Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Unia Europejska bankrutuje - dziennik agonii.


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
442 odpowiedzi w tym temacie

#21 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 18:10:55

Mówi się nam, że te wszystkie pieniądze wykorzystuje się do tworzenia miejsc pracy i pobudzania koniunktury.(...) Jedyne miejsca pracy, jakie tworzymy tutaj, to posady ludzi, których zadaniem jest zniszczyć prawdziwe tworzenie miejsc pracy.#22 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 22:30:19

...


Niedozwolona w stopce komercyjna reklama!!!

#23 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 04 maj 2013 - 21:30:44

"eurosceptyczna Partia Niepodległości (UKIP) Nigela Farage'a w wyborach lokalnych osiągnęła wynik aż 23%, co ma im dać 139 mandatów radnych! Oznacza to, że mają obecnie poparcie słabsze zaledwie o 2 punkty procentowe od rządzącej Partii Konserwatywnej, a 6 punktów procentowych dzieli ich od lidera opozycji - lewicowej Partii Pracy.

Nigel Farage skomentował wyniki w następujących słowach:

- Byliśmy obrażani przez wszystkich, atakowani przez całe elity, które starały się powstrzymać zwykłych, uczciwych ludzi przed głosowaniem na UKIP. Teraz te elity są w zszokowane i oszołomione."

Jest nadzieja, że to początek drogi go ukatrupienia tego socjalistycznego molocha jakim jest Unia Europejska, tego molocha, który jest m.in. odpowiedzialny za kryzys w Europie, za kryzys w naszym kraju, czego konsekwencją jest rosnące bezrobocie, które w takiej Hiszpanii wynosi już 27,2%!


#24 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 12 maj 2013 - 12:29:03#25 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 14 maj 2013 - 17:02:27

Już wkrótce staniemy się kołchozem unijnym, ponadnarodowym , zapowiada zdrajca Buzek, Lobuzek


Przed wyborami parlamentarnymi europejskimi będzie jeszcze parę takich decyzji. Wiele z nich już podjęto, one nie są jeszcze przedmiotem takiej wielkiej, publicznej dyskusji. Bo proszę pamiętać, że sprawa unii bankowej czy unii fiskalnej, tej związanej z budżetami, już jest w dużym stopniu zaawansowana, a jeszcze nie wszystko jest dyskutowane tak bardzo publicznie. Ale chcemy unii gospodarczej i chcemy unii politycznej. I m.in. tworzenie czegoś w rodzaju rządu strefy euro, zaczynając od ministra finansów, a potem ministra gospodarki, albo w odwrotnej kolejności, to jest bardzo ważna dzisiaj sprawa dla Unii Europejskiej. Inaczej trudno sterować strefą euro. A jak widać, od strefy euro zależy gospodarka całej Unii.

Jakie decyzje są już podjęte, a obywatele państw członkowskich nie są jeszcze o nich informowani? Co takiego eurokraci wymyślili, czego boją się otwarcie powiedzieć? Jak daleko sięga projekt federacji europejskiej? Jest o co zaczepiać byłego szefa PE i jednego z najważniejszych polityków rządzącej w Polsce partii.

Jerzy Buzek mówiąc w Polsacie o rozpoczynającym się w Katowicach Europejskim Kongresie Gospodarczym powiedział również, że będą tam toczyć się dyskusje polityczne, bo – jak dodał – „chodzi o to, byśmy do wyborów europejskich w poszczególnych krajach startowali z logo, czyli z nazwą europejskiej partii, a nie tych partii narodowych”.

http://wpolityce.pl/wydarzenia/53444-buzkowi-sie-wymsknelo-o-tajnych-decyzjach-w-brukseli-wiele-z-nich-juz-podjeto-nie-sa-jeszcze-przedmiotem-publicznej-dyskusji#26 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 17 maj 2013 - 08:37:13

Coraz więcej Niemców chce powrotu do marki

Eurosceptycy zza Odry założyli partię. Są oskarżani o głoszenie skrajnych i niebezpiecznych poglądów, ale podziela je coraz więcej wyborców.

W ciągu trzech miesięcy do nowego ugrupowania Alternative für Deutschland zapisało się ponad 13 tys. osób. Przychodzą z różnych stron: niektórzy do niedawna byli członkami chadecji albo liberalnej FDP, inni nie mieli dotąd z polityką wiele wspólnego – pracują jako naukowcy, prawnicy, są właścicielami firm. Łączy ich jedno: niechęć do euro i postulat przywrócenia niemieckiej marki. Bernd Lucke, przywódca AfD, sam nosił przez 33 lata legitymację CDU. Uznał jednak, że Niemcy potrzebują nowego impulsu.
Nowej partii, reprezentującej interesy wszystkich podatników, którzy mają już dość wspierania Grecji, Hiszpanii czy Portugalii i powyżej uszu nieudolności Komisji Europejskiej w walce z kryzysem. Zjazd założycielski odbył się 6 lutego w hotelu Intercontinental w Berlinie. Tysiąc pięćset osób, głównie elegancko odzianych starszych mężczyzn. Pełne ekspresji wystąpienia, prezentacje komputerowe, żywiołowo reagująca sala. Kiedy głos zabiera Lucke, jego przemówienie co chwilę przerywają rzęsiste brawa.
„Jeśli zlikwidujemy euro, Europa wcale się nie rozpadnie”

Przeczytaj całość lemingu

http://forsal.pl/artykuly/704908,coraz_wiecej_niemcow_chce_powrotu_do_marki.html

#27 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 23 maj 2013 - 15:52:18

Islandczycy nie chcą Unii Europejskiej


Rzecznik nowo wybranego koalicyjnego rządu zapowiedział, że pierwszym posunięciem tego gabinetu będzie wstrzymanie rozmów akcesyjnych z UE.
Przedstawiciele nowej władzy zapowiadają, że negocjacje mogą być wznowione jedynie w przypadku, gdy obywatele zaakceptują akcesję w ogólnokrajowym referendum. W opinii ekspertów jest to jednak bardzo mało prawdopodobne. Obecnie wśród Islandczyków dominuje pogląd, że członkostwo w Unii niesie zagrożenie dla samodzielności kraju, ograniczając m.in. swobodę połowów ryb i wielorybów, głównej siły napędowej islandzkiej gospodarki.
W kwietniowych wyborach parlamentarnych w Islandii zwyciężyła eurosceptyczna centrowa Partia Postępu

http://narodowcy.net/islandczycy-nie-chca-unii-europejskiej/2013/05/23/

#28 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 26 maj 2013 - 22:08:32#29 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:15:25

Komuszki, wasz koniec nadchodzi i nic wam nie pomoże kasowanie moich wpisów i całych wątków na tym forum, :)

(swego czasu moderatorów rozliczymy)

 

 

 

Ruch Narodowy idzie własną drogą, która nie ma nic wspólnego ani z faszyzmem, ani z rozbijaniem prawicy
 

Tak jak po Marszu Niepodległości w roku 2011 rzuciłem hasło, że ten marsz idzie dalej, tak dziś po Kongresie Ruchu Narodowego mogę tylko powtórzyć w podobnym tonie, że ten kongres to jest prawdziwy początek długiego marszu jaki czeka Ruch Narodowy.

Praca którą wykonaliśmy przez ostatnie 2 lata przynosi efekty. Tworzy się naprawdę szeroki ruch, który przyciąga do siebie coraz więcej różnych środowisk. Takich które już podpisały się na kongresie pod Deklaracją Ideową Ruchu Narodowego i kolejne, które wyraziły chęć podpisania się pod tą Deklaracją. Tworzy się więc siła, która za jakiś czas będzie wywierała realny wpływ na kierunki polityki prowadzonej  w naszym kraju.

 

Dla jednych Ruch Narodowy jest „rodzącym się faszyzmem”, dla innych siłą, która „rozbija prawicę”, a tymczasem Ruch Narodowy idzie swoją własną drogą, która nie ma nic wspólnego ani z faszyzmem, ani z rozbijaniem prawicy. Setki młodych ludzi, którzy pojawili się na I Kongresie Ruchu Narodowego to jest właśnie odpowiedź jakim ruchem jest Ruch Narodowy. To jest ruch młodych ludzi, również środowisk patriotycznych, które nie odnajdują swoich reprezentantów wśród obecnej elity politycznej III RP,

 

Dlatego też na kongresie w przemówieniach liderów Ruchu wybrzmiało m.in. takie hasło jak wypowiedzenie Traktatu Lizbońskiego. Hasło ważne właśnie ze względu nie tyle na zachowanie niepodległości, bo tę już - w sposób niedostrzegalny, ewolucyjny - utraciliśmy, ale ze względu na odzyskanie tej niepodległości. Jeżeli Polska chce podejmować suwerenne decyzje, jeżeli Polacy chcą być gospodarzami w swoim kraju to ten traktat wypowiedzieć trzeba, a nie udawać, że postępująca unia polityczna Europy - którą podpisanie Traktatu Lizbońskiego przyspieszyło - i ostateczne osadzenie stolicy tej Europy w Berlinie, leży w naszym interesie.

Obecne „elity” III RP nie są zainteresowane zmianą tego stanu rzeczy. Mniejsza o to dlaczego nie chcą Polski niepodległej i suwerennej. Ważniejsze jest to, że Ruch Narodowy staje się alternatywą, poważną siłą, która chce dokonać rewizji w prowadzeniu dotychczasowej prounijnej polityki przez obecny polityczny establishment.


 

 

http://wpolityce.pl/...ijaniem-prawicy#30 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 23 czerwiec 2013 - 11:26:13#31 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 26 czerwiec 2013 - 22:44:03

Wybitny przywódca socjalistyczny Adolf Hitler ,

już próbował zjednoczyć Europę :lol:

 

Program budowy IV Rzeszy środkami pokojowymi, czyli kryzys w Europie - Stanisław Michalkiewicz o przykładzie Grecji jako metodzie wznoszenia gmachu Cesarstwa Niemieckiego

 #32 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 lipiec 2013 - 06:29:54

Jakoś nie bankrutuje UE i jeszcze się rozwija http://www.gp24.pl/a...SWIAT/130709957

 #33 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 07 lipiec 2013 - 22:37:29

Jakoś nie bankrutuje UE i jeszcze się rozwija http://www.gp24.pl/a...SWIAT/130709957

 

Złapali kolejnego frajera ^_^

Wybory europejskie w przyszłym roku stanowią okazję, żebyśmy pokazali panu, panie Barroso, że projekt europejski jest odwracalny, i musi być odwrócony dla dobra narodów Europy. (...) Czym prędzej uzyskam możliwość bycia karpiem głosującym za Bożym Narodzeniem, to tak uczynię!

 

!#34 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 17:10:35

Zharmonizowane opodatkowanie jest po prostu taktyką pozwalającą biurokratom kraść jeszcze więcej pieniędzy z sektora tworzącego bogactwo. Jak wampiry żerują na zwykłych ludziach, wysysając życiodajną krew z gospodarki

 #35 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 13 lipiec 2013 - 21:03:32

 

Większość Finów uważa, że strefa euro rozpadnie się w ciągu 5 lat

 

Według badań, przeprowadzonych na zlecenie dziennika „Iltaheti", 58 procent Finów sądzi, że europejska unia walutowa zniknie w najbliższym pięcioleciu.

 

37 procent uważa, że Finlandia już teraz powinna rozpocząć przygotowania do rezygnacji z euro. Natomiast aż 49 procent sądzi, że nie ma co czekać na poważny kryzys walutowy, lecz należy podjąć decyzję o wycofaniu się z zagrożonej strefy. Tylko 14 procent Finów jest pewnych, że euro pozostanie w możliwej do przewidzenia przyszłości walutą Europy i Finlandii. Autorzy badania twierdzą, że margines błędu zamyka się w 3 procentach.

 

 

 

http://forsal.pl/art...iagu-5-lat.html


Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 13 lipiec 2013 - 21:04:28


#36 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 13 lipiec 2013 - 22:32:56

Jedyna nadzieja dla Polski to bankructwo UE. Inaczej za chwilę mamy euro, a wtedy to już będziemy jedli korę z drzew, o ile jakieś zostaną.#37 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 08:06:16

Jak to fajnie wmawiać sobie marzenia o upadku czegoś co działa i funkcjonuje bez większych problemów, póki co UE się rozszerza i nie długo... ? :D#38 Smerf Maruda

Smerf Maruda

  Swojak

 • Użytkownicy zarejestrowani
 • PipPipPipPip
 • 12745 postów

Napisano 14 lipiec 2013 - 13:31:26

Jak to fajnie wmawiać sobie marzenia o upadku czegoś co działa i funkcjonuje bez większych problemów, póki co UE się rozszerza i nie długo... ? :D

 

i niedługo ogarnie cały Kraj Rad i Putin zostanie jej przewodniczącym#39 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 14:03:22

i niedługo ogarnie cały Kraj Rad i Putin zostanie jej przewodniczącym

 

Nie zapomnij codziennie tego powtarzać rano i wieczorem :D#40 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 14 lipiec 2013 - 17:19:20

Tak UE działa i funkcjonuje bez większych problemów a słonie są zielone i mają kropki pomarańczowe na nosie.


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych