Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Użyczenie Certyfikatu Kompetencji Zawodowych i indywidualny kurs na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika Osób/Rzeczy

kurs certyfikat kompetencji licencja transportowa użyczenie certyfikatu kompete BOTM założenie firmy transportowej uzyskanie certyfikatu kompete

79 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sandra_CKZP

Sandra_CKZP

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 07 grudzień 2014 - 10:56:45

SOLIDNIE I SKUTECZNIE PRZYGOTUJE DO EGZAMINU NA CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH PRZEWOŹNIKÓW (OSÓB/RZECZY). 
Indywidualnie przygotuję osoby do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych przewoźników. Ilość godzin poświęcona poszczególnym osobom dostosowana indywidualnie. 
Udostępniam darmowe materiały oraz gwarantuje pomoc do momentu zdania egzaminu. 
Przekazywana przeze mnie wiedza jest łatwo przyswajana, konkretna i zapewnia zdanie egzaminu w pierwszym terminie! Nauka odbywa się na zasadzie indywidualnych spotkań lub poprzez komunikator internetowy. Terminarz spotkań ustalamy indywidualnie.
Mieszkam w Warszawie. Dla chętnych spoza Warszawy proponuje spotkania weekendowe lub równie skuteczną naukę przez Internet. 

Jeśli chcesz założyć firmę transportową zanim zdobędziesz własny certyfikat, tanio użyczę Ci swój Certyfikat Kompetencji Zawodowych.
W celu bliższych informacji, proszę o kontakt. 
Sandra
797172544

info@trans-school.pl

#2 marek89i

marek89i

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 01 styczeń 2015 - 15:48:33

Witam.

Osobiście zamiast wypożyczać certyfikat polecam zrobienie własnego. Ja ze znajomymi robiłem kurs przygotowujący do egzaminu na certyfikat w tej firmie: http://star.org.pl/c...ncji-zawodowych Koszt to około 1000zł

Pozdrawiam

Michał

#3 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 13 maj 2015 - 08:46:43

Posiadam Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy /krajowym i międzynarodowym/. 

Podejmę współpracę z Firmami, użyczając swoją wiedzę i kompetencje wynikającą z uzyskanego certyfikatu.

Pomogę przygotować dokumenty w celu uzyskania licencji/zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego. 

Współpraca mogłaby się odbywać na podstawie kontraktu menadżerskiego, umowy o pracę (1/8 etatu) lub umowy - zlecenia. 

Faktura VAT.

Dysponuję doświadczeniem we współpracy z Firmami transportowymi i spełniam wszystkie wymagania niezbędne do podjęcia współpracy. 
Cena od 230 zł netto/miesiąc - 1 samochód. 
W przypadku floty wynagrodzenie do negocjacji
TEL 509 536 104
e-mail s. zalikowski@interia. pl

#4 ~Ma~

~Ma~
  • Goście

Napisano 04 luty 2016 - 12:43:52

UDOSTĘPNIĘ CERTYFIKAT KOMPETENCJI ZAWODOWYCH NA KRAJOWY I MIĘDZYNARODOWY PRZEWÓZ RZECZY, który jest potrzebny do uzyskania licencji na transport powyżej 3,5t. Ponadto jest potrzebny przez cały okres prowadzenia działalności gospodarczej.
Zasięg: cała POLSKA.
Nie wymagam zatrudnienia - umowa - zlecenie. tel. 503 17 47 31 Zapraszam!!!

#5 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 16:37:42

Użyczę certyfikat kompetencji zawodowych przewoźnika w drogowym transporcie rzeczy CPC (krajowy i międzynarodowy)

oraz

w drogowym transporcie osób /krajowym i międzynarodowym.

Pomogę przygotować dokumenty w celu uzyskania licencji/zezwolenia na wykonywanie zawodu przewoźnika drogowego.

od 180zł za pierwsze auto + 50zł za każde kolejne.

Certyfikat niezbędny jest do uzyskania licencji na transport lub spedycyjnej.

Możliwe formy współpracy:
- kontrakt managerski (faktura VAT bez ZUS)
- umowa zlecenie
- umowa o pracę na część etatu.
Sebastian 509536104

#6 ~Sebastian~

~Sebastian~
  • Goście

Napisano 10 kwiecień 2016 - 16:39:35

Posiadam Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Rzeczy /krajowym i międzynarodowym/ oraz
w Drogowym Transporcie Osób /krajowym i międzynarodowym.
Podejmę współpracę z Firmami z całej Polski, użyczając swoją wiedzę i kompetencje wynikającą z uzyskanego certyfikatu.
Współpraca mogłaby się odbywać na podstawie kontraktu menadżerskiego, umowy o pracę (1/8 etatu) lub umowy - zlecenia .
Wystawiam fakturę VAT.
Dysponuję doświadczeniem we współpracy z Firmami transportowymi i spełniam wszystkie wymagania niezbędne do podjęcia współpracy.
Cena od 180 zł netto/miesiąc - 1 samochód.
W przypadku floty wynagrodzenie do negocjacji.

Sebastian 509536104

#7 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2016 - 10:30:48

Użyczę cetryfikat kompetencji zawodowych na krajowy i międzynarodowy przewóz RZECZY i OSÓB, podejmę współpracę z firmami na terenie całego kraju, wszelkich informacji udzielę telefonicznie 534-959-427 ZAPRASZAMY

#8 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 13:42:38

Polecam kontakt do Oli  572197122. Świetnie uczy do egzaminu.

Nauczyła mnie przez Skype. Zadania na egzaminie miałem identyczne, które wspólnie przerobiliśmy:) Dosłała mi bazę przykładowych pytań. Nie wiem ile miałem w sumie punków, bo udało mi się zdać za pierwszym razem, a wtedy przysyłają tylko Certyfikat  :) Jestem pewien ze poszło bardzo dobrze. Nie ma co użyczać , można przygotować się bez większego wysiłku i mieć swój dokument. Szczerze polecam. Daniel

#9 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 15:28:59

Witam,

Użyczę Certyfikat Kompetencji Zawodowych w transporcie krajowym i międzynarodowym - przewóz rzeczy.

Teren woj. Wlkp. 

516 562 498 

#10 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2016 - 17:22:21

Udostępnię/ Użyczę 
Certyfikat Kompetencji Zawodowych niezbędny do uzyskania licencji transportowej na przewóz rzeczy oraz licencji na pośrednictwo przy przewozie rzeczy.
Podejmę współpracę w opraciu o umowe zlecenie bądź inną (do uzgodnienia)
Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy adamk89@onet.pl

#11 ~Gregor~

~Gregor~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2016 - 09:47:18

Udostępnię Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz rzeczy. Współpraca z firmami na terenie całego kraju. Więcej info pod numerem: 886-201-626

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2016 - 13:57:17

Udostępnię Ceryfikat Kompetencji Zadowowych Drogowego Transportu Rzeczy. 

Kontakt e-mail: porady.podatkowe@wp.pl

#13 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2016 - 19:04:58

Użyczę Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz RZECZY.
Certyfikat jest niezbędny aby uzyskać licencję na transport lub pośrednictwo przy przewozie rzeczy/spedycję.
Jestem z województwa dolnośląskiego ale podejmę współpracę z firmami na terenie całego kraju.
Więcej info pod numerem 886-201-626
Pozdrawiam

#14 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2016 - 20:15:05

Udostępnię Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz rzeczy. Współpraca z firmami na terenie całego kraju. Więcej info pod numerem: 886-201-626

ja zrobiłem kurs w firmie oes w krakowie. zdałem za pierwszym razem i teraz ma własny certyfikat nie muszę pożyczać

#15 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2016 - 16:36:56

Uzycze materialy szkoleniowe do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych min. materialy teoretyczne, konspekty oraz pytania z 4 ostatnich testow wraz z rozwiazaniem. ostatni test z 17.09.2016

wiecej info na priv

Krzysztof 577797624

#16 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 10:03:59

Użyczę Certyfikat Kompetencji Zawodowych na przewóz Osób i Rzeczy Kraj i Międzynarodowy. Wszelkie informacje telefonicznie. Zapraszam 534-959-247

#17 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 07 październik 2016 - 11:11:08

Użyczę Certyfikat Kompetencji Zawodowych na przewóz Osób i Rzeczy Kraj i Międzynarodowy. Wszelkie informacje telefonicznie. Zapraszam 534-959-427

#18 as.ss

as.ss

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 12 październik 2016 - 08:03:45

Udostępnię Certyfikat Kompetencji Zawodowych w krajowym i międzynarodowym przewozie rzeczy. Zajmuję się tym od kilku lat. Zapewniam szybkie przygotowanie dokumentacji z tym związanej. Osoby zainteresowane proszę o kontakt telefoniczny: 795 598 718.

#19 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 19 październik 2016 - 09:21:15

Użyczę Certyfikat kompetencji zawodowych na przewóz RZECZY.
Certyfikat jest niezbędny aby uzyskać licencję na transport lub pośrednictwo przy przewozie rzeczy/spedycję.
Podejmę współpracę z firmami na terenie całego kraju.
Więcej info pod numerem 886-201-626
Pozdrawiam

#20 ~Ola~

~Ola~
  • Goście

Napisano 25 październik 2016 - 13:25:16

Bardzo tanio użyczę certyfikat kompetencji zawodowych osób lub rzeczy. Prowadzę tez indywidualne przygotowania do egzaminu na certyfikat kompetencji zawodowych. 100 % zdawalność w pierwszym terminie. Teren pomocy cała Polska. Wystawiam faktury Vat. po więcej pytań zapraszam do kontaktu Ola 572197122

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych