Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ulubione przekąski

39 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~costek~

~costek~
  • Goście

Napisano 13 marzec 2016 - 16:09:07

Chrupki kukurydziane "flipsy"
paluszki
precelki
krakersy
chips y
chrupki
ryz preparowany
platki kukrydziane
makaron na sucho z dipem
nachosy
prazynki

A co Wy lubicie? 

#2 ~perlina~

~perlina~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2016 - 11:43:55

Ja z kolei nie przepadam za takimi słonymi przekąskami a zdecydowanie bardziej lubię przekłąski słodkie. Smakuje mi

ptasie mleczko ( najbardzieij wedlowskie waniliowe)

czekolada jedyna deserowa

batony oki, które czesto zabieram ze soba do pracy

A na wieczór raz na jakiś czas lubię sobie kupić jakąś nadziewaną czekoladę . Ostatnio spróbowałam czekolady nadziewanej kokosami w gorzkiej czekoladzie Wedla. Fajnie się to wszystko komponuje. Gorzka czekolada sprawia,że nie jest taka słodka.

#3 Radosław91

Radosław91

Znajomy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 08:28:11

Chipsy

Orzeszki zimne

Paluszki

Suszone śliwki

Orzechy włoskie -> złota piątka :)

#4 ~holentia~

~holentia~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2016 - 17:21:00

marchew, pietrszka pieczona  z sosem czosnkowym. Kiedyś lubłam jeszcze kalafiora i brokuła pieczonego ale mialam po nich zaparcia i to takie że dicopeg by ostatnią i jedyną deska ratunku. Dlatego odpusciałam z tymi dwoma warzywkami ;)

#5 Rafi80

Rafi80

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 11:01:00

Chipsy! nachosy, popcorn, orzechy wszelkie, pestki dyni i słonecznika, słonecznik to moje uzależnienie - cały rok czekam na te letnie miesiące kiedy się pojawiaja słoneczniki:)

#6 bieg.ania

bieg.ania

Znajomy

• PipPip
  • 21 postów

Napisano 18 kwiecień 2016 - 10:17:34

Różnego rodzaju sałatki :)

#7 wizard77

wizard77

Znajomy

• PipPip
  • 47 postów

Napisano 20 wrzesień 2016 - 08:56:31

Chipsy, orzeszki i chrupki kukurydziane :D 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2016 - 08:59:01

Chipsy, orzeszki i chrupki kukurydziane :D

Chipsy są be, chrupki kukurydziane mają sporo cukru ale lubię je, no i orzeszki są ok... :)

#9 ~slawek39~

~slawek39~
  • Goście

Napisano 13 październik 2016 - 10:34:22

Nie przepadam za słonymi czipsami. Zdarza sie, ze kupiię sobie jakieś nachosy ale zwykle wtedy przygotowuję do nich jakis sos typu guacamole. Są  o wiele smaczniejsze. Lubię tosty z miodem. Popijam sobie je z herbatką z cytrynką

Czekoladę również lubię. Zwykle jak jakąś kupuję to jest to albo deserowa Wedla albo czekolada gorzka z nadzieniem kokosowym ( również wedlowska).

Nie przypadła mi natomiast do gustu czekolada z chili. Niektórzy lubią takie klimaty, ale to nie dla mnie. 

#10 Nata6578

Nata6578

Nowy

• Pip
  • 7 postów

Napisano 13 październik 2016 - 14:46:58

Chrupki w czekoladzie

czekolada z dużymi orzechami

ptasie mleczko

ostatnio kisiel

ale też

jabłka

banany

orzechy wszelkiego rodzaju (no może poza solonymi, najbardziej nerkowce i włoskie)

słonecznik

#11 Migdałowa

Migdałowa

Nowy

• Pip
  • 18 postów

Napisano 17 październik 2016 - 07:48:24

Ja wolę słodkie slodycze od słonych przekąsek. Z tych drugich - jeśli już - to paluszki Lajkonik bez soli dla dzieci, maca, sucharki. Ze słodyczy ciastka, czekolady, batony, wafle... wszystko :D

#12 kokosanka

kokosanka

Nowy

• Pip
  • 8 postów

Napisano 23 październik 2016 - 14:19:54

A ja lubię zdrowe przekąski - ciastka lub batoniki owsiane, orzechy i suszone owoce albo wafle ryżowe z dżemem lub masłem orzechowym :) Za słonymi przekąskami nie przepadam

#13 Day77

Day77

Znajomy

• PipPip
  • 36 postów

Napisano 01 listopad 2016 - 14:42:48

Orzeszki ziemne do wszystkiego i słone krakersy.

#14 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 21:49:10

Kiedyś uwielbiałam chipsy i ciastka. Wieczór bez czekolady był wieczorem straconym. Teraz przerzuciłam się na jabłka, pomarańcze i inne owoce. Ale sporo się namęczyłam. Zgaga, wzdęcia, zaparcia. Jak zaczęłam się lepiej odżywiać to powoli wszystko przechodziło. Później zaszłam w ciążę i zostały zaparcia. Ale i z nimi sobie radzę, eva/qu zawsze w pogotowiu.

#15 ~ave~

~ave~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2016 - 14:23:28

A ja w ciąży wcale nie miałam ochoty ani na słodycze ani na kwaśne, słone, normalnie jadłam raczej zdrowo, rodzynki mi smakowały nawet, do dziś to moja ulubiona przekąska ale mam po nich wzdęcia więc za dużo nie zjem, na zaparcia w ciąży lepszy dicopeg 10g, bezstresowe dawkowanie jest plusem, ja akurat też czopków nie brałam i nie wezmę nigdy w życiu

#16 propabilistyk

propabilistyk

Znajomy

• PipPip
  • 22 postów

Napisano 12 styczeń 2017 - 19:26:43

Właśnie zjadam "paluszki zakręcony" Lubelli. Świetnie smakują. Lubię też (jak wszyscy chyba) chipsy, precle, orzeszki ziemne i popcorn.

#17 ~Clio~

~Clio~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2017 - 06:16:29

Gotowych słonych przekąsek nie kupuję. Jeśli mam na coś takiego ochotę to wolę sobie to sama w domu przyrządzić. Kupuję paluchy włoskie. Robię dip na bazie sera albo guacamole i jest super przekąska. Zdecydowanie smaczniejsza niż kupne czipsy.

Uwielbiam również czekoladę :) Od zawsze pałam wielkłą miłością do czekolady mlecznej od Wedla. Co mi sie w niej również podoba to skład. W wielu czekoladach mozna znaleźć olej palmowy. W tej go nie ma w składzie. Powoli zaczynam się również przekonywać do gorzkiej. Wedel ma smaczne gorzkie z nadzieniem ( kokosowym albo truskawkowym). 

#18 otylkawroni

otylkawroni

Nowy

• Pip
  • 5 postów

Napisano 19 kwiecień 2017 - 15:50:28

Suszone owoce, najczęściej sama je robię. Zawsze na stole stoi miseczka z różnymi suszonymi owocami.

#19 damianol

damianol

Nowy

• Pip
  • 12 postów

Napisano 21 kwiecień 2017 - 13:53:18

Krewetki koktajlowe z majonezem,sokiem z cytryny i posiekaną pietruszką.

#20 montear

montear

Nowy

• Pip
  • 9 postów

Napisano 23 kwiecień 2017 - 23:00:02

Chipsy u mnie zawsze wygrywają

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych