzeczy lub osób. Dokumenty potrzebne do złożenia wniosku,kontrachent otrzymuje na następny dzień. PRACUJEMY 7 DNI W TYGODNIU. Współpracuję na terenie całego kraju i Unii Europejskiej SZCZECIN . Grzegorz Tel 661180460 e-mail: ckz.osob.at.wp.pl

#39 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 07:27:29

Użyczę Certyfikatu Kompetencji Zawodowych na przewóz Rzeczy.

Certyfikat jest niezbędny aby uzyskać licencje (zezwolenie) na transport lub pośrednictwo przy przewozie rzeczy/spedycje.

Jestem z województwa dolnośląskiego ale podejme współpracę z firmami z całego kraju.

Wiecej info pod numerem: 886-201-626

Pozdrawiam

#40 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2017 - 20:51:51

Użyczę Certyfikat Kompetencji Zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz OSÓB oraz RZECZY teren całego kraju, więcej informacji udzielę telefonicznie 534-959-427 Zapraszamy.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych