Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na apteki-dbam o zdrowie

203 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:18:25

Boże jak bardzo mam dość takich wypowiedzi i opinii!!!! Jestem mgr farmacji i dobra wola nie ma tu nic do rzeczy. Prawo Farmaceutyczne jest jasne zwrot leków do Apteki jest zabroniony!!! Dlaczego ja mam łamać prawo skoro Pani sama zdecydowała się na zakup? Jak Pani kupi pomidory albo ziemniaki w sklepie drożej o kilka złotych niż na rynku to też Pani idzie się wykłócać i żądać zwrotu, bo Pani taniej znalazła? Co za paranoja panuje w tym kraju!!!  Nie rozumiem czemu Apteki są traktowane jako punkty wymiany? Nie pasuje mi to sobie oddam, niech robią z tym co chcą. Masakra ludzie, ogarnijcie się do jasnej cholery!!!

Jak lek opuszcza Aptekę, to opuszcza kontrolowane warunki, jasno przez Prawo określone. Jakbym Pani taki zwrot przyjęła, ze względu na to Pani 'człowieczeństwo', to musiałabym go zutylizować i sama za niego zapłacić. Z jakiej racji mam to robić? Chciałaby Pani kupić lek, który ktoś zwrócił, ja z dobrego serca przyjęłam, a ten lek był trzymany np. w nagrzanym słońcem aucie 3 dni??? Nie sądze. Uruchomcie w końcu myślenie i wyobraźnię!!!

Kupiłam dzisiaj w aptece w Krasnymstawie krople do oczu.Gdy zorientowałam się że ich cena jest wyższa o 10 zł niż w innych aptekach Panie nie przyjęły mi zwrotu zasłaniając się przepisami, a ja uważam że oprócz przepisów jest jeszcze człowieczeństwo.Nie polecam tej sieci aptek!!!

#202 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 12:57:44

Kupiłam w aptece drogi balsam dla dziecka -alergika. Okazało się, że kupiłam zły balsam i po około godzinie poszłam oddać do apteki. Niestety nie przyjęto zwrotu produktu nie używanego i z paragonem. Zostałam z balsamem, którego nie użyję, a ktoś może by zużył - to po pierwsze. po drugie wydałam dużo kasy i nic ich to nie obchodzi. Nie polecam tej apteki. ja będę ją omijać.

#203 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2019 - 13:02:37

Kupiłam w aptece drogi balsam dla dziecka -alergika. Okazało się, że kupiłam zły balsam i po około godzinie poszłam oddać do apteki. Niestety nie przyjęto zwrotu produktu nie używanego i z paragonem. Zostałam z balsamem, którego nie użyję, a ktoś może by zużył - to po pierwsze. po drugie wydałam dużo kasy i nic ich to nie obchodzi. Nie polecam tej apteki. ja będę ją omijać.

Bardzo dobrze, że nie przyjęli zwrotu. To by dopiero była apteka, kupiłabyś czyjś zwrot w aptece ? - ja nigdy w świecie.

Apteka nie powinna przyjmować zwrotów- wariatów nie brakuje

#204 ~Klient~

~Klient~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 13:05:21

DOZ syrop Sambucol cena w DOZ 46,49 a w normalnej aptece 20. To przekroczenie wszelkich granic przyzwoitości.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych