Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ustce grozi bankructwo?!

burmistrz kładka długi niegospodarność

98 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 09:08:48

Prosisz o oszołoma, złodzieja i bandytę to masz   :)

nie rozumiem, po co pierzesz swoje prywatne "brudy" na publicznym forum i do tego posługujesz się czyjąś (rozumiem, że brata) podobizną bez jego oficjalnej zgody.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2016 - 12:26:05

bankructwo moralne

#43 Filololo

Filololo

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 46 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 12:39:39

bankructwo moralne

Jakie miasto taki burmistrz. :D :D (chociaż może bez urazy dla Ustki)

Użytkownik Filololo edytował ten post 17 czerwiec 2016 - 12:39:57

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 14:07:01

głosowałam na Pana i jestem dumna jaką Pan posiada ogromną wiedze .Panie Marku tak trzymać

Powiem uczciwie. Wyrok sądu może byc tylko jeden: Główną przyczyną takiego stanu rzeczy była praca kafarów podczas gdy kładka była maksymalnie wychylona[najbardziej narażona na obciążenia]. Sąd wskaże, że w momencie, kiedy pracowały kafary, powinna byc unieruchomiona i spoczywac swobodnie w pozycji otwartej lub zamkniętej.Błędy konstrukcyjne, które są nie miały bezpośredniego wpływu na awarię ! To również dochodzenie wykaże. Wykaże również kardynalny brak nadzoru nad synchronizacją prac ze strony inwestora czyli zamawiającego,którego obowiązkiem było dopilnowanie tychże prac.

Nie ma co się stawiac, pogrążac się dalej Miasto tylko straci.

Jak wiemy straty już są przeogromne. Ciągnąc sprawy w tym kierunku staną się gigantyczne i niepowtarzalne.

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 14:38:15

tak wielki fachowiec spawał mi furtkę trzyma do dziś

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 17:46:40

kto tak wogole dopuscil do zbudowania takiego mostu karakana? most powinien sie podnosic w kierunku kazdego z brzegow na stalowych linach, klasycznie. a tutaj wymyslili cos niespotykanego, maszkarka. powinni zaprosic holendrow to by wam zbudowali most, oni sa w tym najlepsi. a i cena bylaby nizsza niz to co zaplacili

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2016 - 23:48:35

głosowałam na Pana i jestem dumna jaką Pan posiada ogromną wiedze .Panie Marku tak trzymać

Powiem uczciwie. Wyrok sądu może byc tylko jeden: Główną przyczyną takiego stanu rzeczy była praca kafarów podczas gdy kładka była maksymalnie wychylona[najbardziej narażona na obciążenia]. Sąd wskaże, że w momencie, kiedy pracowały kafary, powinna byc unieruchomiona i spoczywac swobodnie w pozycji otwartej lub zamkniętej.Błędy konstrukcyjne, które są nie miały bezpośredniego wpływu na awarię ! To również dochodzenie wykaże. Wykaże również kardynalny brak nadzoru nad synchronizacją prac ze strony inwestora czyli zamawiającego,którego obowiązkiem było dopilnowanie tychże prac.

Jak wiemy straty już są przeogromne. Ciągnąc sprawy w tym kierunku staną się gigantyczne i niepowtarzalne.

Rzecznik Hydro Navalu nie próżnuje!! Ale to już się nudne robi!!!

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 08:28:35

Kogo z władz obchodzi to na prawde?tyklo kroki żeby zwalić wine od siebie naprawa sie nie liczy tak mnie sie wydaje, przy okazji zwalona wina na poprzednika.Kto zapłaci nowe ekspertyzy, sąd, zwrot kasy do uni? miasto wiec mieszkańcy, działania ja nie widze tylko spycho-logie. 

#49 ~102~

~102~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 09:48:24

tak, wielki fachowiec, spawał mi furtkę, trzyma do dziś.

A możesz wskazać w Ustce czy w Słupsku, bądź w województwie takiego drugiego? ............błędy w twojej pisowni zostały poprawione...........

#50 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 11:15:07

Mam wrażenie, że czegoś nie rozumiem a propos furtki, można jasniej panowie? :D

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 11:44:07

a propos, wyjaśnij co cię śmieszy?

#52 kokokondziu

kokokondziu

Swojak

• PipPipPipPip
  • 411 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 11:55:42

a propos, wyjaśnij co cię śmieszy?

I po co ta negatywność? Ja jedynie optuję za trochę bardziej pogodnym rozwodzeniem się nad tematem, aniżeli kłótniami. I dobrego humoru też sobie nie warto odmawiać. ;)

#53 Asiaczek87

Asiaczek87

Swojak

• PipPipPipPip
  • 107 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 13:21:17

Rzecznik Hydro Navalu nie próżnuje!! Ale to już się nudne robi!!!

Napisał zakamuflowany rzecznik UM ;) Dlaczego jak ktoś próbuje otworzyć ludziom oczy na faktyczny stan rzeczy musi od razu z kimś współpracować i być przez kogoś opłacany? Tak trudno zobaczyć co się w Ustce dzieje? I kto na tym pompuje swoje konto bankowe? Opróżniając przy tym miejską kasę? Sprawa jest prosta. Miasto jest rządzone nieudolnie. Władze zamawiając wykonanie modyfikacji w porcie nie dostarczyły niezbędnej dokumentacji, co doprowadziło do uszkodzeń. A to tylko wierzchołek góry lodowej nieudolności i rozpieprzania publicznych pieniędzy. 

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 13:57:00

tak wielki fachowiec spawał mi furtkę trzyma do dziś

A możesz wskazać w Ustce czy w Słupsku, bądź w województwie takiego drugiego? ............błędy w twojej pisowni zostały poprawione...........

Widziałem Marka prace. Niektóre to unikaty na skalę światową. W Ustce i okolicach można zobaczyć ich wiele. W Polsce nie ma drugiego takiego fachowca. Nie wiem czy w Europie znajdzie się człowiek o takich zdolnościach.

#55 ~Marek Janczewski~

~Marek Janczewski~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 16:38:24

Widziałem Marka prace. Niektóre to unikaty na skalę światową. W Ustce i okolicach można zobaczyć ich wiele. W Polsce nie ma drugiego takiego fachowca. Nie wiem czy w Europie znajdzie się człowiek o takich zdolnościach.

Pewnie, że się znajdą. Kiedyś miałem zaproszenie do IVANO FRANKOWSKA na warsztaty kowalskie. Tam można dostac oczopląsu. Fachowcy z całego Świata, tam prezentują swoje umiejętności i prace. Nawet był moment, że ta wspaniała impreza mogła odbywac się w Ustce.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 18:35:58

Nie Ivano Frankowska tylko Stanisławowa! :) Dosyć rusyfikacji nasz drogi przyjacielu urodzony w ZSRR. Mogłeś tam zostać, skoro tak ci się tam podobało.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 19:38:47

Nie Ivano Frankowska tylko Stanisławowa! :) Dosyć rusyfikacji nasz drogi przyjacielu urodzony w ZSRR. Mogłeś tam zostać, skoro tak ci się tam podobało.

Nie pomyliły ci się czasem pory przyjmowania leków? Zapóźno przyjąłeś i jeszcze nie zaczęły działać.

#58 PandDom

PandDom

Bywalec

• PipPipPip
  • 60 postów

Napisano 18 czerwiec 2016 - 20:08:45

Jestem zdecydowanie przeciwny paleniu hajsu, zwłaszcza w sytuacji gdzie już tak dużo zostało spalone. Trzymajmy kciuki, może burmistrz się niebawem otrząśnie..

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 22:06:04

Napisał zakamuflowany rzecznik UM ;) Dlaczego jak ktoś próbuje otworzyć ludziom oczy na faktyczny stan rzeczy musi od razu z kimś współpracować i być przez kogoś opłacany? Tak trudno zobaczyć co się w Ustce dzieje? I kto na tym pompuje swoje konto bankowe? Opróżniając przy tym miejską kasę? Sprawa jest prosta. Miasto jest rządzone nieudolnie. Władze zamawiając wykonanie modyfikacji w porcie nie dostarczyły niezbędnej dokumentacji, co doprowadziło do uszkodzeń. A to tylko wierzchołek góry lodowej nieudolności i rozpieprzania publicznych pieniędzy. 

mnie do rzecznikowania daleko, ale ty przynajmniej nie ukrywasz jaką masz rolę! :)

to aż razi w oczy jaką wiedzę specjalistyczną w tej sprawie posiadasz, widać od razu, że jesteś "po stronie Hydro Nawalu"!
mnie ten problem aż tak nie interesuje, bo mieszkam w Ustce kładką nie chodzę. Drażni mnie tylko ta wojna hybrydowa ze strony HN, są sądy niech rozstrzygają a wy inżynierowie przestańcie tu już mieszać!

#60 ~Historia się kłania~

~Historia się kłania~
  • Goście

Napisano 18 czerwiec 2016 - 22:07:08

Ależ prymityw. Impreza światowego formatu odbywa się na terenie Ukrainy i nie została zainicjowała za czasów II Rzeczpospolitej, a Polaków urodzonych na terenach należących do II Rzeczpospolitej Rosjanami nazywa. Zapytaj idioty, gdzie marszałek Piłsudski wyjeżdżał na wypoczynek, odpowie, że do CCCP.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: burmistrz, kładka, długi, niegospodarność

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych