Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na Dewelopera - Osiedle Złoty Potok

deweloper oszust bydlino złotypotok

57 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 21:45:12

Ja kupiłem u pana Ś. mieszkanie w Słupsku i czekałem ponad 2 lata na akt i mieszkałem jak cały budynek zresztą. Więc nie widzę w tym nic dziwnego

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 21:57:04

A jak się nazywa developer od którego Pani kupiła mieszkanie? Bo trochę tych nazw obowiązuje.Gdzie jest ich biuro?

#23 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 22:03:21

Deweloper to pan W.Śledź a firma to Nowoczesne Budownictwo, biuro mają na 3 maja w Słupsku.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 22:51:06

Nigdy nie trafi. Ma za duże układy i jest za mocny, by jemu podskoczyć. Taki baron na lokalnym rynku. Nosi przy sobie ostrą broń.

Czy to możliwe aby niejaki Śledz był baronem ,może jedynie tylko cwanym baranem no to wtedy to by było możliwe .
Myślę ,że jeżeli niejaki Śledż jest tylko oszustem to należy takiego Śledzia opiec na wolnym ogniu a potem dać kotu też na powolne pożeranie .
Czy to rozwiązanie jest dobre . hmm , jeżeli to jest oszust , to na pewno tak .

#25 ~GoscPOUSADA~

~GoscPOUSADA~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 10:47:24

Nie kupować u niego nieruchomości ani nic nie wynajmować!!!!!!Oszust jakich mało!!!!!Tylko czekać aż się nim zajmie CBS

#26 ~Były pracownik~

~Były pracownik~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 08:28:42

Ten człowiek to jakiś deb***. Zaciąga kolejne kredyty by samochód kupić kochasi. Ludziach nie placi . Inwestycji nie pokonczyl. Aktów nie wydał. Ludzie mieszkają na budowie . On żyje chyba w innym świecie i myśli że karma się przeciw niemu nie obroci. Powinni go zamknąć w Tworkach.

#27 ~niuss~

~niuss~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2017 - 18:19:32

W Słupsku jest wielu uczciwych deweloperów: Matbet, Sierleccy czy pan Irek Żurawski.
Od każdego kupiłem mieszkanie na wynajem i to o czym piszecie, że trzeba swoje wydrzeć, to jakaś komiczna historia dla mnie.

#28 ~Wiechu~

~Wiechu~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2017 - 12:15:42

No niestety . Ludzie w Bydlinie wiem że już coś na niego szykują . Cierpliwość każdego się konczy . Na każdego znajdzie się też sposób:)

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2017 - 23:24:17

Czy to możliwe aby niejaki Śledz był baronem ,może jedynie tylko cwanym baranem no to wtedy to by było możliwe .
Myślę ,że jeżeli niejaki Śledż jest tylko oszustem to należy takiego Śledzia opiec na wolnym ogniu a potem dać kotu też na powolne pożeranie .

No niestety . Ludzie w Bydlinie wiem że już coś na niego szykują . Cierpliwość każdego się konczy . Na każdego znajdzie się też sposób:)

Czy to możliwe aby niejaki Śledz był baronem , hm .., może jedynie tylko cwanym baranem no to wtedy to by było możliwe .

Myślę ,że jeżeli niejaki Śledż jest tylko oszustem to należy takiego Śledzia opiec na wolnym ogniu a potem olać go  lub dać kotu ,  też na powolne pożeranie .

#30 ~gość serwisu~

~gość serwisu~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:37:58

A czy ktoś spr kw?na budowę zaciągnięty jest sporty kredyt i każde z mieszkań ma wpis w kw. Jeśli deweloper nie spłaci kredytu to nieźle bagno bo bank dobierze mu się do sledziowej dupy

#31 ~gość serwisu~

~gość serwisu~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 15:38:48

A czy ktoś spr kw?na budowę zaciągnięty jest sporty kredyt i każde z mieszkań ma wpis w kw. Jeśli deweloper nie spłaci kredytu to nieźle bagno bo bank dobierze mu się do sledziowej dupy

#32 ~niuss~

~niuss~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2017 - 21:48:07

Ja kupiłem u pana Ś. mieszkanie w Słupsku i czekałem ponad 2 lata na akt i mieszkałem jak cały budynek zresztą. Więc nie widzę w tym nic dziwnego

Żeby zamieszkać w mieszkaniu trzeba je wykończyć, kuchnia, łazienka itp. To ładowanie kasy w mieszkanie, które tak naprawdę do podpisania aktu nie jest Twoje.
Dla mnie nie do pomyślenia.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 czerwiec 2017 - 07:22:57

Czy on coś jeszcze buduje nawet pod inną firmą? Nie chciałbym się naciąć

#34 ~gość gp24~

~gość gp24~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 09:26:22

"Dziesięć milionów miał wyłudzić z banków i Funduszu Ochrony Środowiska deweloper ze Słupska. Prokuratura Okręgowa w Słupsku postawiła zarzuty Wiesławowi Ś. Chodzi o wyłudzenia i podrabianie dokumentów. Biznesmen nie przyznaje się do winy." Wiecej info na RadioGdansk i kanal6

Może GP24 też się zainteresuje w końcu tematem???

#35 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2017 - 12:39:11

Oszust wielkim literami.

#36 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 12:45:38

Na forum cisza, a w prokuraturze sypią się zawiadomienia. Ciekawe jak długo jeszcze będą toczyć się śledztwa w sprawie oszustw tego cwaniaka Ś. Bydlino i Konarskiego na pewno nie dadzą o sobie długo zapomnieć....

#37 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 13:43:51

Dlaczego go nie zajmuje się tym temat? Od lat oszukuje ludzi, nic z nim nie robią, to są ludzkie dramaty, a lokalna monopolistyczna prasa nic o tym nie pisze?!
Może to czyjś kolega? Po co nam ten szmatławiec w słupsku skoro nie nadąża za tym co się w miescie i okolicach dzieje!

#38 ~hehe~

~hehe~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2017 - 12:20:25

Dlaczego go nie zajmuje się tym temat? Od lat oszukuje ludzi, nic z nim nie robią, to są ludzkie dramaty, a lokalna monopolistyczna prasa nic o tym nie pisze?!
Może to czyjś kolega? Po co nam ten szmatławiec w słupsku skoro nie nadąża za tym co się w miescie i okolicach dzieje!

Też mnie to zastawia - o tym deweloperze i jego rodzinie jest głośno już jakiś czas, a w słupskich mediach cisza...

#39 ~GoscPOUSADA~

~GoscPOUSADA~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:42:29

No i dzieje się dzieje ...deweloper Śledzik zaczął wydawać ludzia akty :)) szkoda tylko że akty są z hipoteka jego banku . Oj naiwność ludzka nie zna granic

#40 ~Karma~

~Karma~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2017 - 21:01:49

Ludzie się go boją czy jak ??? Dlaczego pozwalają sobie w kaszę dmuchać? Od czego są sądy i prokuraturzy ? To się w głowie nie mieści

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: deweloper, oszust, bydlino, złotypotok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych