Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Unia Europejska bankrutuje - dziennik agonii.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
442 odpowiedzi w tym temacie

#41 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:11:24

Tak UE działa i funkcjonuje bez większych problemów a słonie są zielone i mają kropki pomarańczowe na nosie.

Problemy się zlikwiduje zwiększając składkę,

oraz zatrudniając dodatkowo 1500 ekspertów ,

którzy wskażą 3 000 sposobów wyjścia z kryzysu. ;)#42 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 19:43:20

Problemy się zlikwiduje zwiększając składkę,

oraz zatrudniając dodatkowo 1500 ekspertów ,

którzy wskażą 3 000 sposobów wyjścia z kryzysu. ;)

 

Aby przeciwdziałać kryzysowi ile drachm kupiłeś ? :lol:#43 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 15 lipiec 2013 - 00:12:59

Największe zło jakie zostało wymyślone przez człowieka to komuna, a Unia Europejska to komuna po nowemu. Tak twierdziłam od początku jej powstania , byłam "na nie" i nadal jestem. Nic dobrego nas, zwykłych zjadaczy chleba, nie spotyka z jej strony. Kiedyś panowie bili pejczami, dziś biją bezrobociem lub głodowymi pensjami. Dla nas robota, a dla nich pieniądze i zaszczyty.Dla nas leczenie ziołami z pola, a dla nich najlepsze kliniki.Odbierając nam środek płatniczy/ złotówki/ pozbawią  nas w pewien sposób narodowości. Mądra była Pani Taczer nie godząc się na Euro, a i Niemcy żałują bo ich oszukano przy przeliczaniu.Ciekawe jaki będzie koniec tej nowej komuny..#44 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 10 sierpień 2013 - 13:35:52

Największe zło jakie zostało wymyślone przez człowieka to komuna, a Unia Europejska to komuna po nowemu. Tak twierdziłam od początku jej powstania , byłam "na nie" i nadal jestem. Nic dobrego nas, zwykłych zjadaczy chleba, nie spotyka z jej strony. Kiedyś panowie bili pejczami, dziś biją bezrobociem lub głodowymi pensjami. Dla nas robota, a dla nich pieniądze i zaszczyty.Dla nas leczenie ziołami z pola, a dla nich najlepsze kliniki.Odbierając nam środek płatniczy/ złotówki/ pozbawią  nas w pewien sposób narodowości. Mądra była Pani Taczer nie godząc się na Euro, a i Niemcy żałują bo ich oszukano przy przeliczaniu.Ciekawe jaki będzie koniec tej nowej komuny..

 

1011232_541115705955963_2143223113_n.jpg#45 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 13 sierpień 2013 - 08:51:41

Już za 5 lat będzie to oficjalny Hymn Unii Ełjopejskiej.

 #46 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 08:36:44

Lewactwo Unii europejskiej nie lubi Węgier :lol:
 

 

To nie są żarty. To się stało naprawdę. W zeszłym tygodniu Komisja Europejska rozpoczęła przeciwko Węgrom postępowanie w sprawie naruszenia procedur unijnych, ponieważ Budapeszt nie wprowadził nowych zasad bezpieczeństwa morskiego na swoich statkach.

Bruksela zagroziła, że jeśli Węgrzy w ciągu dwóch miesięcy nie wdrożą w swej flocie morskiej unijnych standardów bezpieczeństwa, to Komisja Europejska skieruje przeciwko nim sprawę do Trybunału Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

Komentując to wydarzenie, węgierski portal internetowy PolgarPortal stwierdził, że to właśnie Węgrzy robią dziś niezwykle dużo dla bezpieczeństwa morskiego, gdyż nie posiadają ani dostępu do morza, ani własnych statków...

 

 

http://wpolityce.pl/...-floty-morskiej

 

A marchewka może być owocem, ślimak rybą ,krzywizna banana musi być wg. wzory ... idiotyzmy Socjalistycznej Junii :lol:


Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 05 wrzesień 2013 - 08:37:22


#47 Andy

Andy

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 6888 postów

Napisano 05 wrzesień 2013 - 10:10:37

Smerfie, jestem pod wrażeniem. Komisja Europejska  podjęła opisane przez Ciebie działania zaledwie dwa lata i niecałe 3 miesiące temu, a Ty - zawsze czujny - już działasz.

http://europa.eu/rap...l.htm?locale=fr

Ale, żeby nie było za słodko doda łyżeczke dziegciu. Otóż KE nie czepia się Węgier, ze nie wprowadzili stosownych zasad bezpieczeństwa na swoich statkach tylko, ze nie wdrożyli stosownych przepisów w swoim ustawodawstwie. A poza tym KE nie lubu nie tylko Wegier, ale także Austrii.

Jak widać Radio Erewań wiecznie żywe.

:lol: :lol: :lol:#48 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:40:21

Dobrze , że w końcu zauważyłeś bzdury Unii i zapewne tak jak Smerf jesteś za jej całkowitą reorganizacją , na początek 80 % urzędasów na bruk, niech szukają sensownej pracy, a nie wymyślanie bzdur.

 

 

Tu można wskazać przepisy Rady i Komisji Europejskiej, które regulują kwestie siedzenia UE, nie używali słów sugerujących rozróżnienie płciowe, np. "pan", "pani", "panna", "dyrektor", "dyrektorka" itp., gdyż samo to rozróżnienie jest w opinii autorów dyskryminujące

Tak są wydawane unijne pieniądze , czyli niczyje
 

 

Przypuszczaliśmy, że komitetów jest ok. 300. W przesłanym przez niego wykazie figurowały dokładnie 3094 komitety robocze, które mają własną linię budżetową, sekretariat, ekspertów. Wśród tych komitetów znalazły się m.in. komitet ds. nagięcia banana, osobne komitety odpowiadały za windy w UE, za etykietowanie tekstyliów, za dobre samopoczucie zwierząt.

 

 #49 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:47:54

 

 

 #50 andii

andii

  Jarek, władca pisowskich Minionków

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4331 postów

Napisano 06 wrzesień 2013 - 22:52:41

pierdu pierdu: Smerf nadaje na forach#51 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 09 wrzesień 2013 - 14:30:15

pierdu pierdu: Smerf nadaje na forach

Pieski jednojajeczne już duupami  szczekają, a karawana jedzie dalej ( a raczej Karawan Socjalistycznej Unii Europejskiej :lol:  )

 

Da lemingów nie lubiących  filmów , tłumaczenie

 

Ta Unia Europejska to nowy komunizm: to jest władza bez ograniczeń. Tworzy falę ludzkiego nieszczęścia, i czym prędzej zostanie zmieciona, tym lepiej.

 

...  zniżycie się do poziomu pospolitych przestępców i ukradniecie ludziom pieniądze z kont bankowych, ażeby nadal podtrzymywać tę całkowitą klęskę, jaką jest euro

 

 

► Parlament Europejski, Strasburg - Strasburg - 17 kwietnia 2013 r.
► Mówca: Nigel Farage, UKIP, współprzewodniczący grupy EWD


Dwadzieścia pięć lat temu pani Thatcher rozpoznała prawdę czym jest projekt europejski. Zobaczyła, że chodzi w nim o pozbawianie demokracji państw narodowych i przekazanie tej władzy ludziom w dużej mierze nie ponoszącym odpowiedzialności. Będąc świadomą, że euro nie może działać, dostrzegła, że jest to bardzo niebezpieczny projekt.

Otóż my w UKIP jesteśmy tego samego zdania. Próbowałem na przestrzeni lat w tym parlamencie przewidzieć jakie będą następne posunięcia, w miarę rozwoju tragedii euro. Ale nawet ja, w moich najbardziej pesymistycznych wystąpieniach, nigdy bym nie przypuszczał, panie Rehn, że pan i pozostali w Trojce zniżycie się do poziomu pospolitych przestępców i ukradniecie ludziom pieniądze z kont bankowych, ażeby nadal podtrzymywać tę całkowitą klęskę, jaką jest euro. Próbował pan nawet odebrać pieniądze drobnym inwestorom, wprost łamiąc obietnicę, którą złożył pan w 2008 roku.

Więc ustanowiono precedens, a jeśli spojrzymy na kraje takie jak Hiszpania, gdzie bankructwa firm sięgają 45% w porównaniu z rokiem poprzednim, widzimy jak planujecie postąpić z kolejnymi bailoutami, gdy te nadejdą. Muszę powiedzieć, że wiadomość, jaką to wysyła inwestorom, jest bardzo głośna i wyraźna: zabierajcie pieniądze ze strefy euro, zanim przyjdą po was. Coście zrobili na Cyprze, było w istocie podzwonnym dla euro. Nikt w społeczności międzynarodowej nie będzie mieć zaufania, by pozostawić tam swe pieniądze. I cóż za ironia, ujrzeć jak rosyjski premier Dmitrij Miedwiediew porównuje wasze działania, mówiąc: „Mogę to tylko porównać do niektórych decyzji podejmowanych przez władze sowieckie.”

Z kolei mamy nową niemiecką propozycję, która mówi, że co w istocie powinniśmy zrobić, to skonfiskować część wartości ludzkich nieruchomości w państwach strefy euro południowej części regionu Morza Śródziemnego. Ta Unia Europejska to nowy komunizm: to jest władza bez ograniczeń. Tworzy falę ludzkiego nieszczęścia, i czym prędzej zostanie zmieciona, tym lepiej.

A co z tym miejscem? Co z Parlamentem? Ten Parlament ma możliwość pociągnięcia Komisji do odpowiedzialności. Złożyłem wniosek o debatę ws. wotum nieufności. Ciekaw jestem, czy ktokolwiek z was ma odwagę go przyjąć i poprzeć? Bardzo w to wątpię.

Mam świadomość, że jest nowa pani Thatcher w Europie. Nazywa się Frits Bolkestein. Powiedział on o tym Parlamencie - pamiętajcie, że to były komisarz - że nie reprezentuje on już holenderskich ani europejskich obywateli, „Parlament Europejski przeżywa federalną mrzonkę, która jest już nie do utrzymania.” Jakże to słuszne!


Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 09 wrzesień 2013 - 14:35:53


#52 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 12 wrzesień 2013 - 01:53:10#53 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 14:28:40

Unia Europejska - Nowy Komunizm.

 #54 andii

andii

  Jarek, władca pisowskich Minionków

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 4331 postów

Napisano 15 wrzesień 2013 - 14:34:34

dubel, smerfetce słów zbrakło (słownictwo ubogie...) to się powtarza tradycyjnie wklejając link wideło bez własnego komentarza, po raz enty, do usuniecia.


Użytkownik andii edytował ten post 15 wrzesień 2013 - 14:44:28


#55 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 21 wrzesień 2013 - 15:51:45

dubel, smerfetce słów zbrakło (słownictwo ubogie...) to się powtarza tradycyjnie wklejając link wideło bez własnego komentarza, po raz enty, do usuniecia.

 

Wygrałeś ! :(

Poddaje się , nie będę sam nic pisał, tylko cytował mądrzejszych. :)

 

 

Niektóre z tytułów tych debat są oksymoroniczne, żeby nie powiedzieć kretyńskie: „Modernizacja pomocy państwa”. No czyż nie jest to wprost najcudowniejszy tytuł retro, przywołujący wczesne lata 70., gdy Brytania podjęła brzemienną w skutkach decyzję o przystąpieniu do Unii Europejskiej? Przywraca wspomnienia trzydniowych tygodni pracy i polityki cenowej i dochodowej, i przekonanie, że rząd może wybierać zwycięzców oraz zajmować władcze wyżyny gospodarki.

Dowiedzieliśmy się w latach 70., co się dzieje, kiedy prowadzi się taką politykę. Końcem tej drogi jest zadłużenie, bieda i hiperinflacja, a mimo to znów wyruszyliśmy w tę drogę, w ciągu czterech lat od katastrofalnej decyzji o ratowaniu banków. I robimy ten błąd nie tylko na tylko poziomie krajowym, podnieśliśmy go do poziomu kontynentalnego.

Nie ma czegoś takiego, jak nowoczesna pomoc państwa. Pomoc publiczna jest najbardziej nostalgiczną i wsteczną polityką. Jeśli chcemy modernizacji pomocy państwa w Europie, modernizacja oznacza likwidację.

 

http://karasekus.blo...cja-pomocy.html

 

 #56 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1214 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 18:11:12

Jako magister Ekonomii spytam się wprost na podstawie czego wnioskujesz, że unia niby ma zbankrutować? Jakie czynniki i wskaźniki ekonomiczne przedstawisz na poparcie tej absurdalnej teorii? Unia ma się bardzo dobrze, największy płatnik Republika Federalna Niemiec jest daleka od bankructwa, co więcej Niemcom bardzo się opłaca wspólna waluta i to te państwo skorzystało najwięcej na wprowadzeniu wspólnej waluty, więc nawet strefa Euro nie zbankrutuje do czasu do kiedy Niemcom i Francji będzie się opłacać wspólna waluta.

 

Jednym słowem - bzdura.

 

Widać wzrost gospodarczy i stopniowe wychodzenie z kryzysu. Dane nie kłamią, są tylko ludzie, którzy interpretują je na własne sposoby.#57 tytus

tytus

  Swojak

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 9251 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 18:21:23

Jako magister Ekonomii spytam się wprost na podstawie czego wnioskujesz, że unia niby ma zbankrutować? Jakie czynniki i wskaźniki ekonomiczne przedstawisz na poparcie tej absurdalnej teorii? Unia ma się bardzo dobrze, największy płatnik Republika Federalna Niemiec jest daleka od bankructwa, co więcej Niemcom bardzo się opłaca wspólna waluta i to te państwo skorzystało najwięcej na wprowadzeniu wspólnej waluty, więc nawet strefa Euro nie zbankrutuje do czasu do kiedy Niemcom i Francji będzie się opłacać wspólna waluta.

 

Jednym słowem - bzdura.

 

Widać wzrost gospodarczy i stopniowe wychodzenie z kryzysu. Dane nie kłamią, są tylko ludzie, którzy interpretują je na własne sposoby.

Ojj Kowboju, ciiiicho, niech sobie uprawia swoje małe poletko którego i tak nikt na poważnie nie bierze... Im więcej pisze tutaj, tym mniej pisze w innych wątkach na których jest jakakolwiek dyskusja :)#58 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 1214 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 18:38:32

Wybacz, nie będę już więcej. Po prostu mnie to zaciekawiło, bo z tego co ja czytałem to widać już stopniowe oznaki wychodzenia z recesji, a całościowo UE poradziła sobie z kryzysem, kilka państw jest na skraju bankructwa, ale reszta radzi sobie z kryzysem bardzo dobrze. W porównaniu do USA, gdzie kryzys się zaczął Europa lepiej sobie z nim poradziła.


Użytkownik Nocny Kowboj edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 21:23:52


#59 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 21:16:05

Jako magister Ekonomii spytam się wprost na podstawie czego wnioskujesz, że unia niby ma zbankrutować? Jakie czynniki i wskaźniki ekonomiczne przedstawisz na poparcie tej absurdalnej teorii? Unia ma się bardzo dobrze, największy płatnik Republika Federalna Niemiec jest daleka od bankructwa, co więcej Niemcom bardzo się opłaca wspólna waluta i to te państwo skorzystało najwięcej na wprowadzeniu wspólnej waluty, więc nawet strefa Euro nie zbankrutuje do czasu do kiedy Niemcom i Francji będzie się opłacać wspólna waluta.

 

Jednym słowem - bzdura.

 

Widać wzrost gospodarczy i stopniowe wychodzenie z kryzysu. Dane nie kłamią, są tylko ludzie, którzy interpretują je na własne sposoby.

 

Tytuł tego jeszcze nie skasowanego działu jest faktycznie przesadzony , ale poprzednie 3 tematy o Unii ,

nadworny moderator bezpieczniaków Tytus skasował,

ten kolejno otworzony wątek miał być prowokacją , które małpki miały skasować i z niewiadomych dla mnie powodów temat tak długo się utrzymuje,

widocznie Tutusy i WSI-oki dostali inne prikazy


Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 25 wrzesień 2013 - 21:16:43


#60 tytus

tytus

  Swojak

 • Moderatorzy
 • PipPipPipPip
 • 9251 postów

Napisano 25 wrzesień 2013 - 21:59:56

Tytuł tego jeszcze nie skasowanego działu jest faktycznie przesadzony , ale poprzednie 3 tematy o Unii ,

nadworny moderator bezpieczniaków Tytus skasował,

ten kolejno otworzony wątek miał być prowokacją , które małpki miały skasować i z niewiadomych dla mnie powodów temat tak długo się utrzymuje,

widocznie Tutusy i WSI-oki dostali inne prikazy

Ode mnie 3 kroki w bok, mitomanie i populisto...


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych