Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustka przystępuje do akcji poparcia kandydata na Prezydenta, Pawła Kukiza

Prezydent Paweł Kukiz Podpisy

238 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Obywatel 2~

~Obywatel 2~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 00:48:15

W tym tygodniu w Ustce rozpoczynamy zbiórkę podpisów popierających kandydata na Prezydenta, Pawła Kukiza. Miejsce i czas zbierania podpisów do uzgodnienia. Wrzućcie propozycje na forum.

 

Pod koniec tygodnia wszystkie zebrane głosy zostaną wysłane do Sztabu Wyborczego, Pawła Kukiza, 59 - 300 LUBIN ( woj. dolnośląskie), ul. Tysiąclecia 2.

 

Złożenie podpisu przy kandydaturze Pawła Kukiza nie wyklucza poparcia udzielanego innemu obywatelskiemu kandydatowi: np. Grzegorzowi Braunowi czy Marianowi Kowalskiemu.

 

W sąsiednim temacie ukazującym ciemne sfery usteckiego żeglarstwa, prawdziwego patologicznego oblicza władz klubu żeglarskiego zapoczątkowano dyskusję o kandydatach obywatelskich na Prezydenta.

 

Pooglądajcie sobie filmiki z kandydatem na prezydenta, Marianem Kowalskim z Ruchu Narodowego - wyrobicie sobie zdanie na kogo głosować. Z ostatnich polecam do obejrzenia na YouTube "Marian Kowalski na proteście rolników w Krzczonowie" - niech idioci nie piszą, że w Polsce żyje się co raz lepiej, bo to wpisy chyba tych co popierają zdrajców co Polskę wyprzedali za bezcen i dalej chcą wyprzedawać to, co jeszcze do sprzedania zostało (lasy i ziemia). Mariana Kowalskiego nie zobaczycie w TVN, czy TVP bo zdrajcy polskiego narodu boją się go jak ognia.

 

W temacie ściśle związanym z wiarygodnymi kandydatami na Prezydenta: Pawłem Kukizem, Grzegorzem Braunem, Marianem Kowalskim można przecież będzie szeroko dyskutować. Ustka np. w najbliższym tygodniu oficjalnie przystępuje do zbierania podpisów poparcia dla kandydata na Prezydenta, Pawła Kukiza.

 

I mała przestroga. Oby wszyscy krótkowzroczni, w wyborach aktywnie popierający Panów Graczyka i Kurowskiego nie obudzili się nagle z ręką w nocniku jeśli tymi samymi kategoriami, tak samo lekkomyślnie dokonywać będą teraz wyboru Prezydenta Rzeczpospolitej !

 

Dokładnie TAK! Duda i Komorowski to ten sam teatrzyk. Kiepscy aktorzy, a publika otumaniona do granic wszechświata.

 

Wybory w Ustce ukazały gorzką prawdę. Ustczanie popierający kandydatów Graczyk - Kurowski czasoprzestrzennie są w czarnej dziurze ( Black Hole ).

 

Czy Ustka okaże się być w czarnej dziurze również w wyborach prezydenckich ?#2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 07:12:03

Debata antysystemowych kandydatów na Prezydenta RP

Podziemna TV, Stowarzyszenie OBURZENI, JEDNOŚĆ NARODU są organizatorami debaty, która odbędzie się 22 marca 2015 r. o godz. 12:00 w Warszawie, przy ul. Chmielnej 9.

Dyskusja dotyczyć będzie m. in. zjednoczenia wszystkich dążących do obalenia wrogiego społecznie systemu stworzonego w Polsce w 1989 r. i połączenia sił celem powstania jednej listy wyborczej w wyborach jesiennych do Sejmu.

 

Zaproszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Większość z nich już potwierdziła swój udział w debacie.

 

informuje 3obieg.pl#3 ~chuda duda rozkłada uda~

~chuda duda rozkłada uda~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 07:39:01

Zaproszeni zostali (w kolejności alfabetycznej): Grzegorz Braun, Włodzimierz Korab-Karpowicz, Janusz Korwin-Mikke, Marian Kowalski, Paweł Kukiz, Kornel Morawiecki, Adam Słomka, Paweł Tanajno, Jacek Wilk. Większość z nich już potwierdziła swój udział w debacie.

 

aaaaaaaleee towarzystwo! tylko nasrać i granat wrzucić#4 ~liść~

~liść~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 12:57:26

Kalendarium wyborcze:
• 16 marca 2015 – termin zawiadamiania Państwowej Komisji Wyborczej o utworzeniu komitetu wyborczego
• 26 marca 2015 – termin złożenia wymaganych do udziału w wyborach 100 000 podpisów poparcia
• 10 kwietnia 2015 – termin na podanie do wiadomości publicznej informacji o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych
• 17 kwietnia 2015 – pełnomocnicy wyborczy mogą zgłaszać kandydatów do obwodowych komisji wyborczych
• 20 kwietnia 2015 – termin powołania obwodowych komisji wyborczych
• 20 kwietnia 2015 – podanie do publicznej wiadomości danych o kandydatach na prezydenta
• 25 kwietnia 2015 – media rozpoczynają nadawanie bezpłatnych spotów wyborczych
• 27 kwietnia 2015 – termin zgłaszania zamiaru głosowania korespondencyjnego
• 4 maja 2015 – termin składania wniosków ws. głosowania przez pełnomocnika
• 5 maja 2015 – termin składania wniosków ws. głosowania poza miejscem zamieszkania
• 5 maja 2015 – termin składania wniosków o dopisanie do spisu wyborców w wybranym obwodzie głosowania
• 7 maja 2015 – termin składania wniosków o wpisanie do spisu wyborców na statkach morskich
• 7 maja 2015 – termin zgłaszania przez wyborców przebywających za granicą dopisania do spisu wyborców za granicą
• 9 maja 2015 – początek ciszy wyborczej
• 10 maja 2015 – głosowanie w godzinach 7:00–21:00
• 24 maja 2015 – ewentualna II tura głosowania

 

Mało czasu#5 ~wyborca~

~wyborca~
 • Goście

Napisano 16 marzec 2015 - 17:15:22

Chyba ktoś przegapił dzień 31. grudnia 1989. Socjalizm już się skończył dawno temu. Dajcie spokój z tymi trzecimi obiegami, niezależnymi, czy oburzonymi, bo to jest żałosne. 25. rok wolności!#6 ~Informator~

~Informator~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 18:14:45

Warto obejrzeć dzisiejszy "Pociąg do Polityki" i "Państwo w Państwie".

 

Paweł Kukiz, kandydat na Prezydenta w programach.

"Pociąg do Polityki"

Polsat NEWS, godz. 21:30

 

"Państwo w Państwie"

Polsat, Polsat NEWS, dziś godz. 19:30#7 ~Robert K.~

~Robert K.~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 18:34:03

Oddaj głos na KUKIZA!#8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2015 - 23:45:15

Oddaj głos na KUKIZA!

 

nigdy!!#9 ~Konstytucjonista~

~Konstytucjonista~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 20:46:18

Chyba ktoś przegapił dzień 31. grudnia 1989. Socjalizm już się skończył dawno temu. Dajcie spokój z tymi trzecimi obiegami, niezależnymi, czy oburzonymi, bo to jest żałosne. 25. rok wolności!

25 lat wolności !

- rzekł naczelny wyborca w ślad za swoim Kuma(tym) prezydentem.

 

Król Bronisław, Kuma(tym) zwany rzekł:

„NIEMĄDRZY są ci, którzy mówią o odbudowywaniu Polski ze zgliszcz albo znowu trzeba będzie ratować gospodarkę – trzeba być ŚLEPYM żeby nie widzieć, że żyjemy w ZŁOTYM okresie dla Polski”.

 

 

Gostku, czy ty umówiłeś się z prezydentem na tanią, marcową propagandę? Wasza wizja "wolnego" i "złotego" kraju jest bardzo zbliżona.

Czytaj, szczególnie popodkreślane.

 

Dziś do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął wniosek w trybie wyborczym złożony przez Zenona Ryszarda Nowaka, przewodniczącego partii Dzielny Tata i kandydata na prezydenta RP, w którym wnioskodawca domaga się przeprosin od Bronisława Komorowskiego.

 

Nowak, na podstawie art. 111 § 1 ustawy Kodeks Wyborczy z dnia 05.01.2011r. (Dz.U. 2011.21.112 z późn.zm) wniósł o nakazanie Bronisławowi Komorowskiemu, uczestnikowi postępowania, niezwłocznego przeproszenia wnioskodawcy i członków jego Komitetu Wyborczego za podanie nieprawdziwych informacji podczas Konwencji Wyborczej w dniu 07.03.2015r. w postaci obraźliwych stwierdzeń: „NIEMĄDRZY są ci, którzy mówią o odbudowywaniu Polski ze zgliszcz albo znowu trzeba będzie ratować gospodarkę – trzeba być ŚLEPYM żeby nie widzieć, że żyjemy w ZŁOTYM okresie dla Polski”.

 

Przeproszenie, zgodnie z wnioskiem Nowaka, ma polegać na opublikowaniu w TVP 1, TVP 2, TVP Info, TVP Polonia i w Polskim Radiu komunikatu słownego powtarzanego przez 3 kolejne dni w godzinach największego odbioru: „przepraszam kandydata na prezydenta RP Zenona NOWAKA i członków jego Komitetu Wyborczego i wycofuję się ze stwierdzenia iż niemądrzy są ci, którzy mówią o odbudowywaniu Polski ze zgliszcz albo znowu trzeba będzie ratować gospodarkę oraz iż trzeba być ślepym żeby nie widzieć, że żyjemy w złotym okresie dla Polski”.

 

W uzasadnieniu wniosku czytamy m.in., że uczestnik postępowania, czyli Bronisław Komorowski poniżył Nowaka i członków jego Komitetu Wyborczego pomawiając ich o to, że są niemądrzy i ślepi. „Polska płonie z powodu szalejącego bezprawia i korupcji oraz niszczenia polskiej gospodarki i trudno tego nie dostrzec” – pisze Nowak we wniosku. I dalej: „Rzeczpospolita Polska wymaga gruntownej odnowy, a obrażanie prawdziwych patriotów bez obowiązkowego dialogu w pałacu prezydenckim na mocy art. 253 § 2 Kpa nijak się ma do hasła kandydata na prezydenta RP co do – ZGODY i BEZPIECZEŃSTWA – które w kpiarski sposób przyrównał do prezerwatywy były premier RP”.

 

Zenon Nowak, spodziewając się dużego zainteresowania mediów tym wnioskiem, wniósł również o wyznaczenie dużej sali sądowej.

 

Poniżej pełna treść uzasadnienia wniosku:

 

                                                                  UZASADNIENIE

 

                            Uczestnik postępowania poniżył mnie i członków mojego Komitetu Wyborczego pomawiając nas iż jesteśmy NIEMĄDRZY i ŚLEPI. Polska płonie z powodu szalejącego bezprawia i korupcji oraz niszczenia polskiej gospodarki i trudno tego nie dostrzec.

 

                   Łamane są podstawowe prawa obywatelskie a organy zobligowane do ich ochrony nie dopełniają swoich obowiązków – wbrew art. 2, 7, 208.1 Konstytucji RP – a media publiczne skrywają to przed społeczeństwem wbrew art. 54.1 Konstytucji RP.

                   Poprzez rozmontowanie polskiej armii z powodu wprowadzenia tylko służby zawodowej stany etatowe są zrealizowane w około 50 % a nadmiar generalicji jest porażający. Rozkład armii trwa od 1990 roku i obecnie trwa spór kto ma nią dowodzić w czasie wojny. Czuję się zagrożony gdyż wątpliwe są umowy w zakresie sojuszów co widać na przykładzie Ukrainy, której gwarantowano obronę jej granic po przekazaniu broni atomowej.

 

                   Niszczona jest gospodarka a w szczególności mikroprzedsiębiorcy z powodu błędnego ustalania limitów w zakresie wartości dodanej – wbrew art. 113.2 ustawy o VAT – i tolerowane jest to przez układ zamknięty w postaci organów skarbowych, ministerstwa finansów, prokuratorów i sędziów bo celowo i świadomie nie odróżnia się OBROTU od PRZYCHODU BRUTTO. Uczciwi przedsiębiorcy traktowani są jak oszuści . Znikają mikroprzedsiębiorstwa, w większości rodzinne, a przez ostatnie 25 lat dotyczy to 1,5 mln przedsiębiorców i ich rodzin. Zawyżane są opłaty za energię cieplną i elektryczność nawet pomimo spadku cen węgla. Trwa bezprawie bankowe a zwłaszcza okradanie kredytobiorców. Złodziejska jest waloryzacja emerytur i rent bo wskaźniki waloryzacyjne brane są dosłownie z sufitu a sędziowie jako uprzywilejowana grupa  nie są zainteresowani w strzeżeniu ich prawidłowego ustalania.

 

                   Służba zdrowia jest w ruinie, szacowanie usług lekarskich jest skandaliczne, brak jest należytej pomocy zdrowotnej. Emerytów i rencistów nie stać na leki, a niepełnosprawnych pozostawiono bez należytej opieki .

 

                   Produkcja rolna jest mało opłacalna, natomiast polityka rolna prowadzi ku upadłości gospodarstw rolnych w wyniku czego ziemia rolna może być wyprzedawana po spekulacyjnych cenach a następnie przekształcana na działki budowlane.

 

                  Wbrew art. 176.1 Konstytucji RP mamy JEDNOINSTANCYJNĄ kontrolę SĄDOWĄ działalności prokuratorskiej przez co mamy do czynienia z totalnym państwem bezprawia. Największa przestępczość zorganizowana panoszy się w prokuraturze generalnej i w naczelnej prokuraturze wojskowej oraz wymiarze sprawiedliwości. Prokuratorzy i sędziowie funkcyjni kwalifikują się do dyscyplinarnego usunięcia z zajmowanych stanowisk służbowych. Wbrew art. 203.1 Konstytucji RP nie dopełnia swoich obowiązków Najwyższa Izba Kontroli, której prezes uważa iż jest jedynie do pilnowania prawidłowego wydawania grosza publicznego, a nie do pośredniej kontroli prawidłowości stosowania prawa przez prokuraturę i sądownictwo. Wbrew art.17 regulaminu Sejmu nie wypełniają swojej funkcji kontrolnej komisje sejmowe, a także wbrew art. 126.1 Konstytucji RP głowa państwa. Wypaczono prawo obywateli do skarg, które załatwiają najczęściej ci których dotyczą. Skarga Janusza KOMÓRA z 29.01.2015r. na bezprawną, wręcz przestępczą działalność prokuratora generalnego, Andrzeja SEREMETA, skierowana do Sejmu RP do dzisiaj nie została załatwiona.

 

                  Na pewno fałszywe oskarżenie, uwięzienie i zamordowanie obywatela rumuńskiego w polskim więzieniu, który zmarł śmiercią głodową z winy władz polskich, nie jest złotym okresem dla Polski.

 

                  Zawiadomienie J. Komóra o popełnieniu przestępstw urzędniczych przez 5 sędziów Trybunału Konstytucyjnego z powodu nierespektowania art. 176.1 Konstytucji RP zablokował były prokurator generalny, a były prezes Rady Ministrów, pan Donald TUSK, zignorował zażalenie na bezczynność swojego podwładnego, czyli udaremnione zostało postępowanie karne, a uczestnik postępowania jako były marszałek Sejmu RP na to nie zareagował.

 

                 Zniszczono polski przemysł stoczniowy i wiele innych gałęzi gospodarki. W gruzach leży polska demokracja o czym świadczą dwie najważniejsze w państwie sprawy – ważności wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Sprawy te od początku do końca toczyły się w roku 2010 i w 2011 przed Sądem Najwyższym – rzekomo w trybie jednoinstancyjnym. Na oczach całej Polski przy pomocy bezmyślnej i usłużnej policji bezprawnie pozbawiono możności obrony swych praw UCZESTNIKÓW postępowań przez co postępowania te dotknięte są wadą nieważności. Tą samą wadą dotknięte są uchwały SN o ważności wyborów w wyniku czego mamy nielegalną władzę wykonawczą i ustawodawczą. Sędziowie SN nie potrafią liczyć do dwóch.

                                                                      

                Ponadto SN nie miał prawa procedowania w sprawie ważności wyborów prezydenckich bowiem w sprawie karnej dotyczącej kandydata B. Komorowskiego nie zostało do dzisiaj wydane prawomocne orzeczenie w DRUGIEJ instancji SĄDOWEJ,

 

                            dowód: sygn. akt II Kp 618/11 Sądu Rejonowego dla Warszawy Śródmieścia.

 

                 To samo dotyczy wyborów do Sejmu, bowiem nie zostały prawomocnie zakończone sprawy karne dotyczące uczestnika postępowania jako prezydenta RP z powodu niedopełnienia obowiązku prawidłowego ustalenia kalendarza wyborczego do parlamentu, oraz członków Państwowej Komisji Wyborczej z powodu niewydania wbrew prawu zaświadczenia o zarejestrowaniu list wyborczych Komitetu Wyborczego Nowej Prawicy w 21 okręgach,

 

                            dowód: sygn. akt VIII Kp 715/12 Sądu Okręgowego w Warszawie.

 

                Organy kontrolne państwa, włącznie z prezesami NIK i rzecznikiem praw obywatelskich, panią prof. Ireną LIPOWICZ, oraz byłym marszałkiem Sejmu, panem Grzegorzem SCHETYNĄ, nie zechciały tego dostrzec a uczestnik, obecny Prezydent RP, bezpodstawnie zarzuca mi brak praktyki i doświadczenia zwłaszcza iż sam nie stoi na straży przestrzegania Konstytucji. Jedynym UCZCIWYM ruchem może być tylko REZYGNACJA uczestnika z ubiegania się o REELEKCJĘ.

 

                Tysiącom ludzi towarzyszy lęk przed przyszłością, utratą pracy, tym, że mogą znaleźć się pod mostem, stracić RODZINĘ i wszystko czego w życiu się dorobili, a uczestnik postępowania stanowczo twierdzi, że żyjemy w ZŁOTYM okresie dla Polski, która się wyludnia, starzeje, totalitarna szkoła ogłupia, a nie uczy Polaków, a uczelnie podupadły. Rośnie liczba samobójstw.           

                                                                                             

                 Nieprawdą jest, że emigracja zmalała 8 krotnie. Tak więc w złotym okresie – ale dla siebie – żyje uczestnik Bronisław Komorowski.

 

                Jako dziennikarz znalazłem się 21.11.2014r. jako – osoba zaproszona – w siedzibie Państwowej Komisji Wyborczej lecz fałszywie oskarżono mnie o naruszenie rzekomego miru domowego mimo iż Kancelaria Prezydenta RP nie jest CUDZYM domem lecz jest własnością całego Narodu. Zostałem skazany mimo  iż inni dziennikarze zostali uniewinnieni. Wcześniej skazano i uwięziono dziennikarza Dariusza KOMOROWSKIEGO – bez prawomocnego wyroku – i nie poinformowano społeczenstwa o jego proteście głodowym trwającym ponad 70 dni. Skazuje się także rodzica za wypełnianie obowiązku rodzicielskiego, który nie został pozbawiony praw rodzicielskich. Z powodu sądowego zakazu zbliżania się do dziecka bezprawnie pozbawia się rodzica prawa wychowawczego. Stosowanie stalinowskich metod dowodzi, że żyjemy w kraju tylko POZORNIE WOLNYM.

 

                Polska jest obszarem przypominającym ze społecznego punktu widzenia obszar MARTWY – jak po SPALENIU –  na którym to obszarze nie da się godnie żyć zwykłemu Polakowi . ZŁOTY okres jest głównie dla ludzi nieuczciwych, kombinatorów, oszustów, złodziei i bandytów nierzadko działających w zorganizowanych grupach lub związkach przestępczych czego uczestnik postępowania nie był uprzejmy zauważyć – wbrew art. 126.1 Konstytucji RP. Uczestnik nie był uprzejmy tego zauważyć pomimo alarmowania Go przez represjonowanych Polaków, w szczególności dra Zbigniewa KĘKUSIA, sędziego ppłka Mariusza LEWIŃSKIEGO, ppłka mgra inż. Franciszka CIESLIŃSKIEGO, mjra pilota Jakuba MIAZKA oraz mjra mgra inż. Janusza KOMÓRA i inych – pokazujących jakie to rzekome autorytety nas otaczają.

 

               Większość z kierowników organów władzy publicznej i organów państwowych nie dopełnia obowiązku nałożonego przez art. 253 § 2 i 4 Kpa. W gmachu Krajowej Rady Sądownictwa, rzecznika praw obywatelskich, prezesa Rady Ministrów, marszałka Sejmu RP, pałacu prezydenta RP, brak jest wywieszonych tablic informujących obywateli o terminach przyjmowania ich na rozmowy raz w tygodniu przez kierowników tych instytucji lub wyznaczonych zastępców, dlatego nie dostrzega się, że Polska już spłonęła pod względem przestrzegania podstawowych standardów państwa demokratycznego.

                                                                          

                Jednak znalazł się uczciwy sędzia Sądu Okręgowego w Warszawie, który uchylił postanowienie prokuratorskie ochraniające przestępczą działalność sędziów Sądu Najwyższego, w tym obecnego pierwszego prezesa SN pani Małgorzaty GERSDORF, bezprawnie torującej drogę do prezydentury w 2010 roku uczestnikowi niniejszego postępowania poprzez bezpodstawne ODRZUCENIE protestów wyborczych mjra mgra inż. Janusza KOMÓRA oraz ppłka mgra inż. Franciszka CIEŚLIŃSKIEGO oraz z powodu pozbawienia ich prawa do drugiej instancji sądowej.

 

               W wyniku historycznego wzruszenia orzeczenia prokuratorskiego w sprawie, między innymi, ważności wyborów parlamentarnych został złożony PUBLICZNY akt oskarżenia  w 2013 roku (do wglądu w Internecie) – w miejsce stronniczego prokuratora – przeciwko kilkunastu sędziom SN jednak przedłuża się załatwianie wniosku o wyrażenie zgody na pociągnięcie ich do odpowiedzialności karnej. Poniżani są zwykli obywatele z powodu korupcjogennego i rzekomego przymusu radcowsko-adwokackiego niezgodnego z art. 30, 32, 40 Konstytucji RP.

 

              Rzeczpospolita Polska wymaga gruntownej odnowy a obrażanie prawdziwych patriotów bez obowiązkowego dialogu w pałacu prezydenckim na mocy art. 253 § 2 Kpa nijak się ma do hasła kandydata na prezydenta RP co do – ZGODY i BEZPIECZEŃSTWA – które w kpiarski sposób przyrównał do prezerwatywy były premier RP.

 

Wniosek złożony w trybie wyborczym musi zostać rozpatrzony w ciągu 24 godzin, czyli najpóźniej do 24 marca 2015 roku.

 

 #10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 23 marzec 2015 - 21:07:42

 

         ZŁOTY okres jest głównie dla ludzi nieuczciwych, kombinatorów, oszustów, złodziei i bandytów nierzadko działających w zorganizowanych grupach lub związkach przestępczych 

 

Prawda, 25 lat wolności dla w/w.#11 ~Polak~

~Polak~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 22:23:47

Kuba Wojewódzki zaskoczył wszystkich, zaskoczył zaproszonego do programu Pawła Kukiza. Brawo Kuba !!! Głosujemy na Pawła Kukiza !!!

Bzdury opowiadają ci, którzy twierdzą, że Polska nie dojrzała do wyboru Kukiza.#12 ~Witek z Duninówka~

~Witek z Duninówka~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 22:34:06

Duninówko głosuje na Kukiza.#13 ~Teoretyczne Państwo~

~Teoretyczne Państwo~
 • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 06:47:18

Paweł Kukiz:  "Chodźcie z nami! Idźmy razem! Po Polskę dla naszych dzieci i wnuków".

– Nadszedł czas by skoordynować działania. Są nas setki tysięcy. Może nawet miliony. Ludzi, którzy z przerażeniem patrzą dokąd „politycy”- a szczególnie „Partia Miłości” – prowadzą naszą Ojczyznę. Dokąd NAS prowadzą. Jak wykorzystują władzę dla partykularnych interesów. Jak z Polski zrobili sobie przedmiot „do wewnętrznego użytku”, z urzędów -prywatę, z „posłowania” – nie misję a etat, sposób na życie … Zegarki, „nagrody”, dotacje partyjne, diety, darmowe loty, immunitety na jazdę po pijaku …#14 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

  Facebook

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 3083 postów

Napisano 29 kwiecień 2015 - 07:27:48

 

Pierwszy film, typowy  wywiad TVN24 , zapisane, ustalone zostały wnioski do których ma dojść odpowiadający , Kukiz wyśmiewa dziennikarkę.

 

 #15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 kwiecień 2015 - 08:24:47

Paweł Kukiz:  "Chodźcie z nami! Idźmy razem! Po Polskę dla naszych dzieci i wnuków".

– Nadszedł czas by skoordynować działania. Są nas setki tysięcy. Może nawet miliony. Ludzi, którzy z przerażeniem patrzą dokąd „politycy”- a szczególnie „Partia Miłości” – prowadzą naszą Ojczyznę. Dokąd NAS prowadzą. Jak wykorzystują władzę dla partykularnych interesów. Jak z Polski zrobili sobie przedmiot „do wewnętrznego użytku”, z urzędów -prywatę, z „posłowania” – nie misję a etat, sposób na życie … Zegarki, „nagrody”, dotacje partyjne, diety, darmowe loty, immunitety na jazdę po pijaku …

:)#16 ~Teoretyczne Państwo~

~Teoretyczne Państwo~
 • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 00:33:35

Paweł Kukiz:  "Chodźcie z nami! Idźmy razem! Po Polskę dla naszych dzieci i wnuków".

-  W ostatnich latach tylko PO i PiS otrzymały OD NAS 800 milionów złotych na same dotacje partyjne ! Średnia na utrzymanie jednego posła to 25 tys. zł miesięcznie. Razy 460 posłów = 11,5 mln zł. To na miesiąc. Razy 12 miesięcy = 138 mln zł. Tyle kosztuje rok ich „pracy”. A cztery lata kadencji – 552 000 000 zł… Dodajcie do tego uposażenia w Senacie, Kancelarii Prezydenta…. Astronomiczne kwoty ! ZA CO ??? Za paszporty do Irlandii, Anglii, Holandii, Niemiec ???

 

W 2011 ministerstwa wypłaciły sobie ponad 71 mln zł „nagród”. W ubiegłym już 101 milionów 485 tysięcy 338 złotych…. Ile w tym roku sobie wezmą z naszej kieszeni?

 

Kiedyś, za komuny, urzędnik musiał się nieźle nagłowić, żeby „dorobić sobie” przy okazji budowy np. Stadionu X lecia. Musiał tak pokombinować przy księgowaniu cementu, zbrojenia itp., żeby nikt się nie przyczepił, on zarobił a wokół stadionu powstało osiedle domków jednorodzinnych. Dziś już, w tej naszej „Komunie Oświeconej”, nie ma takich problemów. Na dzień dobry przewiduje się dla niego „nagrodę”. Legalną. Zgodną z prawem. Bez względu na to, czy dach stadionu się otworzy czy nie, czy trawa będzie rosła czy szlag ją trafi. Nieważne. Nagroda się należy! Za to, że on po prostu jest. On. Urzędnik. Pan.

 

 

 #17 ~Teoretyczne Państwo~

~Teoretyczne Państwo~
 • Goście

Napisano 30 kwiecień 2015 - 11:55:44

Paweł Kukiz:  "Chodźcie z nami! Idźmy razem! Po Polskę dla naszych dzieci i wnuków".

-   Dewiacje, arogancja, kumoterstwo, nepotyzm a nade wszystko PARTYJNIACTWO nie dotyczą, niestety, tylko urzędów centralnych. Również Samorządy pozostają pod ogromnym wpływem partyjnych klanów choć zdarzają się, Bogu dzięki, chlubne wyjątki. Te zaś łatwo nie mają - problemy z dofinansowaniem, dopłatami … Obecny System, ta dzisiejsza partiokracja, jak rak zeżre wszystko co pozostaje w opozycji do niego ...#18 ~Teoretyczne Państwo~

~Teoretyczne Państwo~
 • Goście

Napisano 01 maj 2015 - 21:10:47

Paweł Kukiz:  "Chodźcie z nami! Idźmy razem! Po Polskę dla naszych dzieci i wnuków".

-    Wszyscy znamy sprawę Sawickiej. Skandaliczny wyrok - „winna ale niewinna, bo… pokochała” … Jakiż romantyczny Wysoki Sąd !… Jakież wyrozumiałe były organa ścigania w stosunku do syna premiera … Prokuratura umorzyła postępowanie w sprawie rzekomego udzielania przez Michała T. tajnych informacji handlowych liniom lotniczym OLT, należącym do Amber Gold, w czasie pracy dla gdańskiego portu lotniczego ponieważ uznała, że co prawda w postępowaniu Michała T. można doszukiwać się konfliktu interesów, bo jednocześnie pracował dla lotniska w Gdańsku i u przewoźnika ale śledczy uznali, że nie jest to przestępstwo… Na dodatek część prasy zrobiła z pana Michała ofiarę zawiści Ciemnogrodu… A przecież to kryształ ! Mógł być na garnuszku taty a mimo to sam, bez niczyjej pomocy zdecydował się zarobić na przysłowiową miskę ryżu…

 

Dlaczego „wymiar sprawiedliwosci” i organa ścigania nie są tak wrażliwe w przypadkach zrujnowania życia Obywatelom i ich Rodzinom przez błędy bądź wręcz świadome działania urzędników państwowych ???

 #19 Smerf Maruda Ustka

Smerf Maruda Ustka

  Facebook

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 3083 postów

Napisano 01 maj 2015 - 21:21:41#20 Misja - Obywatel

Misja - Obywatel

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 230 postów

Napisano 01 maj 2015 - 22:13:02

Paweł Kukiz:  "Chodźcie z nami! Idźmy razem! Po Polskę dla naszych dzieci i wnuków".

-    … Jakiż romantyczny Wysoki Sąd !…

 

Dlaczego „wymiar sprawiedliwości” i organa ścigania nie są tak wrażliwe w przypadkach zrujnowania życia Obywatelom i ich Rodzinom przez błędy bądź wręcz świadome działania urzędników państwowych ???

 

 

- Włodzimierz Knurowski: Co pan sądzi o wymiarze sprawiedliwości?
- Grzegorz Braun: Jak najgorzej sądzę.
- W. K.: Jak walczyć z korupcją i niedouczeniem sędziów i prokuratorów?
- G.B.: Wielokrotnie to powtarzałem. Trzeba zadbać o ich niezawisłość, tzn. zadbać o to, żeby nie zawiśli na najbliższej gałęzi albo latarni, czyli dla ich zdrowia i bezpieczeństwa ich życia trzeba ich odsunąć od stołów sal sędziowskich. Trzeba ratować tych ludzi przed własną niekompetencją.

Dodaj odpowiedź  Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Prezydent, Paweł Kukiz, Podpisy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych