Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

URODZINY w lęborku -- sala itp

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2013 - 20:39:42

Witam, moje pytanie brzmi : gdzie w lęborku jest jakaś sala- lokal na urodziny ?

Chodzi o to że chce zrobić ur. na o.k 35 osob i w gre wchodzi tez cena :)

#2 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 09:11:24

W komesie

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2014 - 17:52:05

Zależy czy z jedzeniem czy bez, dla młodszego towarzystwa czy starszego, z muzyką i tańcami itd. Poza weekendem chyba jest taniej. Dość stylowo jest w klubie przy hotelu Vega (jedzenie, muzyka, tańce. Mała ilość osób zmieści też się w Apisie. Ostatnio również popularna jest Perła na Kossaka.

#4 evciamus

evciamus

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 sierpień 2017 - 09:01:19

Dokładnie zależy kiedy chcesz zrobić urodziny. jak w weekend to może być słabo bo najcześciej wtedy są wesela. Możesz zapytać w Betlejem w Lęborku. Ja tam robiłam  40 urodziny i było super. Bardzo fajna obsługa. Jedzenie pyszne, w dużych ilościach i ładnie podane. Do tego fajna atmosfera. Z właścicielka tez się można dogadać. Moja koleżanka tez tam robiła komunię i była zadowolona 

#5 ~Natasza~

~Natasza~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 13:51:34

Tez robiłam urodziny i potem komunię córki w Betlejem i było wszystko ok. Mają dobrych kucharzy i ciekawe menu. Wszystkie dania podano gorące i ładnie wyglądające oraz bardzo smaczne. Obsługa super. Lokal pierwsza klasa. 

#6 sonia2420

sonia2420

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2019 - 14:52:36

Organizowaliśmy tutaj imprezę rodzinną, z której byliśmy bardzo zadowoleni. Restauracja stanęła na wysokości zadania: profesjonalne podejście do klienta zarówno na etapie uzgodnień, jak i w czasie trwania imprezy. Bardzo dobra i miła obsługa kelnerska. Jeśli kiedykolwiek przyjdzie mi organizować jakąkolwiek imprezę na pewno ponownie skorzystam. Polecam serdecznie ( ............................ ) z pełną odpowiedzialnością.

Zapraszam do Działu Reklamy GP 24

Użytkownik Yktorn edytował ten post 01 październik 2019 - 17:53:08
Reklama

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych