Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

418 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 16:57:26

Jest okazja aby wszystkie szpitalne wersalki przepracowanym medykom zlicytować na WOŚP. To może być początek reformy krajowej służby zdrowia i powrotu do normalności.

#22 Ilona K.

Ilona K.

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 12 styczeń 2013 - 16:57:39

Ciekawe, czym jeszcze ustecka porodówka może nas zaskoczyć?

#23 ~jery~

~jery~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:12:05

chory kraj rządzony przez nieudacznikow z peło

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:16:47

Rockyciekawe czym nas zaskoczy wygłodniały koryta radny Biernacki? Lekko wiejena usteckiej porodówce z nieszczelnych starych okien, panie radny, rusz pan leniwe du.psko i załatw chociaż okna.

Swoją drogą porodówka powinna być mniej więcej w środku powiatu, tak aby większość mogła szybciej dojechać. Ustka to zadupie przecież. Niedługo jak się zawali most w Bydlinie, który już pęka w pół to bedą dopiero jaja.

#25 ~jadwiga~

~jadwiga~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:18:02

Trzeba im dac wieksze wynagrodzenie, tym konowałom.Dobrzy lekarze pouciekali za granicę,a miernoty zostali.|||Za granicą byli by zwyklymi salowymi.Oni patrza tylko na kase.

#26 ~Paula~

~Paula~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:22:29

to jest po prostu Skandal ...Tyle się nasłuchałam już o tej porodówce że w głowie się nie mieści..
Sama tam rodziłam i z doświadczenia wiem jakie są tam warunki .

#27 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:23:50

Nie było personelu w holu?A gdyby pacjentka urodziła w samochodzie,to pan red.by powiedział,że nie było personelu w samochodzie? Personel,panie skandalisto Marecki jest w każdym szpitalu na Oddziale i schodzi,lub zbiega na wezwanie.Nie dziwię się Ciemińskiemu,że z panem nie gada - zazwyczaj pisze pan coś głupiego!

#28 ~etam~

~etam~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:25:47

Po tej akcji myslę że na prawdę ktoś powinien sie tym zająć bo jeszcze dojdzie do jakiegoś nieszcześcia

#29 ~karolina~

~karolina~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:29:48

I własnie nie wiem o co chodzi ,rodziłam w Ustce i byłam bardzo zadowolona z personelu,nie wiem czego wymagacie ? wiadomo że rodzących i ciężarnych jest mnóstwo więc czego Wy chcecie ?zeby personel był na każde pierdnięcie? przecięż chodzi o urodzenie dziecka a nie o pobyt w SPA.

to nie jest spa ale kobieto zrozum takie sceny jak sie słyszy żeby były na porodówce a ty w takim razie trafiłaś na ok personel i ciesz sie! to nie chodzi tu żeby być na każde pierdnięcie ale o jakąś podstawową normalną opiekę-dlaczego mówi sie źle o tej porodówce dlaczego mnóstwo kobiet ze Słupska jeździ do Lęborka tu jest pytanie?

#30 ~romek~

~romek~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:31:29

a może za słabo porządku pilnuje ordynator!!!i tu pies pogrzebany!

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:32:54

PORĄBANY PERSONEL I GLUPIE IDIOTKI PIELEGNIARECZKI, SIEDZĄ W DYŻURCE POPIJAJA KAWKE , MALUJA SIE I PSIKAJA PERFUMAMI, NIEKIEDY NIE MOZNA KOLO NICH PRZEJŚĆ. GŁUPIE PUSTE BABY

#32 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:33:35

Wszystko wskazuje na to,że poród omc nie odbył się w aucie.Radny Biernacki powinien zabronić tzw.porodów ulicznych.Jest specjalistą od wszystkiego,więc w porozumieniu ze swoim kumplem Studzińskim weźmie sprawę w swoje ręce.Gratulacje dla mamy i taty!

Co innego nie zdążyć z porodem do szpitala a co innego zastać pustą Izbę Przyjęć <_< . Lekka to jest różnica <_<
Wyrazy uznania dla męża tej pani :)

#33 ~jer~

~jer~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:34:16

Panie dyrektorze ,czy ma pan problemy z głową . Ta pani z chwilą przekroczenia progu pierwszych drzwi w kierowanym przez pana szpitalu juz powinna być otoczona troskliwą opieką ,a nie szukać po nacach izby przyjęć i czekać aż personel się WYŚPI i ubierze O tej godz nie mogło być innych przyczyn spóżnienia się celem odebrania porodu

#34 ~etam~

~etam~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:34:51

Nie było personelu w holu?A gdyby pacjentka urodziła w samochodzie,to pan red.by powiedział,że nie było personelu w samochodzie? Personel,panie skandalisto Marecki jest w każdym szpitalu na Oddziale i schodzi,lub zbiega na wezwanie.Nie dziwię się Ciemińskiemu,że z panem nie gada - zazwyczaj pisze pan coś głupiego!

Co się tak oburzasz drogi Gosciu-czyżby to oznaka niedospania po nocnym dyzurze

#35 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:35:46

Moim zdaniem powinni przeniesc Ustecka porodowke do nowego szpitala przy ul. Hubalczykow i dobrac odpwowiedni personel to jest skandal jak ten szpital wyglada, jak tam karmia i podejscie personelu do pacjentow.... straszne....Bylam widzialam i nie wiem gdzie bede rodzic, ale oczywiscie nikt z wyzszych szczebli problemu nie widzi

#36 ~ciulala~

~ciulala~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:36:08

Hmmm to prawda lekarze nie maja wogole podejscia do kobiet a pielegniarki polozne to na palcach reki mozna wyliczyc ktore naprawde maja podejscie a reszta to na emeryture albo do marketu towar wykladac to jest zawod do ktorego trzeba miec powolanie a nie z laski....wiadomo ze przychodza kobiety ktore pierwszy raz rodza i nie wszystko musza wiedziec od razu i obowiazkiem tych Pan jest pokazac badz pomoc a niektore to problem robily, byly niemile, konfliktowe smutne ale prawdziwe niemilo wspominam tam pobyt....a lekarze to juz wogole szkoda pisac poloza cie na kozetce i kaza rodzic zamiast ci pomoc,niesympatyczni,sluzbowo bardzo podchodza do pacjentek gdzie ta fachowa opieka ??????dla rodzacej kobiety porod to stres ale wiekszy stres to podejscie lekarzy....

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:36:08

Powinien przyjrzeć się pracy podwładnych.
Część położnych stara się pracować sumiennie.
Gorzej jest na noworodkach.

#38 ~mama~

~mama~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:36:22

drogie panie rok temu rodzilam w Ustce. to byl moj pierwszy i mam nadzieje ze ostatni porod w tym szpitalu. do szpitala trafilam w nocy, przyjal mnie szanowny pan birinbaum czy jakos tak. gdy trafilam do szpitala na izbie nie bylo nikogo. a powinna byc conajmniej jedna osoba w gotowosci. ja rozumiem jest noc kazdy ma prawo spac ale to mozna sie wynieniac tak by na tej izbie ktos byl. gdy trafilam juz na izbe przyszedl do mnie lekarz ktory zaczal niemilosiernie ziewac, nastepnie gdy robil mi usg chrumkal i mlaskal. rano przed obchodem pielegniarki zabraly mnie na badanie, poniewaz nie mialam rozwarcia zaczęły mi robic na sile i namawialy bym klamala lekarzowi. przy porodzie byl moj maz i p. kellas do ktorego chodze prywatnie. porod przebiegl rewelacyjnie. ale pozniej gdy trafilam na sale szaleństwem. zaczęły sie problemy. pierwszej doby po porodzie z powodu duzej utraty krwi bylam bardzo slaba i krecilo mi sie w glowie kazali mi ubierac synka. gdy maly plakal powiedzialam ze nie radze sobie z karmieniem wtedy pielegniarka zabrala malego i dala mu glukoze. synus miam problem aby oddychac przes nos kilkukrotnie prosilam by ktos go obejrzal ale swiezo upieczona mama "wymysla". dopiero. po jakims czasie przyszlam inna pielegniarka ktora stwierdzila ze maly ma zle odsluzowany nos. tych sytuacji bylo wiecej ale to miejsce i czas na wypominki. ludzie czy tam ma wygladac szpital gdzie rodzi sie dzieci. po to sa pielęgniarki i lekarze by pomagac ale nie odbebnic swoje godz. nie wiem czy zdecyduje sie na kolejny porod w tym szpitalu. bo personelu z powołania mozna policzyc na palcach u jednej reki.

#39 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:36:31

...odzywają się tzw. szczurzyska i inne odpryski sprzątania usteckiego bałaganu...

#40 ~arka~

~arka~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2013 - 17:39:47

Tylko czekać aż pokarzą ustecką porodówkę w UWADZE~!!!

Przydało by się! To co się tam dzieje to jakiś dramat. Ja trafiłam na ustecka porodowke w sobotni weekend z bólem i krwawieniem,to był początek ciąży. Przez dwie godziny czekałam aż ktos sie mna laskawie zajmie,nikt nawet nie zainteresowal sie tym ze krzatam sie po ciemnych i zawilych korytarzach!!! Lekarz ktory mnie w koncu laskawie przyjal byl bezczelny i opryskliwy,mial pretensje ze wogole czegos od niego chcialam,krzyczal na mnie-jak tak mozna! Balam sie ze strace dziecko,to chyba jasne ze zwrocilam sie o pomoc do szpitala! Nie chce miec z ta porodowka ani tamtymi ludzmi NIC wspolnego.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych