Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na weterynarzy w Ustce!

51 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 16:53:40

W dniu wczorajszym wspólnymi siłami dwóch weterynarzy uśmierciło psa mojej sąsiadki- pierwszym, który niewłaściwie udzielił pomocy był "lekarz" przyjmujący pod kościołem św. Zbawiciela- pies trafił tam z powodu ukąszenia osy. Doktorek dał zastrzyk i odprawił duszącego się pieska do domu. Jednak pies wył z bólu i napuchł. Sąsiadka zabrała pieska do "weterynarza" pod kościół Gwiazdy Morza. Wielce pan kazał czekać na przyjęcie ponieważ miał przerwę obiadową. Pies skonał u niego w gabinecie...
Jedynym godnym polecenia gabinetem jest bezsprzecznie ten mieszczący się na ul. Bursztynowej. Mój pies był tam leczony i żyje! U tych dwóch pozostałych nawet nie odrobaczę swoich czworonogów!!!!!!!!!!!!!

#2 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 16:55:54

Wybaczcie forumowicze za umieszczenie posta w błędnym miejscu.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2011 - 18:13:15

W dniu wczorajszym wspólnymi siłami dwóch weterynarzy uśmierciło psa mojej sąsiadki- pierwszym, który niewłaściwie udzielił pomocy był "lekarz" przyjmujący pod kościołem św. Zbawiciela- pies trafił tam z powodu ukąszenia osy. Doktorek dał zastrzyk i odprawił duszącego się pieska do domu. Jednak pies wył z bólu i napuchł. Sąsiadka zabrała pieska do "weterynarza" pod kościół Gwiazdy Morza. Wielce pan kazał czekać na przyjęcie ponieważ miał przerwę obiadową. Pies skonał u niego w gabinecie...
Jedynym godnym polecenia gabinetem jest bezsprzecznie ten mieszczący się na ul. Bursztynowej. Mój pies był tam leczony i żyje! U tych dwóch pozostałych nawet nie odrobaczę swoich czworonogów!!!!!!!!!!!!!

Reklama dla jednego gabinetu,a szkalowanie innych lekarzy(są tylko trzy gabinety) to jest ohydne.
Kto ją umieścił????

Korzystam z zabiegów u lekarza przy kościele pw. Najświętszego Zbawiciela(a nie pod kościołem) i jestem bardzo zadowolona.Lekarze tam pracujący to profesjonaliści.

#4 ~T.~

~T.~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 19:55:24

to nie jest żadna antyreklama...

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2011 - 21:48:20

słuchaj gościu o twoich brzydkich praktykach w niszczeniu konkurencji, to trochę ludzi słyszało! i też o powoływaniu się na powiązania na żonę jako córkę wicewójta, ale żeby do takich niskich chwytów się posuwać? Palnij się w głowę i to wiele razy, może pomoże w co wątpię!

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 09:46:26

Przeciez pies to nie czlowiek. Ilosc ciala mala a ilosc jadu taka jak przyjmuje czlowiek. Malokiedy pies przezywa ukaszenie !!!! Ten weter spod gwiazdy morza to faktycznie luzak.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 14:17:04

Jak to nie jest antyreklama!!!
Plączesz się,leczysz swojego pupila u weterenarza,którego chwalisz.
Dlaczego nie poleciłeś go znajomym wcześniej ?
Nie wchodź przypadkiem pod kościół tylko wejdź do kościoła i oczyść swoje sumienie.

#8 ~go bursztyn go!~

~go bursztyn go!~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 18:13:02

Weterynarz na bursztynowej jest najlepszy. Szybko miło i fachowo. Słyszałam że ci kościołowi to wstrzykują psom wścieklizne żeby je potem leczyć.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 20:17:54

słuchaj gościu o twoich brzydkich praktykach w niszczeniu konkurencji, to trochę ludzi słyszało! i też o powoływaniu się na powiązania na żonę jako córkę wicewójta, ale żeby do takich niskich chwytów się posuwać? Palnij się w głowę i to wiele razy, może pomoże w co wątpię!

jeśli faktycznie weterynarze z bursztynowej zwalczają swoją konkurencję w jakiś nieładny sposób to ja i tak im piątkę przybije, bo są najlepsi w tym mieście. reszta to niedouczone pseudodoktorki!!! w tym gabinecie koło "strażaka" nadal funkcjonuje zeszyt czy już szarpnęli się aby zakupić lapa i prowadzić jakieś normalne zapiski z leczenia zwierząt?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2011 - 20:43:52

jeśli faktycznie weterynarze z bursztynowej zwalczają swoją konkurencję w jakiś nieładny sposób to ja i tak im piątkę przybije, bo są najlepsi w tym mieście. reszta to niedouczone pseudodoktorki!!! w tym gabinecie koło "strażaka" nadal funkcjonuje zeszyt czy już szarpnęli się aby zakupić lapa i prowadzić jakieś normalne zapiski z leczenia zwierząt?

Czy uważasz,że ten co ma "lapa" to jest profesjonalistom?

Leczę swojego zwierzaka i korzystam z pomocy weterynarza koło "strażaka" i jestem bardzo zadowolony.
Weterynarze o których piszę to doświadczeni lekarze i z sercem podchodzą do zwierząt. Nie zdzierają kasy,nie opowiadają kwieciście oraz nie podkreślają jacy to oni uczeni.
Często bywa,że ci uczeni bywają niedouczeni.
Bardzo wyuczeni weterynarze.
http://nonsensopedia...wiki/Weterynarz

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2011 - 07:59:25

Czy uważasz,że ten co ma "lapa" to jest profesjonalistom?Leczę swojego zwierzaka i korzystam z pomocy weterynarza koło "strażaka" i jestem bardzo zadowolony.Weterynarze o których piszę to doświadczeni lekarze i z sercem podchodzą do zwierząt. Nie zdzierają kasy,nie opowiadają kwieciście oraz nie podkreślają jacy to oni uczeni.Często bywa,że ci uczeni bywają niedouczeni. Bardzo wyuczeni weterynarze. http://nonsensopedia...wiki/Weterynarz

pewnego razu przyszłam do weterynarza koło strażaka prosząc o poradę:
- proszę pani, moje ptaki mają jakąś dziwną chorobę, trzepoczą skrzydełkami jakby ich skóra piekła i ciągle się drapią.
- hmmmm, co to może być- mówi zaciekawiona pani wet.
- może mają za mało witamin?
- o tak tak, moga mieć niedobór
- a może to jest pasożyt jakiś pchły, którymi mogły się zarazić od dzikiego gołębia którego miałam przez jakiś czas w domu- pomagam w myśleniu pani wet.
- tak, to też może być przyczyna- odpowiada uczona
- więc co pani radzi?
- zamówię pani witaminy za jedyne 50zł za flakonik, będą do odbioru w przyszłym tygodniu.
to była moja ostatnia wizyta tam. okazało się, że moje ptaki miały pchełki i wystarczyło kupić talk. a witaminy... najlepsze dla papug dostać można w aptece za jedyne 8zł.

#12 ~mama kotka~

~mama kotka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 14:52:52

nie wiem jak w innych lecznicach , ale na bursztynowej pełen profesjonalizm, polecam, a wpadki mogą zdarzyć się każdemu ;)

#13 ~<J>~

~<J>~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2011 - 17:21:11

również swojego pupilka leczę na ul. bursztynowej. Ani razu się nie zawiedliśmy. Co do innych weterynarzy w Ustce to nie mam żadnego zdania ponieważ nie korzystałam z ich usług leczniczych :lol:

#14 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 11 październik 2011 - 23:31:22

Weterynarz na bursztynowej jest najlepszy. Szybko miło i fachowo. Słyszałam że ci kościołowi to wstrzykują psom wścieklizne żeby je potem leczyć.

witam co do wstrzykiwnia wscirklizny gratuluje głupoty zelecane natychmiastowe uśpienie zajmuje sie szkoleniem i wszystkim moim klientom polecam ten gabinet czyli ten obok strazaka chodze tam rez ze swoimi psami byłem tam ostatnio niedalej jak wczoraj szczepoc przyszlego psa policyjnego własnie przeciw wsciekliznie :P TANIO RZECZOWO I FACHOWO!!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKCH NIEUSPIONYCH JAREK :D

#15 ~Ustka Gość~

~Ustka Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 08:27:46

Wtrącę swoje trzy grosze przy okazji dyskusji. Psiaka szkoda, wiadomo jak to jest z ukochanymi pupilami.
Polecam weterynarzy z ul. Bursztynowej. Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, a ci ludzie - kochają zwierzęta, do każdego zwierzaka podchodzą przede wszystkim z sercem i zrozumieniem, gdy np. mój kocur podrapał panu przedłokcie do krwi. A przede wszystkim - nie "zdzierają".
Pozdrawiam wszystkich właścicieli czworonogów korzystających z usług tej lecznicy.

#16 ~facet___~

~facet___~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 09:07:05

witam co do wstrzykiwnia wscirklizny gratuluje głupoty zelecane natychmiastowe uśpienie zajmuje sie szkoleniem i wszystkim moim klientom polecam ten gabinet czyli ten obok strazaka chodze tam rez ze swoimi psami byłem tam ostatnio niedalej jak wczoraj szczepoc przyszlego psa policyjnego własnie przeciw wsciekliznie :P TANIO RZECZOWO I FACHOWO!!!!!!POZDRAWIAM WSZYSTKCH NIEUSPIONYCH JAREK :D

....ha ha ha...szkole przyszłego pas policyjnego...co pewnie dostałeś zlecenie od komendy wojewódzkiej :lol: ..lepiej powiedz ile wet dał ci za reklamę ...każdy z nich to jak wróżka ...pozdro Jarku były milicjancie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 10:40:45

Wtrącę swoje trzy grosze przy okazji dyskusji. Psiaka szkoda, wiadomo jak to jest z ukochanymi pupilami.
Polecam weterynarzy z ul. Bursztynowej. Pełen profesjonalizm, fachowa obsługa, a ci ludzie - kochają zwierzęta, do każdego zwierzaka podchodzą przede wszystkim z sercem i zrozumieniem, gdy np. mój kocur podrapał panu przedłokcie do krwi. A przede wszystkim - nie "zdzierają".
Pozdrawiam wszystkich właścicieli czworonogów korzystających z usług tej lecznicy.

Slogany...
Podaj ceny,by można było porównać.
Każdy weterynarz to profesjonalista , fachowiec i kochający zwierzęta.

#18 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 13:12:23

:rolleyes:

....ha ha ha...szkole przyszłego pas policyjnego...co pewnie dostałeś zlecenie od komendy wojewódzkiej :lol: ..lepiej powiedz ile wet dał ci za reklamę ...każdy z nich to jak wróżka ...pozdro Jarku były milicjancie

nie od komendy a od centrum szkolenia psów i nie milicjancie :D tylko policjancie.Fakt prawda jest najlepsza reklama moze jakies detale z twojej strony,,,miałes kiedys chomika :lol: :lol: :lol: :lol: żywego??? :lol: :lol:

#19 ~facet__~

~facet__~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 18:08:26

....twoj post chwaląco reklamujący weta...akurat hmm...tez mam pieska służbowgo i hmmm...nie chwale prywatnie nikogo ..z podpisem J. ...a na marginesie ..jesli się znasz to wiesz że nie taka jest procedura przyjecia futrzaków do słuzby

#20 ~facet__~

~facet__~
  • Goście

Napisano 12 październik 2011 - 18:10:45

:blink:..jedno jest pewne że ich umiejętność do też dobry bajer i ludzie to łykają ...przecież dla przyjaciela zrobi sie wszystko...nie ma złego weta...tylko są złe chwile..i zły czas ...a czasem powiedzonko...operacja się udała ..ale ...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych