Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ustka: letnisko dla bogatych :: zobacz komentowany artykuł

65 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~kruger~

~kruger~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 08:45:54

a co to są te gofry ?

#22 ~kis~

~kis~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 08:50:20

W USTCE NIE MA BUDEK TYLKO SĄ BUDY GASTRONOMICZNE! CENY NIE SA WYSOKIE TYLKO ZŁODZIEJSKIE I BANDYCKIE.
i tak taksi Katowice jeden kilometr 1,80 zł Ustka zaczyna od 4,50 zł! Kawa lotnisko ze śmietanką i czekoladą (wyśmienita) 6,00 zł Usta najczęściej po 8,00 zł tyle że lura!!!
GŁOS POMORZA POWINIEN WZOREK ZACHODU STWORZYĆ GAZETĘ KONSUMENCKĄ I RUBRYKA NIE POLECAMY!
Może takie posunięcie usteckich cwaniaczków nauczyło by rozumu!
NIKOMU NIE POLECAM "USTECKIEGO SPECJAŁU - RYBA W CIEŚCIE"! płacisz jak za rybę a dostajesz nędzne ciasto naleśnikowe - knajpa wiadoma!
Polecam Rowy!!

#23 ~top~

~top~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 08:53:07

Panie Laskowski nie wiem czy mozna jeszcz pana nazwac tylko przygłupim czy juz kompletnym głupcem . Co to znaczy ze przez te 2-3 mmiesiace ktos musi zarobic na utrzymanie rodziny ,podatki itd. na cały rok W Polsce normalny człowiek pracuje cały rok nie liczac urlopu . Jęczycie ,skamlacie piszecie do gazet o waszej doli gdy nie ma pogody i turystów a gdy tylko sie pokaża zdzieracie z nich ile wlezie . Jako słupszczanin jeszcze w tym roku w waszym zadupiu nie byłem i mysle ze tak pozostanie i innym radze to samo a wtedy to piwo wypijecie sami zanim przyjdziecie po rozum do pustych głow

#24 ~tytus~

~tytus~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 08:55:45

Panie Laskowski nie wiem czy mozna jeszcz pana nazwac tylko przygłupim czy juz kompletnym głupcem . Co to znaczy ze przez te 2-3 mmiesiace ktos musi zarobic na utrzymanie rodziny ,podatki itd. na cały rok W Polsce normalny człowiek pracuje cały rok nie liczac urlopu . Jęczycie ,skamlacie piszecie do gazet o waszej doli gdy nie ma pogody i turystów a gdy tylko sie pokaża zdzieracie z nich ile wlezie . Jako słupszczanin jeszcze w tym roku w waszym zadupiu nie byłem i mysle ze tak pozostanie i innym radze to samo a wtedy to piwo wypijecie sami zanim przyjdziecie po rozum do pustych głow

Jak im się udaje zarobić na cały rok to ich sprawa i tylko gratulować zaradnosci. Każdy orze jak moze, co stoi na przeszkodzie abyś wziął kilka milionów kredytu, zainwestował i otworzył coś swojego? Też mi się nie usmiecha płacić 8 zł za gofra (wolałbym płącić np 3 zł), ale skoro lubię to płacę. Nikt mnie do tego nie zmusza. A zawsze mozna jechać nad jeziorko, pod namiot, wypocząć i nie narzekać na zdzierstwo.

#25 ~kasiaiAndrzej~

~kasiaiAndrzej~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 08:58:53

Oj te ceny w Ustce to masakra ,dlatego ja z męzem jeżdzimy do Darłówka jest o wiele taniej bo za parking placimy tylko 1,50 to nie tak duzo ....ale tak naprawde wole leciec do Tunezji zapłace 1300.00złoty i mam wszystko co chce polecam HAMMAMED-YASMINE ....bardzo piekne miejsce

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:04:30

smierdzi lekko Prusakiem bo parkingui od 4 h maja stawki malejace 4x 1h nie rowna sie 4h

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:05:54

Jak im się udaje zarobić na cały rok to ich sprawa i tylko gratulować zaradnosci. Każdy orze jak moze, co stoi na przeszkodzie abyś wziął kilka milionów kredytu, zainwestował i otworzył coś swojego? Też mi się nie usmiecha płacić 8 zł za gofra (wolałbym płącić np 3 zł), ale skoro lubię to płacę. Nikt mnie do tego nie zmusza. A zawsze mozna jechać nad jeziorko, pod namiot, wypocząć i nie narzekać na zdzierstwo.

dobra wywazona wypowiedz - szacun tytek !

#28 ~top~

~top~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:10:04

Chyba nie do konca przyjacielu wiesz io czym piszesz . Juz teraz coraz mniej Polakow chce spedzac wczasy w kraju własnie przez takie i inne zdzierstwa a to ma wpływ na wszystko . Jezeli coraz wiecej pieniedzy zostawiamy u innych a do nas przyjezdza coraz mniej turystów trudno mowic o rozwoju regionu i Polski Gdy juz raz pojdzie fama ze tu czy tam jest b. drogo to latra moga minac aby to sie zmieniło Pozdrawiam

#29 ~Legalize It!~

~Legalize It!~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:14:16

No cóż tak było jest i będzie i nie tylko nad morzem, tak jak już wspominali poprzednicy, jeżeli ktoś jest chętny, aby tyle zapłacić za gofra czy parking, no cóż, jego sprawa, tylko czemu potem narzekać??

#30 ~obeserwator~

~obeserwator~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:27:08

Pan laskowski tradycyjnie polewa. Niech chłop się zmieni i nie opowiada bajek bo wstyd. Zarobić na czynsze i opłaty? Panie Laskowski oni to robią w tydzień!!! Chyba że Pan udaje że nie ma pojęcia ile dochodu przynosi jedna kega rozwodnionego piwa. Ostatnio byłem świadkiem jak znany i powszechnie szanowany Ustczanin wezwał właściciela lokalu i kazał mu wypić piwo podane z nalewaka. Niestety ten nakazał kelnerce na wymianę na butelkowe! Ciekawe dlaczego???

#31 ~gosciu z ustki~

~gosciu z ustki~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:36:28

Szok za jedna sobote...a my tak zyjemy 365 dni w roku!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:38:09

Chcecie tanio i nad Bałtykiem? Polecam Albeck 1 km od Świnoujścia!! Mimo wysokiej ceny Euro i tak taniej niż w zapyziałej Ustce. Dodatkow tm wszyscy mowią po polsku i jaka miła obsługa!!!

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:55:20

...Kawa lotnisko ze śmietanką i czekoladą (wyśmienita) 6,00 zł Usta najczęściej po 8,00 zł tyle że lura!!! ...
Polecam Rowy!!...

A w Katowicach to podają kawę tylko na lotnisku ?
O Rowach piszesz bzdury - wszystkie warzywa, owoce, wędliny itp. są droższe niż w Ustce od 10 do 40%.
Poza tym, czemu Leon nie protestuje, kiedy mu np. Energa podnosi cenę prądu ?
Tego, że polski właściciel punktu gastronomicznego płaci o wiele większe różnego rodzaju haracze, niż jego kolega w Tunezji, czy Egipcie, polski "turysta" też nie pomyśli (choćby różne stawki za dostarczanie wody, energii elektrycznej wyższe dla podmiotów gospodarczych - w tym punktów gastronomicznych, niższe dla gospodarstw domowych..., niech ktoś z wodociągów wytłumaczy, czym się różni mocz oddany w domu, od moczu oddanego w wc punktu gastronomicznego ...)

#34 ~nikt~

~nikt~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:58:52

A wystarczyło przyjechać autobusem i nie dać dorabiać "parkingowym". I luźniej by było, i taniej.

#35 ~lala~

~lala~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:06:10

Taaaaaaaa,biedni gastronomicy z ustki,a po sezonie zawody który lepszą furmankę kupił,im zawsze mało.jak im sie opłaca żeby buda 10 miesięcy stała pusta i nie zarabiała na siebie to w sezonie muszą ździerać.jeszcze grunty chcą na własnośc!do roboty a nie wyzysk za 5 zeta na czarno.

#36 ~krycha~

~krycha~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:14:52

A w Katowicach to podają kawę tylko na lotnisku ?
O Rowach piszesz bzdury - wszystkie warzywa, owoce, wędliny itp. są droższe niż w Ustce od 10 do 40%.
Poza tym, czemu Leon nie protestuje, kiedy mu np. Energa podnosi cenę prądu ?
Tego, że polski właściciel punktu gastronomicznego płaci o wiele większe różnego rodzaju haracze, niż jego kolega w Tunezji, czy Egipcie, polski "turysta" też nie pomyśli (choćby różne stawki za dostarczanie wody, energii elektrycznej wyższe dla podmiotów gospodarczych - w tym punktów gastronomicznych, niższe dla gospodarstw domowych..., niech ktoś z wodociągów wytłumaczy, czym się różni mocz oddany w domu, od moczu oddanego w wc punktu gastronomicznego ...)

nawet czytać nie potrafisz, albo nigdzie nie byłeś? Porty lotnicze słyną z tego że maja wygórowane ceny! Dlatego ja to odbieram jako przykład górnego pułapu. A co do Rowów nie polewaj jest taniej w Ustce 3 dni kosztowały mnie tyle co w Rowach 7>
Pewnie siedzisz w jakieś budzie portowej i solisz farmazony że u ciebie taniej! Jest drogo, Skandalicznie drogo, byle jak i kategoria rodem z knajp GS z PRL, czyli drewniane śmierdzące olejem budy i tyle!!!
Rusz się i zobacz jak jest u innych,

#37 ~Neo-1~

~Neo-1~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:15:05

Mata co chceta. A tak na poważnie, to wcześniej czy później ci wszyscy pseudobiznezmeni pójdą z torbami. Są już takie czasy, że każdy Polak zaczyna liczyć każdy grosz. Wielu więc dojdzie do wniosku, że o wiele taniej i atrakcyjniej można spędzić urlop poza granicami kraju. A ci, których nie będzie stać na zagraniczne wojaże, po takich "reklamach", też nie za bardzo będą chcieli jechać do Ustki czy Rowów aby za byle pierdułkę przepłacać 5-10 krotnie. Mniejszy zysk jednostkowy, powoduje większy napływ klientów i automatycznie większy zysk. Ale komu ja to mówię. Nasi super fachowcy od dojenia ludu, z pewnością "są mądrzejsi" niż ja.

#38 ~Była plażowiczka~

~Była plażowiczka~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:26:20

Chciałabym, aby ludzie zmądrzeli i przestali korzystać z towarów o wygórowanych cenach. Ja już od trzech lat jeżdżę do małych miejscowości, bo Ustka zatraciła swój charakter i nie podoba mi się, a poza tym nie dam nabijać kabzy chciwusom.

#39 ~kaszub vel~

~kaszub vel~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:28:55

dajcie spokoj z USTKĄ totalna kaszana. polecam orzechowo i jarosławiec. spokoj i kultura. szok

#40 ~alucard~

~alucard~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 10:52:04

Skoro turyści (frajerzy) płacą tyle za gofry, czy za parking to ceny nigdy nie będą niższe. Typowa polska mentalność; zapłacić/przepłacić a potem oburzać się, że drogo. Gdyby ludzie byli bardziej zjednoczeni i zaczęli bojkotować drogie miejsca to ceny były by niższe. Sam często jeżdżę do Ustki. Samochód zostawiam za darmo na obrzeżach. Picie i jedzenie kupuję w Słupsku. Dzień nad morzem kosztuje mnie ok 25 zł za dwie osoby.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych