Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Uwaga na apteki-dbam o zdrowie

203 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2010 - 13:27:43

Te apteki, a jest ich w Słupsku siedem, oferują 20%tzw.dofinansowanie. Ale to chyba jest wielka lipa. Bo serwują nam ceny dwukrotnie wyższe, niż ceny innych aptek. Oto przykład:w aptece przy ul. Żółkiewskiego 16a za KALDYUM liczą sobie 29,00 zł, a ten sam lek w aptece przy ul.Tuwima/całodobowa/ zapłacisz tylko 16,36 zł; za PRAZOL w aptece przy Żółkiewskiego zapłacisz 26,34 zł, a ten sam lek przy ul. Tuwima kosztuje tylko 12,90 zł. Mamy więc obraz z czego jest to nasze "dofinansowanie".Jak obliczysz, to się zorientujesz, że apteki stosujące promocję nie tylko nie traca, ale jeszcze sowicie zyskują. NIE DAJ SIĘ OSZUKIWAĆ.

#2 ~Oczko - Szczecin :D~

~Oczko - Szczecin :D~
  • Goście

Napisano 15 sierpień 2010 - 21:40:59

dobrze wiedziec ;]

#3 ~slupszczanka~

~slupszczanka~
  • Goście

Napisano 16 sierpień 2010 - 15:41:14

potwierdzam ..kupilam te same leki dla babci i i niestety apteki zamiast byc przyjazne pacjentom, nabijaja kasę ... ale cóż takie zycie ... pozdrawiam autora postu:)

#4 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 13:08:28

ja zamówiłam nagrodę w marcu 2010 i do dzisiaj jej nie dostałam

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 13:25:54

Na jakich ul. znajduja sie te apteki?

#6 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 13:49:52

ja zamówiłam nagrodę w marcu 2010 i do dzisiaj jej nie dostałam

I jej nie dostaniesz, bo apteki dbam o zdrowie dbaja o siebie zwlaszcza pani techniczka z apteki w centrum bydgoszczy,
dziwnym trafem bardzo jest zainteresowana próbkami i podarunkami od producentów przeznaczonymi dla pacjentów.
To tyle w temacie.

#7 ~ilmaza87~

~ilmaza87~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2010 - 15:43:14

Najtańsza w Galerii apteka. Polecam choć kolejki bywają dluuuuuuugie.

#8 ~eliza~

~eliza~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 18:37:26

powinni zmienic nazwe z " apteki-dbam o zdrowie" na " apteki-dbam o kasę".

żenujące! z aptek korzystają najczęściej ludzie starsi! co za krwiopijce!
moja noga w tych aptekach " apteki-dbam o zdrowie" juz nie postanie!!!
NIGDY!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2010 - 18:39:08

I jej nie dostaniesz, bo apteki dbam o zdrowie dbaja o siebie zwlaszcza pani techniczka z apteki w centrum bydgoszczy,
dziwnym trafem bardzo jest zainteresowana próbkami i podarunkami od producentów przeznaczonymi dla pacjentów.
To tyle w temacie.

potem dodatkowo zarabia na nich sprzedajac je na Allegro!
to skandal!
szkoda, ze producenci nie sprawdzaja gdzie ida probki! omijajcie te apteki z daleka!

#10 ~bluee~

~bluee~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 08:48:42

Prawda najpierw pytalam w innych aptekach o cene lekow zawsze tak robie i uwazam ze to zaden wstyd jak niektorzy mysla na 3 zakupionych lekach zostalo mi w portfelu 28.34 zł,za takie pieniadze warto postac ????

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 12:23:32

Prawda najpierw pytalam w innych aptekach o cene lekow zawsze tak robie i uwazam ze to zaden wstyd jak niektorzy mysla na 3 zakupionych lekach zostalo mi w portfelu 28.34 zł,za takie pieniadze warto postac ????

zgadzam sie...mi sie oplacalo nawet stac tam kilka minut dla 5 zl, bo na ulicy tez nie lezy...
Kupowalam nurofen dla dzieci i tam kosztuje 15zl, w jantarze jak pytalam to cena zalezy od smaku iwychodzi ok20zl za ten lek, a w Galerii wszystkie smaki 15zl.

#12 ~m~

~m~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2011 - 16:40:38

Polecam przyjść wieczorkiem w sobotę albo niedzielę - wówczas praktycznie nie ma kolejek. Ale również zgadzam się, że warto tam postać. Nawet mi już nie o mnie chodzi, bo ja może i od 5 zł nie zbiednieję. Ale nie dam zarobić chamom, którzy chcą napchać kieszenie kosztem zdrowia innych ludzi. Chodzi o zasady. Przecież ci w Galerii też muszą zapłacić pracownikom (chyba całkiem źle nie płacą, bo cały czas widzę tam te same dziewczyny), opłacić najem, światło itp. No i właściciel i tak co miesiąc ma z tego pieniądze, czyli można, a w innych aptekach robią nas w ch***

#13 ~aga1~

~aga1~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2011 - 09:32:11

macie racje mieszkam w takiej dziurze jak Pilzno i apteka która prowadzi program Dbam o Zdrowie ma ceny wyższe o 30% od innych aptek a ludzie myślą ze płacą o ty mniej!!!ŻENUJĄCE

#14 ~max~

~max~
  • Goście

Napisano 09 luty 2011 - 22:12:52

fajna reklame ktos tu sobie robi kosztem "dbam o zdrowie" brawo konkurencja nie spi hehe

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 00:04:19

fajna reklame ktos tu sobie robi kosztem "dbam o zdrowie" brawo konkurencja nie spi hehe

Chyba sobie w tym momencie żartujesz!!! :lol:
Apteka w Galerii Słupskiej nie potrzebuje reklamy, co widać po kolejkach do niej, także żeś głupotę teraz palnął.

#16 ~gość 13~

~gość 13~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 19:44:12

Chyba sobie w tym momencie żartujesz!!! :lol:
Apteka w Galerii Słupskiej nie potrzebuje reklamy, co widać po kolejkach do niej, także żeś głupotę teraz palnął.

#17 ~gość 13~

~gość 13~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2011 - 19:49:08

To, że w aptekach są różne ceny nie znaczy wcale, że ktoś na tym zarabia więcej. Nie wiecie na jakich zasadach to wszystko funkcjonuje to nie piszcie głupot. Rywalizacja na rynku jest nierówna, ale to wszystko do czasu, gdy zostaną same sieciówki już nie będzie dobrych cen...........

#18 ~gość65~

~gość65~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2011 - 11:22:49

ja w aptece dbam o zdrowie zapłaciłam z kartą rabatową więcej za leki niż w innych aptekach . często kupuję leki w aptece na ul jagiełły , często na leki bez recepty mają obniżki cen i na receptę też jest przyzwoicie

#19 ~zirytowana~

~zirytowana~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2011 - 18:36:31

Nie jestem z Pomorza tylko z W-wy ale chciałam ostrzec innych.
Zamówienie zostało złożone 23.06.2011. W poniedziałek była już informacja, że zamówienie opuściło hurtownię. Dzisiaj tj 28.06.2011 zamówienie nadal nie dotarło do apteki. Po co więc informacja na stronie, że zamówienia są realizowane w ciągu 48 godz skoro mimo upływu 4 dni nadal nie można go zrealizować? W aptece poinformowano mnie, że to nie ich wina bo to kto inny zawinił. Kierownik apteki zapomniał jednak dla kogo pracuje - bo to doz dostarcza mu towar, robi reklamę itd. więc powinno mu też zależeć na opinii o firmie, ale najwidoczniej kierownik jest z innej epoki i uprawia spychologię. Polecono złożyć reklamację ale i tak osoba odpowiedzialna za reklamacje jest na urlopie. Najwyżej mogę złożyć kolejne zamówienie. I ile mam czekać na realizację? Za taką współpracę dziękuję. W innej aptece zrealizowałam receptę a tutaj nie wrócę i innym też odradzę wizyty w doz.

#20 ~bluee~

~bluee~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2011 - 15:33:37

W tej aptece nie ma zadnych promocji,uwazaja ze i tak sprzedaja tanio,takze warto spytac o cene leku w innej aptece-jeden telefon i wiem ile kosztuje lek

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych