Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na Dewelopera - Osiedle Złoty Potok

deweloper oszust bydlino złotypotok

57 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Oszukany~

~Oszukany~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 16:46:50

UWAGA na Dewelopera stawiającego budynki energooszczędne na Osiedlu Złoty Potok w Bydlinie. Nie ma sensu podawać nazwy firmy, bo ma ich kilkanaście i co chwilę zmienia. Oszukuje ludzi, nie wywiązuje się z zapisów umieszczonych w podpisywanych umowach deweloperskich (poświadczanych notarialnie!). Wszystko jest w porządku do czasu przelania pieniędzy na jego konto - później otrzymanie jakiejkolwiek informacji jest niemożliwe. Sprzedawane lokale - piękne, ale co z tego, skoro nie można w nich zamieszkać?! Jestem jednym z oszukanych właścicieli mieszkań, dlatego chcę ostrzec wszystkich zainteresowanych - uważajcie, bo ja muszę dochodzić swoich praw w sądzie.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 19:37:22

UWAGA na Dewelopera stawiającego budynki energooszczędne na Osiedlu Złoty Potok w Bydlinie. Nie ma sensu podawać nazwy firmy, bo ma ich kilkanaście i co chwilę zmienia. Oszukuje ludzi, nie wywiązuje się z zapisów umieszczonych w podpisywanych umowach deweloperskich (poświadczanych notarialnie!). Wszystko jest w porządku do czasu przelania pieniędzy na jego konto - później otrzymanie jakiejkolwiek informacji jest niemożliwe. Sprzedawane lokale - piękne, ale co z tego, skoro nie można w nich zamieszkać?! Jestem jednym z oszukanych właścicieli mieszkań, dlatego chcę ostrzec wszystkich zainteresowanych - uważajcie, bo ja muszę dochodzić swoich praw w sądzie.

No nie żartuj. Na czym polega problem? Przecież to jest notarialnie zrobione i forsa jest chyba na funduszu bankowym?

Może ma tylko opóźnienie w zakończeniu budowy?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2016 - 22:11:14

No nie żartuj. Na czym polega problem? Przecież to jest notarialnie zrobione i forsa jest chyba na funduszu bankowym?

Może ma tylko opóźnienie w zakończeniu budowy?

A co takie zdziwienie? Wyrażenie "jak w banku" dawno straciło na wartości a o wielu developerach i cudach jakie wyrabiają kosztem klientów nieraz było słychać w mediach.

Z banku też nie powinny wypływać informacje np. odnośnie kredytobiorcy i firmy ubezpieczeniowej, w której kredytobiorca ma kredytowaną rzecz np. samochód, dom itd ubezpieczoną, a znam przypadek, że właśnie takie poufne informacje wypłynęły i klient miał niemałe kłopoty przez to.

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 07:56:58

Trzeba było najpierw sprawdzić dewelopera zanim wpłaciłeś kasę. Juz od dawna mówią o nim że to oszust. Szkoda że ta sprawa nie jest nagłośniona, bo wiele osób naprawdę ma teraz problem. Ale dobrze że ostrzegasz innych przed życiowym błędem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2016 - 10:19:19

Czy to ten pan o "rybim" nazwisku?

#6 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 13 wrzesień 2016 - 09:24:53

Tak ten sam.

#7 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2016 - 08:55:15

Z jakiego konkretnie powodu nie może Pan zamieszkać w "swoim" mieszkaniu, bardzo proszę o konkrety, sami jesteśmy zainteresowani zakupem mieszkania na tym osiedlu. Dziękuję.

#8 ~Hanka99~

~Hanka99~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2016 - 19:39:20

Osobiście mogę polecić psgdeweloper.pl. Są z Trzebnicy. Bardzo uczciwa firma.

#9 ~Krycha~

~Krycha~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2016 - 14:48:15

podejrzewam że to wpis konkurencji, łatwo obsmarować kogoś na forum bez podania nazwiska

#10 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2016 - 12:39:25

Podana nazwa inwestycji a to wystsrczy!! Odradzam a raczej ostrzegam przed tymi ludzmi! Powinni trafic jyz dawno na czarna liste deweloperów! !!

#11 ~oszukany~

~oszukany~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2016 - 15:03:04

Podana nazwa inwestycji a to wystsrczy!! Odradzam a raczej ostrzegam przed tymi ludzmi! Powinni trafic jyz dawno na czarna liste deweloperów! !!

Nigdy nie trafi. Ma za duże układy i jest za mocny, by jemu podskoczyć. Taki baron na lokalnym rynku. Nosi przy sobie ostrą broń.

#12 ~oszukany bydlino~

~oszukany bydlino~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 13:25:50

Nigdy nie trafi. Ma za duże układy i jest za mocny, by jemu podskoczyć. Taki baron na lokalnym rynku. Nosi przy sobie ostrą broń.

niestety to prawda - szkoda, że tak późno się dowiedziałem. otwiera i zamyka firmy, więc ciężko dochodzić swoich praw. ale w końcu doczeka się sprawiedliwości...

#13 ~Osiedle Złoty Potok Bydlin~

~Osiedle Złoty Potok Bydlin~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2016 - 13:35:46

Jak myślicie - dlaczego na Facebook'u i Google jest zablokowana mozliwość dodania opinii o tej inwestycji i deweloperze? Nie dajcie się oszukać!

#14 ~Klient 2~

~Klient 2~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 19:46:49

Wszędzie usuwane sa negatywne opinie tak samo na gowoork o pracodawcy: centrum sprzrdazy i obslugi nieruchomosci!!! Ludzie odchodza z pracy bo zalega z wyplatami po kilka msc! Oczywiście pieniedzy nie oddaje. Oszust jakich malo! Mam nadzieje ze sie doigra cala ich rodzina!

#15 ~Klient Osiedle Złoty Potok~

~Klient Osiedle Złoty Potok~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 13:14:46

Próbuję skontaktować się z biurem tego Dewelopera - zero odpowiedzi, telefony wyłączone, na maile już od dawna nikt nie odpowiada - czy oni w ogóle jeszcze pracują? Zero profesjonalizmu, jak na sprzedaż mieszkań za grube pieniądze. Do tego jeszcze chwalą się na stronie certyfikatem "Wiarygodny deweloper na rynku pomorskim" - śmieszne! Czy taki ranking w ogóle istnieje? Szukałam i nie znalazłam niestety. Mam nadzieję, że ktoś zainteresuje się tematem tego Dewelopera na szerszą skalę, bo oszukanych wciąż przybywa.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2017 - 19:42:47

Ktoś od nich kupił te mieszkania w Bydlinie?

#17 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 05 luty 2017 - 21:34:33

Kupiliśmy mieszkanie na Złotym Potoku. Okolica cudowna, mieszka się super ...cisza spokój ....jest wiele problemów z deweloperem ale to nie pierwsze mieszkanie które zakupiliśmy i wiemy że nie ma łatwo, wiemy też jak dociekać swoich praw w razie W. Na razie mieszkamy terminy aż tak bardzo nie były opóźnione jeżeli chodzi o odbiory , teraz jesteśmy na etapie usuwania usterek bo się pojawiły....idzie to bardzo mozolnie po wielu interwencjach w biurze i wielu pismach ...ale jakoś idzie dzięki Bogu. Ja na razie nie panikuje bo w pl to niestety z deweloperami trochę trzeba się poszarpać aż się wyszarpie ...mimo że płaci się Wielkie pieniądze o wszystko robią łaskę. Dziwi mnie tylko tyle głupich wpisów bo mieszkają tu na razie 3 rodziny które znam i jak dotąd żadna z tych rodzin nie zgłosiła sprawy do sądu...ba nawet z tego co się orientuje nie byli u prawnika ...więc gdzie Ci oszukani ?

#18 ~Oszukany Bydlino~

~Oszukany Bydlino~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 12:34:55

Kupiliśmy mieszkanie na Złotym Potoku. Okolica cudowna, mieszka się super ...cisza spokój ....jest wiele problemów z deweloperem ale to nie pierwsze mieszkanie które zakupiliśmy i wiemy że nie ma łatwo, wiemy też jak dociekać swoich praw w razie W. Na razie mieszkamy terminy aż tak bardzo nie były opóźnione jeżeli chodzi o odbiory , teraz jesteśmy na etapie usuwania usterek bo się pojawiły....idzie to bardzo mozolnie po wielu interwencjach w biurze i wielu pismach ...ale jakoś idzie dzięki Bogu. Ja na razie nie panikuje bo w pl to niestety z deweloperami trochę trzeba się poszarpać aż się wyszarpie ...mimo że płaci się Wielkie pieniądze o wszystko robią łaskę. Dziwi mnie tylko tyle głupich wpisów bo mieszkają tu na razie 3 rodziny które znam i jak dotąd żadna z tych rodzin nie zgłosiła sprawy do sądu...ba nawet z tego co się orientuje nie byli u prawnika ...więc gdzie Ci oszukani ?

Nie trzeba mieszkać, żeby być właścicielem jednego z mieszkań. Deweloper nie wywiązuje się z umowy i nie kończy formalności związanych z przekazaniem własności - mieszkanie w niewyodrębnionym lokalu jest chyba nie do końca właściwym posunięciem? Nie sądzę też, że podejście typu "niestety z deweloperami trochę trzeba się poszarpać aż się wyszarpie" jest poważne, bo w taki sposób właśnie przyzwala się na tego typu historie. Patologie trzeba zwalczać, a nie przymykać na nie oko i czekać, bo "tak to już jest".

#19 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 21:04:39

Proszę czytać ze zrozumieniem gdyż nigdzie nie napisałam że przyzwalam deweloperowi na cyt. tego typu historię. Jeżeli ktoś zakupił mieszkanie i ma kredyt a terminy w akcie deweloperskim są przekroczone ...budynek stoi i ja za niego zapłaciłam to dlaczego mam płacić kredyt ...mam płacić wynajem i czynsz w innym lokum skoro mogę mieszkać w swoim mieszkaniu i dochodzić swoich praw tu na miejscu. Proszę nie czepiać się też słówek bo szarpiąc się właśnie z owym deweloperem niepozwalam na patologię i w ten sposób próbuje cos wywalczyć :) Jeżeli niewłaściwym posunięciem jest zamieszkanie w niewyodrębnionym mieszkaniu to czy właściwym posunięciem jest zakupienie mieszkania i zapłata całej kwoty za niewyodrębnione mieszkanie ?

#20 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 09 luty 2017 - 21:13:08

A tak a propos w *kupie* siła więc nic nie stoi na przeszkodzie by wszyscy którzy zakupili mieszkania na owym osiedlu zebrali się razem w szranki przeciwko deweloperowi bo wiem że pojedyncze skargi na owym deweloperze wrażenia nie robią. Pozew zbiorowy ???? Czemu nie ??? Bo wylewanie swoich żali na forum nic nie zmieni :) Pozdrawiam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: deweloper, oszust, bydlino, złotypotok

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych