Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ustka po wyborach 2018

dziwna cisza

156 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 12:01:07

rady jak nie było tak nie ma ciężko wybrać z takich wysokiej klasy samorządowców

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 12:15:17

Panie smerfie rada jest tylko kto będzie tą mizerną radą zarządzał może sam burmistrz

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 12:33:13

kto jest najdłuższym stażem chyba Pan Nycz niech bierze odpowiedzialność za swoją drużynę a nie bunkruje się gdzieś po kontach

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 12:37:26

kto jest najdłuższym stażem chyba Pan Nycz niech bierze odpowiedzialność za swoją drużynę a nie bunkruje się gdzieś po kontach

oczywista oczywistość

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 12:48:46

oczywista oczywistość

Jedyna najbardziej zorientowaną w kierunku rozwoju jest Ginter. To ona powinna wziąć odpowiedzialność na siebie. Nycz był w starej radzie i przeszkadzał Burmistrzowi w rozwoju. Jaka gwarancja, ze zmienił myślenie?

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 13:35:29

nałapać ludzi z łapanki i potem problem

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 14:47:22

Jedyna najbardziej zorientowaną w kierunku rozwoju jest Ginter. To ona powinna wziąć odpowiedzialność na siebie. Nycz był w starej radzie i przeszkadzał Burmistrzowi w rozwoju. Jaka gwarancja, ze zmienił myślenie?

Widać jaką sieczkę w głowach dali sobie ludzie robić w tej kampanii. Słowo "rozwój" w każdym zdaniu :D
"zorientowana w kierunku rozwoju" - co to niby w ogóle znaczy? :D
"przeszkadzał burmistrzowi w rozwoju" - a przy tym to kompletnie padłem że śmiechu, mam rozumieć że burmistrz nie mógł się rozwijać, bo mu Nycz przeszkadzał? Pewnie odebrał mu dostęp do książek, które jak wiadomo rozwijają ;)
Oj ludzie ludzie...

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 16:00:45

Widać jaką sieczkę w głowach dali sobie ludzie robić w tej kampanii. Słowo "rozwój" w każdym zdaniu :D
"przeszkadzał burmistrzowi w rozwoju" - a przy tym to kompletnie padłem że śmiechu, mam rozumieć że burmistrz nie mógł się rozwijać, bo mu Nycz przeszkadzał? Pewnie odebrał mu dostęp do książek, które jak wiadomo rozwijają ;)
Oj ludzie ludzie...

To nie jest śmieszne a raczej tragiczne. Rada Miasta niby przeszkadzała w realizacji koncepcji burmistrza. To może  nowi radni dadzą świeży oddech staremu burmistrzowi i starym radnym.

#9 ~KOT Ustka~

~KOT Ustka~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 21:07:16

To nie jest śmieszne a raczej tragiczne. Rada Miasta niby przeszkadzała w realizacji koncepcji burmistrza. To może  nowi radni dadzą świeży oddech staremu burmistrzowi i starym radnym.

Zobzczycie my ze śwagrem we dwujke za rok zrobimy takie protesty,pochody, manifestacje, referendum, że baaaaa

!

KOD-iaże  będą od nas  ucyć się jak robić zadumy.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 21:37:03

Zobzczycie my ze śwagrem we dwujke za rok zrobimy takie protesty,pochody, manifestacje, referendum, że baaaaa

!

KOD-iaże  będą od nas  ucyć się jak robić zadumy.

Smerf przecież ty szwagra nie  masz. Nawet kota nie masz. Zadymę na forum od długiego czasu prowadzisz.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:02:07

Oj ludzie ludzie...

zadyszki ze śmiechu dostałem ;-))

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2018 - 23:05:25

zabunkrować to można rowerek a nie pęd do stołka

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 12:15:12

Widzę to w barwach raczej niezbyt jaskrawych

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 październik 2018 - 12:31:16

Szkoda że do rady nie wszedł pan doktor Dycha on pociągnął by to w trymiga .Tylko zakochany w pewnej ustczance cichy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 08:36:09

Szkoda że do rady nie wszedł pan doktor Dycha on pociągnął by to w trymiga .Tylko zakochany w pewnej ustczance cichy

Nycz  w ramach reklamy naszego miasta mógłby otworzyć wypożyczalnie ROWERÓW Dziwne że go kolejny raz wybrali no ale cóż jaki elektorat taki radny dla mnie totalna pomyłka.

#16 ~nomi est~

~nomi est~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2018 - 20:05:09

zadyszki ze śmiechu dostałem ;-))

Psy szczekają ................... :D

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 12:01:29

nałapać ludzi z łapanki i potem problem

Z łapanki chyba najlepszy .....siedziałem trzy godziny myślałem ,kombinowałem tak czy siak wychodzi mi na przewodniczącego piłkarz

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 12:21:21

Ludzie przejrzyjcie na oczy jakie ci niektórzy radni mają wykształcenie . Nadchodzi era Pana Wilka

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 13:16:45

Ludzie przejrzyjcie na oczy jakie ci niektórzy radni mają wykształcenie . Nadchodzi era Pana Wilka

Kucharz, piłkarz, ginekolog, zawodowy radny rowerek, biegacz, ministrant, …..  totalna maszynka do głosowania. Co pierwsze? Podwyżki dla burmistrza? Zamiana 16 ha na 4 ha. Dzielnica rozwojowa? 

#20 ~Ed~

~Ed~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 20:43:31

Kucharz, piłkarz, ginekolog, zawodowy radny rowerek, biegacz, ministrant, …..  totalna maszynka do głosowania. Co pierwsze? Podwyżki dla burmistrza? Zamiana 16 ha na 4 ha. Dzielnica rozwojowa? 

A ....... karawana idzie dalej !!! :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych