Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustka: letnisko dla bogatych :: zobacz komentowany artykuł

65 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 16:54:02

To dzierżawa na promenadzie winduje te ceny,Którymi manipuluje Urząd Miasta i Urząd Morski to do władz trzeba mieć pretensje.Ludzie na promenadzie też za wykonaną prace chcą większe pieniądze.To nie tak,że Pan czy Pani X zarabiają miliony bo nigdy nie jest wiadomo czy po opłatach kosztów cokolwiek zostanie.Cieszmy się,że mamy własne morze pod nosem.Tak na marginesie można i na promenadzie zjeść za normalne pieniądze tylko trzeba się przejść.

#62 ~slavecki~

~slavecki~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 17:41:18

W kazdym kurorcie na calym swiecie na promenadach jest dosc drogo,niby dlaczego Ustka ma byc tania? W Alicante,przy samej plazy-piwo 0,33 3 euro,whisky z cola 6.5 euro,obiad,zwykly okolo 20 euro.W sumie znosnie,choc chyba troche drozej niz w Ustce....A,akurat moja stopa nie postanie w zadnych Tunezjach czy Egiptach....

Ustka, Kołobrzeg, Sopot, Zakopane itd. W każdej z tych (i wielu, wielu innych) miejscowości są miejsca gdzie za parkowanie, piwo, czy coś "na ząb" zapłacimy dużo drożej niż w pozostałych częściach miasta. I nie ma się czemu dziwić - jest popyt to jest i podaż. Ciekawe, dlaczego większość ludzi na to się nie oburza, a znajdzie się jakiś snob i zaraz do gazety leci?
Może zróbmy zrzutę i zasponsorujmy "bohaterowi" artykułu podróż do Manhattanu - tylko niech tam płaci za zakupy z własnej kieszeni a później niech idzie do New York Timesa lub innej gazety, żalić się, jak to na Manhattanie drogo a na peryferiach NY wszystko mógł kupić 5 razy taniej?

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 19:46:16

co za baran a jak jedzie do grecji tunezji egiptu to jeździ swiom autem po parkingach nie traci na paliwo nie ale za zdjecie z głupi fenkiem zapłaci dinara i za to ze jakis dziadek wejdzie na boso na palme tez da 5 dinarów aby to zobaczyc gofrów nie ma kible tez zajebiste normal lux i super lux hahaha smiech na sali mógł pojechac pociagiem by zaoszczedził ponad 60pln za paliwo i parking

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 11:23:32

Na dłuższe dwu/trzytygodniowe wczasy to człowiek może się wybrać raz w roku ale jak się mieszka 19km czy 30km od morza to przecież w upalne dni każdemu lepiej nad wodą. Ja, jako mieszkaniec Pomorza w wolne upalne weekendy też plażuję nad Bałtykiem. Zabieram swój prowiant z domu w minilodówce, parkuję na niestrzeżonych parkingach i na lody mnie stać. Podziwiam tylko tych mieszkańców miejscowości nadmorskich którzy nie prowadzą własnych interesów, przecież ich zycie przez sezon kosztuje 3-krotnie więcej niż zazwyczaj a za byle pierdołą nie opłaca się jechać poza miasto.

#65 ~~Anty~~

~~Anty~~
  • Goście

Napisano 15 lipiec 2010 - 15:56:37

W takim razie P. Leonie d***o w autobus i juz 60 w kieszeni!;)

#66 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 13:22:36

Ciekawe.Ja Byłam w Ustce w sierpniu przez dwa tygodnie z mężem i 2 dzieci i za ten czas wraz z wyżywieniem i atrakcjami oraz paliwem za przejazd z Łodzi i do Łodzi wydaliśmy ok 3000zl.Może trzeba wiedzieć gdzie kupować i jak się rządzić pieniążkami.I nikt mi nie wmówi ze zapłaciłabym mniej za pobyt za granicą.Bzdury.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych