Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mirek~

~Mirek~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 07:52:02

Ważne, że rozpoczął się remont.utrudnienia są zrozumiałe.Nie tak jak na dk21 gdzie solanka płynie strumieniem przy plusowych temperaturach

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 08:29:49

Czyli jak to będzie wyglądało - jadąc od centrum Ustki przejeżdżamy przez most, jedziemy kawałek w górę Westerplatte, skręcamy w lewo przez teren stoczni, wyjeżdżamy przez bramę Stoczni przy Wilczej?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 listopad 2018 - 18:21:01

I jak wrażenia? dzisiaj momentami wszystko stało, kierujący ruchem nie ogarniali tematu, byli moim zdaniem nieco źle ustawieni, mnóstwo zdezorientowanych osób myliło się i pakowało w zamkniętą drogę. Ja się spodziewałem tej zabawy i wiedziałem mniej więcej czego oczekiwać, ale generalnie mało sprawnie idzie, chociaż to tylko kawałek objazdu.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 13:53:20

asfalt jak A4 kto to finansował

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 08:12:20

„Czy ktoś uporządkuje ten delikatnie mówiąc bałagan,bo nie chce używać mniej kulturalnych słów na to co się dzieje na tym objeździe i skrzyżowaniu Darłowska/Wilcza ?! Przecież to jest jakiś żart,tam powoli jeździć się nie da! Dziury straszne ,czy za to też odpowiada aktualny wykonawca tej drogi ? Jeżeli tak to kpina i żart pokazując jakiej spod jakiej marki jest firmą budująca drogę ! „

„Na spotkaniu mieszkańców z wykonawcą w dn. 26.02 zapewniano nas, ze wszelkie dziury, wyboje i inne wertepy będą na bieżąco min. raz w tygodniu zasypywane. Rzeczywistość pokazuje, że to były tylko puste słowa, bez pokrycia. Gdyby rzeczywiście robiono to porządnie (tłuczeń z podsypką cementową a nie zwykłym piaskiem, albo ziemia z poboczy) to może raz w tygodniu by wystarczyło.

ustka.naszemiasto.pl/artykul/na-skrzyzowaniu-darlowska-wilcza-znowu-dziury-zdjecia,5024496,artgal,t,id,tm.html

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych