Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

91 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 09:34:31

zaproscie p.gessler to wam posprzata, posmiejemy sie wszyscy

z waszego syfu

#22 ~THE ONE~

~THE ONE~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 09:41:35

GÓWNO PRAWDA!!!

Kształciłem się w CKP przez kilka lat. Każdy gotował, obługiwał konsumentów I SPRZĄTAŁ PO SOBIE.

To, że jesteście pieprzonymi nierobami z mlekiem pod nosem i tylko FACEBOOK I SPOTTED SŁUPSK wam w głowie to tylko i wyłącznie wasza sprawa !!

Kadra CKP-u wraz z Panią Dyrektor to wspaniali ludzie.

I daję sobie rękę uciąć że tak nie jest! AFERZYŚCI

Lepiej sobie po Jantarze pochodzić nie ? I pod KFC pośmierdzieć...

#23 ~lolek~

~lolek~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 09:43:40

Ludzie 

wiadomo każdy musi posprzątać po sobie ale nie w takich warunkach ze śmierdzi- kanalizacja wybija zlew cieknie i owady 

#24 ~Katrin~

~Katrin~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 09:44:48

w restauracjach czy barach NIE MA wyodrębnionych osób sprzątających, do których należy TYLKO I WYŁĄCZNIE sprzątanie. Kucharz czy kelnerka sami muszą po sobie sprzątnąć, żeby sanepid się nie czepiał. A jak to leniwej młodzieży nie pasuje, to nie wiem jakiego zawodu mogliby się uczyć, bo nawet pracownik biurowy musi DBAĆ o swoje stanowisko pracy.

#25 ~Lukaz~

~Lukaz~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 09:46:30

• w restauracjach czy barach NIE MA wyodrębnionych osób sprzątających, do których należy TYLKO I WYŁĄCZNIE sprzątanie. Kucharz czy kelnerka sami muszą po sobie sprzątnąć, żeby sanepid się nie czepiał. A jak to leniwej młodzieży nie pasuje, to nie wiem jakiego zawodu mogliby się uczyć, bo nawet pracownik biurowy musi DBAĆ o swoje stanowisko pracy.

Oczywiscie że tak ale nie sprząta w plesni i ze na łeb woda leci 

#26 ~prorok~

~prorok~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 09:50:38

co to się dzieje w tym słupskiej oświacie? uczniowie skarżą się na syf w CKP, z drzewniaka dyro przywłaszcza sobie telefon komórkowy, może czas najwyższy zmienić te całe towarzystwo wzajemnej  adoracji, co pani dyrektor wydziału oświaty na to? jeśli nikt z władz na to nie zareaguje to muszą być świadomi tego, że w najbliższym czasie i oni popłyną

#27 ~uczen~

~uczen~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:09:08

tez mialam tam praktyki i zle to wspominam brud smrud i mogila co tam sie dzieje woda w splywach stoi kanaliza zapchana trzeba bylo recznie ta zasyfiala brudna wode i zapchane kratki splywowe czyscic o srodki czystosci bylo trzeba sie prosic, no jeszcze nie wspomne ze trzeba bylo okna myc.kilka lat temu praktyki mialam i czego sie nauczylam w zawodzie cukiernik rogalikow i pierogow. zastanawialismy sie wszyscy czy przyszlismy uczyc sie sprzatac czy gotowac. wiecej nauki w tym ckpie!!

#28 ~starszy kolega..~

~starszy kolega..~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:10:19

Droga młodziezy,, W DUPACH WAM SIE POPRZEWRACALO .   robic  wam sie niechce  .  zarabiac  byscie  chcieli  od  razu  tysiace    i  gowno  o  zyciu  wiecie.   w kazdym  zakladzie  kazdy pracownik  ma  obowiazek  sprzatac  po  sobie  i pozostawiac stanowisko  pracy   w  nienagannym stanie.  oj  przydalo  by wam  sie  wojsko.  ale  coz  takie  czasy jacy  rodzice  takie  dzieci  a  jakie  spoleczenstwo  taki  rzad. zenada.  jak  w  tych  czasach  pozwala  sie bezmozgiej młodziezy   wypowiadac sie na tematy   o ktorych  wiedza  tyle   co nic. mlodziez  w  tych czasach  to  cioty.  cpuny  i  rozpieszczone  bachory  ..

#29 ~starszy kolega..~

~starszy kolega..~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:10:48

Droga młodziezy,, W DUPACH WAM SIE POPRZEWRACALO .   robic  wam sie niechce  .  zarabiac  byscie  chcieli  od  razu  tysiace    i  gowno  o  zyciu  wiecie.   w kazdym  zakladzie  kazdy pracownik  ma  obowiazek  sprzatac  po  sobie  i pozostawiac stanowisko  pracy   w  nienagannym stanie.  oj  przydalo  by wam  sie  wojsko.  ale  coz  takie  czasy jacy  rodzice  takie  dzieci  a  jakie  spoleczenstwo  taki  rzad. zenada.  jak  w  tych  czasach  pozwala  sie bezmozgiej młodziezy   wypowiadac sie na tematy   o ktorych  wiedza  tyle   co nic. mlodziez  w  tych czasach  to  cioty.  cpuny  i  rozpieszczone  bachory  ..

#30 killingtime

killingtime

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 104 postów

Napisano 10 marzec 2014 - 10:29:13

GÓWNO PRAWDA!!!

Kształciłem się w CKP przez kilka lat. Każdy gotował, obługiwał konsumentów I SPRZĄTAŁ PO SOBIE.

To, że jesteście pieprzonymi nierobami z mlekiem pod nosem i tylko FACEBOOK I SPOTTED SŁUPSK wam w głowie to tylko i wyłącznie wasza sprawa !!

Kadra CKP-u wraz z Panią Dyrektor to wspaniali ludzie.

I daję sobie rękę uciąć że tak nie jest! AFERZYŚCI

Lepiej sobie po Jantarze pochodzić nie ? I pod KFC pośmierdzieć...

Zgadzam się w 100 %

Dzieci nie mają do czynienia z Siarą na praktykach albo z Panią Żółć. Chociaż od tej drugiej można było się dużo nauczyć, mimo że była baaardzo wymagająca :)

Swoją drogą patrząc na obieraczkę bo mam niemiłe wspomnienia z wynoszeniem tzw. pulpy

Użytkownik killingtime edytował ten post 10 marzec 2014 - 10:30:26

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:35:57

Na fejsie są komentarze broniąc ckp -ale konta założone są nowe tzn zrobione na teraz lewe i tutaj komentarze na forum . Szanowna dyrekcjo nie róbcie jaj i nie brońcie się jak mozecie ,moze by się zainteresował tvn i tvp? jest brudno jak  tam miałem praktyki to chodziły myszy.... a o pleśni nic nie mówie 

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:45:16

Ładnie się przedstawiasz .Nie obrażaj ludzi człowieku .CIebie matka wychowała na ćpuna chyba.....

#33 ~konfucjusz~

~konfucjusz~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 10:49:47

szlachetny czlowiek wymaga od siebie,prostak od innych

#34 ~2pac~

~2pac~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 11:17:53

Chciała bym podkreśli, że nikt nie napisał tego by obsmarowac CKP, artykuł został napisany, ponieważ nie tak powinny wyglądac stanowiska pracowni, są brudne, wszędzie jest okruty zapach, nie wiem czy ktokolwiek chciałby pracowac z takim odorem, a co do tego Pana wyżej chciała bym powiedziec, że może i jesteśmy dziecmi i nie zawsze robimy to co powinniśmy, ale skoro my przychodzimy na praktyki i już jest taki zapach to po kim my mamy sprzątac? Mopy są nie wypukane chocby wodą, stoją cały czas w tym samym miejscu, nie wszystkie produkty są myte, blaty na cukierni nie są czyszczone, a jeżeli juz są to mokrą szmatą, którą wczesniej wycierali podłoge. To co sie tam dzieje nie jest normalne mam nadzieje, że po tym coś zmienią bo nie mam zamiaru pracowac w takich warunkach. Pozdrawiam :))

#35 ~Eva~

~Eva~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 11:18:38

Matka powinna ( .......................................................... )

Wpis nietaktowny, chamski

Użytkownik Yktorn edytował ten post 10 marzec 2014 - 14:03:58
Wpis nietaktowny.

#36 ~ldjgiongmlwerg~

~ldjgiongmlwerg~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 11:23:37

Eh, będąc w ZHP musiałem myć gary samym piaskiem i wodą z jeziora i nikomu się nie skarżyłem. Jeżeli ta nowoczesna pseudointelektualna młodzież nie potrafi umyć podłogi, śmierdzi im w kuchni i brzydzą się obieraka, to życzę im powodzenia w prawdziwym życiu i szukaniu pracy. Pracodawcy uwielbiają takich roszczeniowych oszołomów, którym jeszcze gil z pod nosa wystaje, a już szukają dziury w całym. Podejrzewam, że teraz odniosą krótkoterminowe zwycięstwo... Bo jak sanepid zawiesi im praktyki, to być może chwilowo na tym skorzystają. Niestety braki wyjdą później i znów wyjdzie na to, że królowa angielska będzie musiała przyjąć pod swe skrzydła kolejną rzeszę niedorobów z Polski ;)  A u pana Ahmeda na kebabie skarżyć się nie będzie komu, bo ciapaty funtów nie da i nie będzie na czynsz.

nikt sie niczego nie brzydzi, ale skoro kazdy ma sprzatac po sobie a my przychodzimy tam i juz jest syf to po kim my mamy sprzatac? Troche wyrozumiałości 

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 11:36:55

Chciała bym podkreśli, że nikt nie napisał tego by obsmarowac CKP, artykuł został napisany, ponieważ nie tak powinny wyglądac stanowiska pracowni, są brudne, wszędzie jest okruty zapach, nie wiem czy ktokolwiek chciałby pracowac z takim odorem, a co do tego Pana wyżej chciała bym powiedziec, że może i jesteśmy dziecmi i nie zawsze robimy to co powinniśmy, ale skoro my przychodzimy na praktyki i już jest taki zapach to po kim my mamy sprzątac? Mopy są nie wypukane chocby wodą, stoją cały czas w tym samym miejscu, nie wszystkie produkty są myte, blaty na cukierni nie są czyszczone, a jeżeli juz są to mokrą szmatą, którą wczesniej wycierali podłoge. To co sie tam dzieje nie jest normalne mam nadzieje, że po tym coś zmienią bo nie mam zamiaru pracowac w takich warunkach. Pozdrawiam :))

tak trzymac kochana mlodziezy,starocia niech sie ucza na starosc sprzatac by do emerytury dorobic

#38 ~gregor66~

~gregor66~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 12:03:11

Kurcze jacy biedni , musza sie uczyc i sprzatac po sobie, u wiekszosci tych hehe uczniów priorytetem jest,. marudzenie , lezenie całymi dniami ż dziewczyna w łózku , ogladanie filmów, lub gra komputerowa, a mamusia obiadek pod nos posprzata  zakupy zrobi , popierze , a takie gówno , jeszcze marudzi ze nie taki obiad nie ma co na siebie włożyc, i jest cały czas dyskryminowany bo musi smieci wyneść , Upadek obyczajów nic wiecej, jak sie patrze na tych młodych bez jakichkolwiek oznak pracy mózgu i uposledzenie ruchowe to mam ochote głosować o przywrócenie obowiazkowego 3 miesieczngo szkolenia wojskowego, morze by ta bande metrosexsualna obudziło do zycia

#39 ~Żaba ;)~

~Żaba ;)~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 12:15:45

Jestem jedną z osób które mają praktyki w piątek w CKP. Robię na kuchni i co prawda 30 osób ma wtedy praktyki i jest niesamowicie ciasno ale nie rozumiem ich oburzenia tym smrodem, sami sobie tworzymy warunki ale nie twierdze że specjalnie bo dopiero się uczymy, chociaż są też tacy co nawalą nie wiadomo czego do miski, potem do zlewu z tym, zlew się zapycha a potem narzekają. Nic nas nie mobilizuje do tej pracy, nie dostajemy żadnych pieniędzy za to co robimy i jedyne z czym wychodzimy to z brudnym po praktykach fartuszkiem. Osoba nadzorująca swoją grupę (Nauczyciel) powinien zwracać na takie rzeczy uwagę i niech się dyrekcja nie dziwi że nie chcą sprzątać czy wykonywać innych czynności. Kolejna sprawa "Nauczyciele się znęcają" - Nonsens, nie wiem kto coś takiego powiedział, Nauczyciele są wymagający, czasem muszą krzyknąć gdy wszyscy się obijają ale nigdy się nad nikim się nie znęcali, Ani fizycznie ani psychicznie. Pozdrowienia dla tych co narzekają na warunki i nie umieją po sobie posprzątać, wy uczycie się do zawodu, w normalnej pracy będziecie mieli 2x gorzej, nie będzie żadnego "Ja tego nie zrobię" albo zrobisz albo nara. To mnie mobilizuje do normalnej pracy w CKP gdyż wiem że będę miał później ciężej. 

#40 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2014 - 12:17:12

co to się dzieje w tym słupskiej oświacie? uczniowie skarżą się na syf w CKP, z drzewniaka dyro przywłaszcza sobie telefon komórkowy, może czas najwyższy zmienić te całe towarzystwo wzajemnej  adoracji, co pani dyrektor wydziału oświaty na to? jeśli nikt z władz na to nie zareaguje to muszą być świadomi tego, że w najbliższym czasie i oni popłyną

o czym ty piszesz? dyrekcja wydziału oświaty? przecież nie od dziś wiadomo, że ania nie ruszy basi bo to przecież koleżanki, po za tym radna beatka chrzan.......ćwierka tak samo jak one, więc są obie spokojne o posadki bo beatka je ochroni, a ten leming z drzewniaka co to sobie telefony przywłaszcza zamiast być zawieszonym przez anię, to oczywiście dalej siedzi przy korycie jakby nigdy nic się nie stało, tak więc gangrena drąży naszą oświatę i to już od bardzo dawna

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: gastronomia, nauka, sprzatanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych