Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Majka~

~Majka~
  • Goście

Napisano 27 styczeń 2019 - 12:22:16

Pierwszy raz byłam u laryngologa na czyszczeniu ucha i powiem wam, że mimo iż jestem dorosła bardzo się bałam. To mało przyjemne, kiedy ktoś mówiąc brzydko, grzebie ci w uchu. Wracając do domu, wstąpiła do apteki po spray do czyszczenia uszu. Patyczki wyrzuciłam do kosza na śmieci, na ich miejsce jest Fonix. Ne mam zamiaru więcej mieć takich akcji. 

#2 ~Lara~

~Lara~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2019 - 22:44:59

Muszę ci powiedzieć, że i ja znam ten spray, ponieważ skutecznie odetkał moje ucho. Wcześniej nie zastanawiałam się nad metodą czyszczenia, teraz mam większa świadomość. Myślę,że to główny powód,dla którego przestałam odwiedzać laryngologa. 

#3 ~nausznica~

~nausznica~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 16:29:20

Ja dopiero zostałam oświecona przez laryngologa i wychodząc byłam czerwona jak burak. Doszłam do wniosku, że trzeba zmienić dotychczasowe metody i przekonać się do produktu, o którym piszecie. Nie ma co ryzykować, jeden kłopot z uchem w zupełności mi wystarczy. 

#4 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:06:51

Uczucie zatkanych uszu wystepuje czasami z banalnych powodow. :) 
Takie "zjawisko" wystepuje zawsze podczas lotu samolotem...podczas startu, jak samolotot sie wzbija w gore...i podczas ladowania.
Powodem jest nagla zmiana cisnienia.
Ci ktorzy korzystaja z uslug linii lotniczych wiedza...ze nalezy wtedy ziewac...to znaczy robic tak jakby sie ziewalo...wtedy ten nieprzyjemny efekt zatkanych uszu mija...ja natomiast podczas ladowania i startu...zuje gume (i pale faje  :D ......zart taki)
Ci ktorzy podrozuja samolotami, wiedza o co chodzi. :) 

#5 ~czarna pantera~

~czarna pantera~
  • Goście

Napisano 25 luty 2019 - 18:19:26

Kiedys jak mialem psa...to zjadalem jego kupki i nie bylo problemu ze smieceniem   :D  Mozecie sprobowac, nie sa takie zle, tatus mnie tego nauczyl... mniammm   :D  Potem przerzucilem sie na gile z nosa, ale to juz inny temat...   :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych