Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

::: URLOP 2016 :::

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 naszlaku

naszlaku

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 14:33:24

Polecam ten nocleg, idealny na wakacje 2016

Góry + jezioro >>>> BIESZCZADY

STRONA : www.naszlaku.fajnespanie.pl

#2 Karlow82

Karlow82

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:14:03

A my w tym roku wybieramy się na długo oszczedzane wakacje na Malediwach. Do tej pory tylko polskie morze i góry, a teraz nurkowanie i plażing na rajskich wyspach:http://www.um24.pl/wypoczynek/malediwy Mam nadzieję, że będzie warto - swoje kosztowały, ale zdjęcia stamtąd zapierają dech w piersiach.

#3 ostrak

ostrak

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 27 kwiecień 2016 - 14:53:27

mój cel wakacyjny to europa i jej największe miasta - Rzym, Londyn, Bruksela, Barcelona. Szykuję się na długą wycieczkę, mam nadzieję, że będzie warto. Czeka mnie sporo latania, ale w miarę tanio dzięki poradom z http://lecdoeuropy.pl/. Jakie europejskie miasto warto zwiedzić najbardziej? 

#4 olunka

olunka

Nowy

• Pip
  • 10 postów

Napisano 17 maj 2016 - 09:58:16

Ja jeszcze nie mam planów na wakacje, ale nie lubię w sezonie gdzieś jeździć. Wolę poczekać do spokojniejszych miesięcy i pojechać w góry lub do Europy. Marzy mi się Berlin, bo jeszcze nigdy tam nie byłam.

#5 ~Pola~

~Pola~
  • Goście

Napisano 20 maj 2016 - 03:07:11

Ja bardzo lubię się relaksować w Spa. Ostatnio znalazłam taki ośrodek w Mielnie. Normalnie jak z bajki. W Unitralu mają wszystko, nawet własną kosmetyczkę i fryzjerkę. A wszystko w tak niskiej cenie, że nie mogę do teraz uwierzyć 

#6 Kama80

Kama80

Nowy

• Pip
  • 15 postów

Napisano 21 maj 2016 - 19:12:51

Na wakacje lubię wybierać kierunki te mniej znane i inne niż moi znajomi. Tak i też jest w tym roku gdzie za kierunek swego wyjazdu urlopowego wybrałam Gruzję i Armenię. Będę miała okazję z wytwórnią wypraw zwiedzić antyczną krainę, po obcować z przyrodą i zobaczyć góry Kaukazu. Mimo napiętego i bogatego planu będzie również czas na lenistwo nad morzem w Gonio. Takie aktywne wyjazdy dobrze wpływają na moją regenerację.

#7 Marta_30

Marta_30

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 24 maj 2016 - 08:52:41

Tegoroczne wakacje planuję spędzić w Bieszczadach tak jak rok temu, a dokładniej Wołkowyja i Chatka nad Solinką . Świetnie wyposażony domek, woda, lasy i spokój właśnie to jest mi potrzebne, żeby odpocząć po ciężkim, pracowitym roku. Pozdrawiam

#8 magda3

magda3

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 11:02:00

W tym roku wakacje spędzać będę w Borach Tucholskich i Czechach :) 

#9 rena123

rena123

Swojak

• PipPipPipPip
  • 354 postów

Napisano 01 lipiec 2016 - 12:00:19

Jeśli wybieracie się w góry, to warto kupić sobie odpowiedni sprzęt do wspinaczki. Koleżanka poleca http://www.e-horyzon...marki/camp.html. Rzeczy są wytrzymałe i są bardzo dobrej jakości. Myślę, że firma jest godna polecenia :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych