Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Utworzenie grupy rekonstrukcyjnej składająca się z kobiet

historia

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Lilia~

~Lilia~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2015 - 14:08:25

Witajcie!

Powstał taki jeden problem. Podążając za grupami rekonstrukcji historycznych z każdego wieku mało jest takich, które mówią m. in. o kobietach!

Chciałabym poznać waszą opinię pod względem utworzenia rekonstrukcji historycznej dotyczącej losu kobiec z danej epoki. Uwielbiam historię ale no cóż z punktu widzenia mężczyzn jestem nieco zdyskryminowana.

Zapraszam do dyskusji okolice Słupsk i Koszalina.

W razie pytań czy pogadanki :) pozostawiam mój email   pies-gonczy@o2.pl

#2 ~Miła~

~Miła~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2015 - 19:27:17

Witajcie!

Powstał taki jeden problem. Podążając za grupami rekonstrukcji historycznych z każdego wieku mało jest takich, które mówią m. in. o kobietach!

Chciałabym poznać waszą opinię pod względem utworzenia rekonstrukcji historycznej dotyczącej losu kobiec z danej epoki. Uwielbiam historię ale no cóż z punktu widzenia mężczyzn jestem nieco zdyskryminowana.

W razie pytań czy pogadanki :) pozostawiam mój email   pies-gonczy@o2.pl

Też rodzi mi się pomysł na utworzenie kobiecej grupy rekonstrukcyjnej, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. interesuje mnie średniowiecze XIV w. Może ktoś podpowie.

Pozdrawiam 

#3 ~Pasjonat historii~

~Pasjonat historii~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 05:58:19

Witajcie!
W razie pytań czy pogadanki :) pozostawiam mój email pies-gonczy@o2.pl

Witam serdecznie,
Może załóż grupę rekonstrukcji Massagetki? Albo jakieś Amazonki z mitologii greckiej? Możesz również powołać grupę wojownniczek z plemion brytyjskich pod wodzą królowej Icenów, Boudikki.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 październik 2017 - 06:47:44

Witam serdecznie,
Może załóż grupę rekonstrukcji Massagetki? Albo jakieś Amazonki z mitologii greckiej? Możesz również powołać grupę wojownniczek z plemion brytyjskich pod wodzą królowej Icenów, Boudikki.

Co to ludzie mają w tych głowach, że chętnie utożsamiają się z obcą kulturą jednocześnie je kultywując ?

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 17:26:17

Co to ludzie mają w tych głowach, że chętnie utożsamiają się z obcą kulturą jednocześnie je kultywując ?

"Homo sum humani nihil a me alienum puto”. Jak rozumiesz te słowa? Znasz je w ogóle? 

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2017 - 09:26:53

Wpisz w 'tłumacza' zrozumiesz.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2017 - 07:40:02

Po temacie?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: historia