Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustka przystępuje do akcji poparcia kandydata na Prezydenta, Pawła Kukiza

Prezydent Paweł Kukiz Podpisy

238 odpowiedzi w tym temacie

#41 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 06 maj 2015 - 00:00:11

Przed chwilą Paweł Kukiz napisał na facebooku w związku z debatą w TVP.

-   Po dwie minuty na wypowiedź to żaden czas. Znaczy jest - na wyuczone, puste regułki. Że "będzie dobrze, jeśli mnie wybierzecie"...
Teoretycznie powinienem wykorzystać ostatnie 45 sekund na autoreklamę.
Wybrałem jednak Człowieka. Jego krzywdę. Bo po to jestem.

Tutaj cały Jego list:

11201016_887131694687885_402725697833089

11163233_887131768021211_724170635293884

#42 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 06 maj 2015 - 07:47:14

Smerf nie leming, głosuje na Dudę .

Użytkownik wodzu edytował ten post 07 maj 2015 - 12:45:08

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 08:31:52

Kogo to obchodzi.!!!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2015 - 08:52:54

Jak nie napiszę takiego agitacyjnego postu to mu pewnie nie ... :P Nikogo to nie obchodzi na kogo on zagłosuje, ale takie posty pisać musi, domyśl się dlaczego :P.

#45 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 06 maj 2015 - 21:33:24

Internauci wybrali: Duda i Kukiz w drugiej turze

Wczoraj, 5 maja (11:14)

Użytkownicy, którzy biorą udział w głosowaniu na stronach Interii, zdecydowali, że do drugiej tury wyborów prezydenckich powinni przejść Andrzej Duda i Paweł Kukiz.

0004746Y6W2IHVX4-C116-F4.jpg
  •  
Andrzej Duda i Paweł Kukiz
/Tomasz Radzik/Piotr Tracz /East News/Reporter

Interia udostępniła specjalne narzędzie, za pośrednictwem którego można oddać głos na swojego kandydata. Na podstawie tych głosów budowana jest mapa preferencji, dzięki której można zobaczyć, jak rozkładają się głosy w poszczególnych województwach i powiatach.

Z informacji zebranych dzisiaj do godz. 12:39 wynika, że Andrzej Duda wygrywa w Podlaskiem, Mazowieckiem, Łódzkiem i Małopolskiem. W pozostałych województwach najwięcej głosów zbiera Paweł Kukiz.

Czytaj więcej na http://fakty.interia...ampaign=firefox

Użytkownik Smerf Maruda Ustka edytował ten post 06 maj 2015 - 21:33:55

#46 Marek Janczewski

Marek Janczewski

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1148 postów

Napisano 06 maj 2015 - 21:46:03

Niech taki wynik już zostanie.

#47 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 07 maj 2015 - 00:49:10

Nie leming ?! A na kogo głosowałeś w wyborach na burmistrza Ustki ?

Dzięki takim jak ty ( lubisz używać słowa - lemingom ) mamy burmistrza! Burmistrza najlepszego z kandydatów!

Burmistrza, który na sesji rady w żywe oczy kłamie, że nic nie wie o sprawie wyłudzenia dotacji przez zarząd Opty. Ustka wrze, temat nagłaśniany przez żeglarzy, również przez ciebie, a tylko burmistrz Graczyk ( czytający to forum ) nie wieee.

Dzięki takim, jak ty ( twoje ulubione słowo - lemingom ) mamy burmistrza, dla którego autorytetem jest pan J. Cegła. Słowa wypowiedziane przez p. Cegłę są święte i rozstrzygające dla twojego kandydata na burmistrza, nie mojego!

Kandydat na prezydenta, p. Duda znowu jest, wg. ciebie, najlepszym ze startujących kandydatów. Jeśli wygra te wybory przypomnę tobie już wkrótce ( publicznie, tu na forum ), że wybór wśród kandydatów systemowych był fatalnym dla nas, Polaków, Obywateli, Pokrzywdzonych przez Państwo błędem!!!

#48 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 07 maj 2015 - 02:06:40

Paweł Kukiz jest kandydatem na Prezydenta Prezesa Stowarzyszenia "Przeciw Bezprawiu" w Bielsku-Białej, Jurka Jachnika.

Również naszym. Ustczanie przystępują do realizacji zadania - powstanie stowarzyszenia do walki z bezprawiem i arogancją w urzędach administracji publicznej, prokuraturze, sądach.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 07:05:39

Andrzej Duda i Paweł Kukiz
/Tomasz Radzik/Piotr Tracz /East News/Reporter

Interia udostępniła specjalne narzędzie, za pośrednictwem którego można oddać głos na swojego kandydata. Na podstawie tych głosów budowana jest mapa preferencji, dzięki której można zobaczyć, jak rozkładają się głosy w poszczególnych województwach i powiatach.

Z informacji zebranych dzisiaj do godz. 12:39 wynika, że Andrzej Dudawygrywa w Podlaskiem, Mazowieckiem, Łódzkiem i Małopolskiem. W pozostałych województwach najwięcej głosów zbiera Paweł Kukiz.

Czytaj więcej na 

Jakby brać na serio internetowe sondaże to Korwin już dawno rządziłby Polską  :D  :P . Bardziej ciekawe jest to jak zagłosuje większość wyborców nie głosujących w internetowych sondażach.

#50 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 07 maj 2015 - 08:56:58

Nie leming ?! A na kogo głosowałeś w wyborach na burmistrza Ustki ?

Dzięki takim jak ty ( lubisz używać słowa - lemingom ) mamy burmistrza! Burmistrza najlepszego z kandydatów!

Nie wstydź się napisz , kto był Twoim faworytem, na kogo głosowałeś w I i II turze. Pokaż swoją odwagę  i nie nie systemowość ;) . 

11058131_948446941873617_122065264407883

11174632_970732222945093_278222704238586

10289827_1044019388957674_52238325209227

#51 ~GB~

~GB~
  • Goście

Napisano 07 maj 2015 - 12:31:37

Właśnie lemingowaty smerfie ustczanie są przerabiani na parówki przez tego na którego Ty głosowałeś. Nie znam większego lenia i plotkarza od Pustaka. Zero moralne.

#52 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 08 maj 2015 - 00:13:11

11188257_10204348315044368_1746592948645

Z internetu:Ewa Svensoon

"Po wielu latach rządów PO można przypuszczać, że chodzi o taką Polskę racjonalną, w której kwota wolna od podatku jest 3 razy mniejsza niż w Kambodży, w której komunistycznych zbrodniarzy chowa się z wojskowymi honorami, w której wydaje się 49 milionów na portal internetowy dla bezdomnych, w której korupcja kwitnie we wszystkich obszarach życia publicznego(...)".

#53 ~paweł~

~paweł~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 18:41:01

Dość łupienia polskiego narodu i głosujmy na Pawła Kukiza.

#54 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 08 maj 2015 - 21:06:46

11157477_818592914854580_189007790721556

#55 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

Facebook

• PipPipPipPip
  • 3083 postów

Napisano 08 maj 2015 - 21:08:06

#56 Andy

Andy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6889 postów

Napisano 08 maj 2015 - 21:42:15

Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Wygląd lichy i durnowaty niczym z ukazu Piotra Wielkiego to wręcz modelowy przykład obywatela IV RP.

http://www.gp24.pl/a...der=0&MaxW=1000

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 22:48:41

Co do tego nikt nie ma wątpliwości. Wygląd lichy i durnowaty niczym z ukazu Piotra Wielkiego to wręcz modelowy przykład obywatela IV RP.

:lol: :lol: :lol:

#58 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 08 maj 2015 - 22:50:42

Polecam!

http://pressmix.eu/2...wojna-swiatowa/

Wojciech Cejrowski na facebooku.

7 V 2015 - czwartek
KTO NA PREZYDENTA?

Czy Duda?
Przez wiele lat był pryncypialny w kwestii aborcji. Przysłali mi Państwo jednak wywiad zamieszczony w 50. numerze "Gościa Niedzielnego" (dziękuję za to ostrzeżenie!!), w którym Duda stwierdza, że jako prezydent nie będzie już mógł być taki pryncypialny w kwestii aborcji, ani in vitro... No to ja temu panu dziękuję, bo od prezydenta oczekuję, że pryncypialny pozostanie. Wolę gościa, który ma poglądy inne od moich, ale się ich trzyma, od takiego, który boi się iść na konflikt i za wszelką cenę chce dogodzić wszystkim stronom sporu.
Braun?
W mojej ocenie szczery, prawdziwy, ale myli się zasadniczo w kwestiach międzynarodowych. Tak mi się wydaje, a sprawami międzynarodowymi żyję od lat. 
Ponadto w sztabie wyborczym Pana Brauna pracuje niejaki Rafał Mossakowski - kiedyś właściciel firmy Fulmen i wydawca mojej pierwszej książki. Wydał, sprzedał nie zapłacił. Sztab Pana Brauna wypytał mnie o tę sprawę. Nie stawiałem żadnych warunków. Czekałem co zrobi Mossakowski lub co zrobią z nim. Prezydenta, który otacza się podejrzanymi doradcami już mamy - dlatego Pan Braun nie będzie moim wyborem, pomimo szacunku jaki żywię dla jego wyjątkowego, wyjątkowego !! patriotyzmu.
Korwin?
Też jestem libertarianinem, ale przede wszystkim jestem katolikiem i pewne wolnościowe koncepcje muszę odrzucić, gdyż są sprzeczne z moim wyznaniem. Ponadto Korwin jest przeciwny wprowadzeniu jednomandatowych okręgów wyborczych, a ja uważam, że to klucz do przepędzenia komuchów, peowców i zetezelu.
Został jeszcze Kukiz - no bo przecież w oczywisty sposób ja akurat nie rozważam komuchów, ludoffcuff, ani głupka z dubeltufką, oraz reszty, czyli kilku Nieznajomych.
Kukiz...
Pociąga szczerością, pociąga pasją (poza nim pasję ma jeszcze tylko Braun - reszta tego towarzystwa to jacyś mydlani gracze bez wewnętrznego prądu), pociąga kilkoma pomysłami. Szkoda, że kościół jest mu potrzebny tylko sporadycznie, a na co dzień woli się modlić nad rzeką (tak mówił u Wojewódzkiego). Szkoda, ale wolę Jego uczciwość w tym zakresie, od działaczy PSL siedzących w pierwszych ławach kościoła a jednocześnie głosujących za aborcją. 
U Kukiza liczą się jednomandatowe okręgi wyborcze (JOW) - to on je skutecznie wprowadził do debaty publicznej i, ponieważ są jego obsesją, wierzę, że jako prezydent szukałby wszelkich sposobów wprowadzenia JOW do konstytucji. Podzielam tę Jego obsesję - cała reszta ważnych spraw do załatwienia jest drugorzędna w stosunku do JOW. Dlatego najprawdopodobniej to Pan Kukiz dostałby mój głos, ale...
Polakom mieszkającym w USA utrudnia się głosowanie wszelkimi możliwymi sposobami. Propozycja, którą wysłał konsulat RP - że trzeba się wcześniej rejestrować, a potem przyjechać tam do nich kilkaset mil, albo podać im wszystkie wrażliwe dane mejlem i wtedy pozwolą zagłosować bez przyjeżdżania.. Ta propozycja jest bezczelna, dla wielu z nas niewykonalna. Znana mi, zamieszkała w Arizonie Polka, umysł bystry, ale wiek podeszły, walczyła w Powstaniu Warszawskim - ta Pani nie pojedzie kilkaset mil w tę i z powrotem, nie poda danych mejlem. Nie zagłosuje. Tym razem nie zagłosuję i ja. Ale gdybym, to bym.

#59 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

Swojak

• PipPipPipPip
  • 230 postów

Napisano 08 maj 2015 - 22:54:29

Doby artykuł Tomku!

Tomek Parol w 3obiegu.pl

http://3obieg.pl/jak...-nie-wygral-pis

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 22:58:56

Kukiz i tak do 2 tury nie wejdzie, chocbys sie dwoim na tym forum.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prezydent, Paweł Kukiz, Podpisy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych