Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Usteckie dziadostwa

usteckie dziadostwa

230 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~usteckie dziadostwa~

~usteckie dziadostwa~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 18:00:39

W kategorii usteckich dziadostw nominowani są:
  • wiceburmistrz Kwiatkowski za przyszłe zabetonowanie Placu Wolności, kosmiczne pomysły rodem z choinki i za dziwne zachowanie
  • radni za nieróbstwo i ciche przyzwolenie na zabetonowanie Placu Wolności, czyli ogólnie za całokształt beztwórczości
  • straż burmistrza i zakład gospodarowania śmieciami za niedopilnowanie miasta
  • PKP, SOK, SM i mieszkańcy za tereny kolejowe zaszczane i zakupione przez psy
  • burmistrz Olech za totalny nieporządek w mieście, brak bezpłatnych toalet i brak perspektyw co dalej z Ustką oraz za likwidacje rynków, zwanych przez turystów bazarami
  • milioner Jurek za waśnie z ratuszem, sprawy z rybnymi pracownikami i wyburzanie stoczni oraz za pomysł wyburzenia zabytkowego dworca
  • urzędnicy za całokształt
  • GDDKiA O/Gdańsk za nieremontowanie ulic Westerplatte, Dworcowa, Słupska
  • grupa trzymająca władzę w Ustce za operacje mające doprowadzić do wyrębów lasów w zachodniej Ustce i prawdopodobnie wyburzanie poniemieckich bunkrów - na handel pod kolejne apartamentowce/pustostany

#2 Andy

Andy

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6890 postów

Napisano 17 październik 2012 - 18:12:03

Dodać jeszcze należy:
- tancerkę z filmiku za urąganie elementarnemu poczuciu estetyki
- Smerfa Marudę za permanentne zapaskudzanie forum GP24 i uwłaczanie godności miejscowości, w której mieszka, poprzez określanie jej Pustką

#3 ~kos-nie ki a janek~

~kos-nie ki a janek~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 19:31:42

W tym filmiku babka trochę podobna do następnego dziadostwa na stanowisku też istotnym w UM. Ośmiesza i tak ośmieszonego burmistrza który pewnie oszaleje po powrocie z .... zobaczywszy nowy image tym razem pod premiera. Na spotkaniu z gośćmi z Bielska -Białej przywitała mieszkańców beskidu: witam podhalan. Pięknie!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 19:36:03

ja zgłaszam wiecznych internetowych malkontentów, wszechwiedzących narzekaczy, którzy tworzą bezsensowne tematy, zamiast wziąć się do roboty, żeby coś zmienić :angry:

drugi Smerf się uaktywnia, podrabiany...

#5 ~nie malkontent~

~nie malkontent~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 20:13:49

Wczoraj na Narodowym było pięknie.

#6 Charles Garnier

Charles Garnier

Swojak

• PipPipPipPip
  • 501 postów

Napisano 17 październik 2012 - 20:16:10

Jeszcze można nominować lot za aferę pomnikową.

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 22:51:02

Jeszcze można nominować lot za aferę pomnikową.

LOT wykonał świetną pracę i projekt SYRENKA stracił tempo tylko ze względu na takie idiotyczne stwierdzenia. Krytykanci wszystkiego, ludzie pseudoaktywni, nieudacznicy (Koski) to największe dziadostwo.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2012 - 23:02:52

Projekt stracił tempo ze względu na stwierdzenia? :lol:

#9 ~B~

~B~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 16:13:30

Radę Miasta za płatne parkingi!!!

#10 ~lewatywa~

~lewatywa~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 17:22:09

W tym filmiku babka trochę podobna do następnego dziadostwa na stanowisku też istotnym w UM. Ośmiesza i tak ośmieszonego burmistrza który pewnie oszaleje po powrocie z .... zobaczywszy nowy image tym razem pod premiera. Na spotkaniu z gośćmi z Bielska -Białej przywitała mieszkańców beskidu: witam podhalan. Pięknie!

IIIII tak tego nie zrozumie !!!

#11 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 18 październik 2012 - 18:40:23

Uprzyjemnię informuję , że dziadostwo usteckie vel głupota usteckich Ratuszakow , tudzież 26 innych haseł są znakami zastrzeżonymi przez Smerfa Marudę
Poproszę o wpłacenie należnych mi tantiemów , za używanie ich temacie :) ł

#12 ~Se~

~Se~
  • Goście

Napisano 18 październik 2012 - 20:09:09

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopuki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem.
Ja dodam... i ciebie Mazur.

#13 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 18 październik 2012 - 20:58:14

Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopuki nie poznałem internetu.
Stanisław Lem.
Ja dodam... i ciebie Mazur.

Przykre ,
że twoja znajomość książek Lema,

kończy się tylko na cytatach,
co za mało dialogów było ... i nudne :lol:

#14 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 18 październik 2012 - 21:05:09

A może coś łatwiejszego nie z Lama,
z lat 70-tych?

Polecam np: książkę "Robot" Snerga-Wisniewskiego :)

#15 ~se~

~se~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 16:37:28

...jeśli nie z Lama to moze z leminga. To takie zwierzątka w stadzie zachowują sie idiotycznie, podobnie jak jeden zajączek który potrafi czasami coś nabazgrać ale najlepiej wychodzi mu topienie jachtów.

#16 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 20 październik 2012 - 22:37:02

Jak to bywa nie wszystkim sie dogodzi.To nie prawda ,ze nasi wlodarze nic nie robia co prawda nie mieszkam w samej Ustce ale w Duninowie i widze zmiany zachodzace w naszym miescie i okolicy.Mieszkamy tu juz 26 lat wiec moge wypowiedziec sie w tej sprawie jak tez o naszych rajcach.Nie twierdze ,ze wszysko mi sie podoba, nie widze wspoldzialania z ludzimi ktorzy rzeczywiscie mogli by zrobic o wiele wiecej dla miasta i nie tylko.Znam osobiscie taka osobe, jest to moj SZEF pan Malek .Dziwie sie dlaczego nie dane MU bylo zrealizowac chociaz w malej czesci tego co zaproponowal za swoje pieniadze, skorzystali by na tym wszyscy i nasza wladza i nasz region i my zwykli ludzie.NIE, nie siedze za biurkiem , jestem szarym pracownikiem ,pracuje na plastrach.Podziwiam mojego SZEFA za jego chec dzialania,cos robienia ,za hart ducha .Mysle ,ze moja MALA OJCZYZNA dzieki takim ludziom jak p.Malek i p .BURMISTRZ jeszcze bedzie piekniejsza. Pozdrawiam wszyskich z Ustki i naszej pieknej okolicy.

#17 Smerf Maruda

Smerf Maruda

Swojak

• PipPipPipPip
  • 12745 postów

Napisano 21 październik 2012 - 08:51:37

.Mysle ,ze moja MALA OJCZYZNA dzieki takim ludziom jak p.Malek i p .BURMISTRZ jeszcze bedzie piekniejsza. Pozdrawiam wszyskich z Ustki i naszej pieknej okolicy.

Na razie ten twój szef , dużo nie zrobił,
no chyba, że liczysz to ,
że swoją głupią i nieprzemyślaną kampanią przedwyborczą,
pomógł Olechowi wygrać w I turze :(

#18 ~DON WASYL~

~DON WASYL~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 08:54:47

Na razie ten twój szef , dużo nie zrobił,
no chyba, że liczysz to ,
że swoją głupią i nieprzemyślaną kampanią przedwyborczą,
pomógł Olechowi wygrać w I turze :(

Szef wygrał.Ale USTKA przegrała.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 09:34:31

Jak to bywa nie wszystkim sie dogodzi.To nie prawda ,ze nasi wlodarze nic nie robia co prawda nie mieszkam w samej Ustce ale w Duninowie i widze zmiany zachodzace w naszym miescie i okolicy.Mieszkamy tu juz 26 lat wiec moge wypowiedziec sie w tej sprawie jak tez o naszych rajcach.Nie twierdze ,ze wszysko mi sie podoba, nie widze wspoldzialania z ludzimi ktorzy rzeczywiscie mogli by zrobic o wiele wiecej dla miasta i nie tylko.Znam osobiscie taka osobe, jest to moj SZEF pan Malek .Dziwie sie dlaczego nie dane MU bylo zrealizowac chociaz w malej czesci tego co zaproponowal za swoje pieniadze, skorzystali by na tym wszyscy i nasza wladza i nasz region i my zwykli ludzie.NIE, nie siedze za biurkiem , jestem szarym pracownikiem ,pracuje na plastrach.Podziwiam mojego SZEFA za jego chec dzialania,cos robienia ,za hart ducha .Mysle ,ze moja MALA OJCZYZNA dzieki takim ludziom jak p.Malek i p .BURMISTRZ jeszcze bedzie piekniejsza. Pozdrawiam wszyskich z Ustki i naszej pieknej okolicy.

To pisałem ja - trener drugiej klasy - Jarząbek...

#20 ~krystyna~

~krystyna~
  • Goście

Napisano 21 październik 2012 - 22:38:23

Szef wygral, ale nie do konca a wiesz dlaczego?Bo SAM nic nie zrobi,nasza ustecka WLADZA sieGO boi , tak boi i dlatego wszysko poszlo na marne.Byly swietne pomysly zeby zagospodarowac tereny ktore do dnia dzisiejszego poprostu marnieja i nic sie nie dzieje.WLADZA nie ma pomyslu co dalej, na wszysko trzeba kasy a MALEK ja ma.WLADZA boi sie ,ze zaslugi zebral by wlasnie ON a nie ONI powiedz ,ze tak nie jest...WLADZA dalej bedzie czekac aby do sezonu a potem (jakos to bedzie) .Idzie zima trzeba to jakos przeczekac aby do lata......Pozdrawiam Goscia

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych