Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

42 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~kojot~

~kojot~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 15:59:44

Jak zwykle Polak na wszystko patrzy przez pryzmat ceny. Czy kupuje samochód, piwo, czy wynajmuje pokój na wakacje. Oczywiście wiem, że przez telefon, czy z marnych zdjęć na stronie internetowej ciężko zorientować się o standardzie danego obiektu. Ale zapewniam, że i w takich Rowach znajdziecie pensjonat na poziomie i za rozsądne pieniądze.
Tak jak ktoś wspomniał, za zarobek z sezonu trzeba utrzymać się przez cały rok, trzeba inwestować w nieruchomość, co rusz coś naprawiać, wymieniać. A sezon jest krótki - od końca czerwca do 20 sierpnia (wysoki od 15 lipca do 10 sierpnia).
Znam paru właścicieli pensjonatów i szczerze powiem, że wolę robić to co robię za podobne pieniądze niż prowadzić wynajem pokoi.

Niby to tylko 2 miesiące, ale jest to taka intensywna harówa, ciągle na wysokich obrotach, spanie po kilka godzin na dobę (bo w nocy trzeba turystów pilnować, żeby nie zrobili sobie kuku), że nie mam sumienia odwiedzać znajomych i siedzieć im na głowie w sezonie.

ps. nikt chyba nie pisał, ale fajna droga będzie do Rowów. Odcinek Gąbino - Objazda już jest właściwie gotowy, teraz robią Dębina -Rowy. Będzie gdzie stawiać radary.

ps2. co się dzieje ze sprawą wypadku między Dębiną a Bałamątkiem (zginęły 3 dorosłe osoby i dzieciaczek - serce się kraja jak przejeżdżam obok krzyży).

#42 ~kojot2~

~kojot2~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 16:03:51

Co do pani, która spowodowała wypadek to ma się jak najlepiej pracuje obecnie w miejscowości Milicz na dolnymśląsku, niestety nie straciła prawo-jazdy bo dalej jeździ samochodem,

#43 ~kojot3~

~kojot3~
  • Goście

Napisano 05 maj 2011 - 16:05:55

Też jestem ciekaw. Czytałem o tym wypadku i zapamiętałem. Wyjątkowo tragiczne zdarzenie. Śmierć w minutę po wyjechaniu z domu... Czy tą raszplę z Peugeota cabrio w końcu uznali za winną i skazali prawomocnym wyrokiem?

M.

Co do pani, która spowodowała wypadek to ma się jak najlepiej pracuje obecnie w miejscowości Milicz na dolnymśląsku, niestety nie straciła prawo-jazdy i dalej jeździ samochodem,

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych