Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na apteki-dbam o zdrowie

203 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bluee~

~bluee~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 15:39:20

To, że w aptekach są różne ceny nie znaczy wcale, że ktoś na tym zarabia więcej. Nie wiecie na jakich zasadach to wszystko funkcjonuje to nie piszcie głupot. Rywalizacja na rynku jest nierówna, ale to wszystko do czasu, gdy zostaną same sieciówki już nie będzie dobrych cen...........

Mnie potrzebujacego dany lek nie interesuja zasady- jak piszesz tylko cena leku.

#22 ~BB~

~BB~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2011 - 07:45:59

Zakupiłem w aptece internetowej "dbam o zdrowie" skarpetki przeciw żylakowe pewnej firmy, które używam od jakiegoś czasu. Odebrałem w aptece i w domu rozpakowałe jedno opakowanie przyłozyłem do nogi, porównałem ze wczesniej używanymi i okazało się, że są bardzo krótkie - były do półłydki, a nie za łydkę. Zadzwoniłem na infolinie, a pani mówi, że ja nie kupiłem przez internet tylko w aptece i nie obowiązują przepisy jak przy zakupach przez internet. Mówię, że w aptece to tylko odebrałem, a kupiłem przecież w interencie. Szkoda zdrowia na dyskusje z "najmądrzejszą panią z infolinii" - także proszę uważać.
Dzk

#23 ~issa~

~issa~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 11:28:05

Zakupiłem w aptece internetowej "dbam o zdrowie" skarpetki przeciw żylakowe pewnej firmy, które używam od jakiegoś czasu. Odebrałem w aptece i w domu rozpakowałe jedno opakowanie przyłozyłem do nogi, porównałem ze wczesniej używanymi i okazało się, że są bardzo krótkie - były do półłydki, a nie za łydkę. Zadzwoniłem na infolinie, a pani mówi, że ja nie kupiłem przez internet tylko w aptece i nie obowiązują przepisy jak przy zakupach przez internet. Mówię, że w aptece to tylko odebrałem, a kupiłem przecież w interencie. Szkoda zdrowia na dyskusje z "najmądrzejszą panią z infolinii" - także proszę uważać.
Dzk

takie czasy

#24 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2011 - 22:25:18

ja niestety pracuje w jednej z aptek doz-u szkoda gadać wyzysk płacą grosze nam ,ale niestety musimybo gdzie pójdziemy jak nie ma pracy nabijamy im kasę i naprawde jest tam najdrozej :angry:

#25 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 01:30:56

nigdy w życiu nie pójdę już do apteki DOZ, mają tam okropnie wysokie ceny produktów, za Etiaxil zapłaciłam 52zł !! kiedy w innej aptece Max Medicum w naszym mieście kosztuje on 39zł ! to jest 13 zł przebitki, masakra :/

#26 ~julieeeeiie~

~julieeeeiie~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2011 - 11:22:58

wow, dziwne bo ja sobie zamawial rozne leki ziolowe i one sa tam najtansze ze wszystkich.... moze niektore sa drozsze , nie wiem ale moje sa bardzo gtanie w porownaniu do innych :)

#27 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 00:37:36

kupiłem 4 leki za 89 zł w "Magicznej" a w Dbam o zdrowie chcieli 135 za to samo

#28 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2012 - 00:42:35

wpis nr 26 poprzedni dotyczy Łodzi i z kartą 60+. W "Magicznej" bez żadnych kart itp. Takie same ceny jak w "Magicznej" oferowali w "Kwiatach Polskich" (z niewielkimi różnicami)

#29 ~aleksandra~

~aleksandra~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 16:18:33

UWAGA!!! na Portal -Dbam o zdrowie- trzeba być czujnym na produkty, które się u nich zamawia. Są z krótkim terminem przydatności do spożycia. Portal nie uwzględnia reklamacji, jest bezwzględny i urzędniczy. Nie ma czegość takiego jak dobra wola. Jak w ciemno zaufałeś, to tracisz!!!

#30 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2012 - 16:25:48

Ja tez ostrzegam przed Portalem - Dbam o zdrowie- kupiłem kilka sztuk Nefroseptu na cała kurację. Po odbiorze z apteki okazało się, że produkt ma krótki okres do spozycia. Portal nie uwzględnił mi reklamacji. Niestety to moja wina, ponieważ powinienem być nieufny i czujny wobec tego co mi sprzedają i sprawdzić na miejscu termin przydatności. Nie ma czegoś takiego jak zaufanie, solidność i rzetelność. Głupi byłeś, to trać!!!

#31 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 21:13:11

Powiem wam tylko jedno, że we wszystkich aptekach dbam o zdrowie jest bardzo drogo, bezwzględu gdzie kto mieszka. Ja mieszkam w Skierniewicach gdzie jest 5 aptek dbam o zdrowie. Potrzebowałam kupić dla mamy Symbikort dla astmatyka, w aptece doz powiedzieli mi cenę 30 złoty a w aptece pod blokiem na jagiellońskiej zapłaciłam 5 złoty! Czyli 25 złotych różnicy na jednej sztuce a potrzebowałam dwie sztuki, czyli 5 dych poszło by w las.

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 21:18:39

Ja w slupskiej aptece doz prywatnej kupowałem ten lek za 1 grosz a teraz faktycznie 5 zł. Więc byłem i jestem zadowolony dalej

uote name='Agnieszka' timestamp='1327954391' post='835120']
Powiem wam tylko jedno, że we wszystkich aptekach dbam o zdrowie jest bardzo drogo, bezwzględu gdzie kto mieszka. Ja mieszkam w Skierniewicach gdzie jest 5 aptek dbam o zdrowie. Potrzebowałam kupić dla mamy Symbikort dla astmatyka, w aptece doz powiedzieli mi cenę 30 złoty a w aptece pod blokiem na jagiellońskiej zapłaciłam 5 złoty! Czyli 25 złotych różnicy na jednej sztuce a potrzebowałam dwie sztuki, czyli 5 dych poszło by w las.
[/quote]

#33 ~mieszczka~

~mieszczka~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2012 - 21:48:39

Wow, a ja się dałam nabrać.... dzięki:) :o

#34 ~Janina~

~Janina~
  • Goście

Napisano 07 luty 2012 - 17:31:46

Też nie polecam aptek DOZ. W jednej z aptek na Śląsku dokładnie w Łaziskach kupowałam leki dla ciężko chorej mamy i okazało się, że gdybym przyszła z tą receptę jeszcze w styczniu to dostałabym wszystkie leki ze zniżką, ale że przyszłam do apteki 1 lutego dowiedziałam się, że apteka nie realizuje ze zniżką recept na starych drukach. Zaproponowano mi wykupienie leków na 100% lub kolejna wizytę u lekarza i poproszenie go o wypisanie leków na tej nowej dobrej recepcie. Wróciłam do lekarza, a lekarz kazał mi wykupić leki w innej aptece i poinformował mnie, że nowe recepty będą obowiązywać dopiero od czerwca. Kupiłam wszystkie leki w innej z aptek w Łaziskach ( nie DOZ ) i nie było żadnego problemu. Sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Pacjenta i czekam na odpowiedź w tej sprawie. Nie mogę zrozumieć dlaczego ta apteka realizuje recepty wg. swoich własnych zasad.
Pozdrawiam.
Janina.

#35 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 29 luty 2012 - 22:14:43

A ja polecam!!!!!!!!!
Dlaczego tak dużo wykrzykników? Bo kupiłem u nich ciśnieniomierz, a dokładnie PANASONIC EWBU 30 za 149.99 zł
Zamówiłem w piątek a w sobotę rano był w aptece do odbioru, to się nazywa dbanie klienta!
Mało tego, jest to najlepsza cena w POLSCE!!!
Złego słowa na nich nie mogę powiedzieć!
A jak ktoś jest na tyle ograniczony ze nie umie sobie porównać cen na necie z innymi aptekami to jego sprawa.

#36 ~ONA~

~ONA~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 10:59:20

APTEKI DOZ UPADAJĄ - ktoś chce je przejąć

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2012 - 11:02:36

DOZ mają najdroższe leki - tańsza jest Niezapominajka i ZICO
Ciśnieniomeirze lepiej kupić w internecie

#38 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 08:06:12

DOZ oszukuje ludzi - jest drogi

#39 ~Johan~

~Johan~
  • Goście

Napisano 18 lipiec 2012 - 14:41:38

Są to najdroższe apteki - lepiej omijać

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2012 - 14:40:13

Apteki DOZ upadaja, bo musza zaplacic niemale pieniadze prezesom, menagerom, koordynatorom, grafikom... na paliwo, telefony laptopy... Ceny leków w DOZ sa żenująco wysokie. Sama sprawdzilam. Nawet z karta dla seniora z rabatem drozej o 30 zl bym zaplacila za recepte niz w Niezapominajce. A najbardziej mnie wkurza to jak wciskaja mi w tych aptekach jakies mydła albo szampony. Szok.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych