Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Usteckie dziadostwa

usteckie dziadostwa

230 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 21:26:33

Smerf Maruda- gdzie twoj komentarz? Przeciez TY wiesz wszysko lepiej.Wiem szukasz cytatu z LEMA.Pozdrowienia z naszej pieknej okolicy....

#22 Charles Garnier

Charles Garnier

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 23 październik 2012 - 00:15:44

http://www.gp24.pl/a...NIAMY/121019543

#23 ~pele~

~pele~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 20:16:12

;Muzeum Rybołówstwa; ul.Kosynierów.

#24 ~Anna M.~

~Anna M.~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 21:32:40

Dla mnie najwiekszym dziadostwem było wpuszczenie do ratusza PO-litycznych sabotażystów - Kwiatkosia i Podręcznej. W mieście coraz głosniej mówi się o tym, że dni ich policzone są.

#25 ~Anna M.~

~Anna M.~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 21:33:47

Dla mnie najwiekszym dziadostwem było wpuszczenie do ratusza PO-litycznych sabotażystów - Kwiatkosia i Podręcznej. W mieście coraz głosniej mówi się o tym, że dni ich policzone są.

#26 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 23 październik 2012 - 21:51:31

Za usiłowanie wystawienia Placu Wolności na sprzedaż powinni już z miejsca dostać kopa. Teraz jeszcze pojawia się sprawa żagla, który usiłują sobie kupić za publiczne pieniądze na "łódkę" Gryfita , którą pływają. Dzieciaki w Ustce nie mają za co i na czym pływać, a tu takie jaja... Mózg się lasuje i serce się kraja!

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 00:27:33

Za usiłowanie wystawienia Placu Wolności na sprzedaż powinni już z miejsca dostać kopa. Teraz jeszcze pojawia się sprawa żagla, który usiłują sobie kupić za publiczne pieniądze na "łódkę" Gryfita , którą pływają. Dzieciaki w Ustce nie mają za co i na czym pływać, a tu takie jaja... Mózg się lasuje i serce się kraja!

No bo to właśnie dziadostwo jest...

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 10:44:56

a kto ich wpuścił, czy nie przypadkiem Olech?? Oznacza to jedno nasz pseudoburmsitrz jest marionetką, która dawno przestała rządzić! Słucha tylko podpowiadaczy i posłusznie wykonuje ich polecenia! I to ma być ojciec miasta??

#29 rider

rider

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 październik 2012 - 17:12:06

Źle się dzieje w państwie duńskim...

Użytkownik rider edytował ten post 24 październik 2012 - 17:14:14

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 17:21:14

Czy to prawda, że Pierwszy Sekretarz Podruczna?

- w godzinach pracy Urzędu załatwia sprawy radnej powiatowej (przypomnę, że zgodnie z prawem powinna wziąć urlop bezpłatny, utracone zarobki zrekompensować ma wcale niemała dieta)?
- co chwila jeździ na delegację, mimo że w ratuszowej kasie bida aż piszczy?
- napuszcza ratuszaków na siebie i namawia ich, żeby na siebie donosili?
- knuje za plecami Olecha z towarzyszami z PO?
- wszędzie, gdzie się pojawi robi siarę, gdy tylko się odezwie?

Odpowie ktoś, czy to prawda, czy tylko wyssane z palca plotki?

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 17:56:03

Plotki,plotki i jeszcze raz plotki . Burmistrz jest bardzo zadowolony z wicka i sekretarza . Zresztą tak wyśmienitego burmistrza nikt nie jest w stanie "wykopać"

#32 ~alina~

~alina~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 20:33:40

Jest w stanie "wykopac"-jeden , zaznaczam tylko jeden czlowiek ,już pomału TO robi....Zobaczycie co będzie się działo....
'

#33 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 20:47:36

...trzeba wreszcie ujawnić co PO-miatacze i Malec mają na pinokia, że daje się wmanewrowywać w deb***ne decyzje tak personalne jak i gospodarcze szkodliwe dla miasta. Pani Architekt nie protestuje bo dla niej ważna jest emerytura i co się dziwić, wszak to nie jest Powstanie Warszawskie.

#34 ~to ja~

~to ja~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 20:50:02

...trzeba wreszcie ujawnić co PO-miatacze i Malec mają na pinokia, że daje się wmanewrowywać w deb***ne decyzje tak personalne jak i gospodarcze szkodliwe dla miasta. Pani Architekt nie protestuje bo dla niej ważna jest emerytura i co się dziwić, wszak to nie jest Powstanie Warszawskie.

#35 Charles Garnier

Charles Garnier

Swojak

• PipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 25 październik 2012 - 17:21:16

UWAGA !!!

W dniu dzisiejszym została uruchomiona procedura rewolucyjna w samorządowym forum miasta Ustka. :( Wyrzucono dwóch społecznych i niezależnych moderatorów na bruk (Elveeza i Maja). Zdegradowano profil "rzecznik" z administratora do moderatora. Dodano też dwa nowe profile ("ewieczorek" i "mksiazkiewicz") jako administratorów forum. Co ciekawe w realu te panie, zdaje się, są podwładnymi pana Cegły, natomiast w świecie wirtualnym górują nad nim. Czerwono się zrobiło, że hej, ale w zasadzie czerwono jest od 45... :ph34r:

Chodzą słuchy, że nadprezydent Rychu chciał całkowitego usunięcia tego samorządowego forum. Widać doszło do jakiegoś pseudokonsensusu. Wyrzucono niezależnych moderatorów i dodano dwie pracownice ratusza na administratorów. Ciekaw jestem, jak teraz tam będzie z wolnością wypowiedzi... :(

Użytkownik Charles Garnier edytował ten post 25 październik 2012 - 17:25:18

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 20:13:58

ty skąd wiesz, że to dwie panie? :D bo jedna z nich to na pewno facet a w ogóle to przecież informatycy!! :D co ty za bzdury rozsiewasz? :P

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 październik 2012 - 21:28:51

ty skąd wiesz, że to dwie panie? :D bo jedna z nich to na pewno facet a w ogóle to przecież informatycy!! :D co ty za bzdury rozsiewasz? :P

to ty artur? nie masz odwagi się podpisac? dostales lokal na kuzajke i juz sie przylizujesz do rycha?

#38 Charles Garnier

Charles Garnier

Swojak

• PipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 26 październik 2012 - 19:47:12

W sprawie MPZP Uroczysko z usteckiego forum:

http://www.ustka.pl/forum2/viewtopic.php?f=4&t=4036&start=100#p100060

Czyli ogólnie ten MPZP Uroczysko powinien zostać ciśniety do kosza! Ogólnie wyrąb lasów, likwidacja bunkrów, zniszczenie ostoi zwierzyny, degradacja stanowisk biologicznych i ekosystemów. Do tego dochodzi problem z ochroną lini brzegowej. Dodatkowo "MPZP Uroczysko" zezwala na znaczne szkody w sąsiednim Obszarze Chronionym "Natura 2000".

#39 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 26 październik 2012 - 20:25:17

To co Pustka ma się nie rozwijać ?

#40 Charles Garnier

Charles Garnier

Swojak

• PipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 26 październik 2012 - 22:10:27

To co Pustka ma się nie rozwijać ?

Nie kosztem masowej wycinki drzew i wyburzania bunkrów na Uroczysku! Ten MPZP nigdy nie powinien powstać.
Jak wycinali na Wczasowej, to kto robił dokumentację na forum? Smerf.

Gdyby nagle zaczęli budować przy/na Bluecherze inaczej byś śpiewał.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych