Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

54 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Taki ze mnie dziwak ?~

~Taki ze mnie dziwak ?~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:17:01

Dobrze, że dla równowagi mamy festiwal w Dolinie Charlotty. Zdecydowanie wybieram Charlottę.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:57:32

ale,ale, aleksandra, ruda,ruda...czy na dole też? Ambitne teksty, nie ma co. 

ja oglądałam ten festiwal w telewizji i tragedia kto w ogóle pozwala im śpiewać , fałszowali tragicznie ,poza wyjątkami oczywiście 

#43 ~kobylniczanka ci ja~

~kobylniczanka ci ja~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:59:03

W Kobylnicy coś się przynajmniej dzieje, a w zapyziałym Słupsku nic. Niedługo Słupsk będzie wioską.

oby twoje słowa sie nie sprawdziły nigdy, bo gdzie my i nasi najbliżsi oraz znajomi prace znajdą gdy Słupsk całkiem juz upadnie? trza bedzie emigrować!

#44 ~Kamilka~

~Kamilka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:20:04

A teraz na poważnie.Wystapiło kilku?/kilkanastu wykonawców?.Zauważyłem,że regularnie kilka razy w roku są organizowane takie występy w Kwakowie.Jakie mogą być całkowite koszta organizacji takiego widowiska włacznie z gażami dla wykonawców?.Kto sponsoruje i organizuje takie cudeńka?.Coś mi tutaj delikatnie zawiewa jakimis "układami,układzikami".

wlaśnie, wlaśnie.... lepiej by te kase na budowe dróg przeznaczyli bo do nowych domów w kobylnicy, widzinie czy w łosinie jedzie sie jak na safari..średniowiecze normalne. A wiadukt-przeprawe przez te nieszczęsne tory zafunduje wam w ramach ringu słupskiego ten niedobry i nieudolny heheh  Kobylinski ze Słupska bo niestety Kobylniczanie od czasów II wojny nie zdołali ogarnać tego tematu.

#45 ~nerka~

~nerka~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 19:44:08

wójt mowił że było tam ok. 400 tysięcy ludzi... tak mowił to dla telewizji, sama słyszałam.

Ciekawe, gdzie sikali, bo w Zajączkowie niewielu...

#46 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:08:10

Muzyka podwórkowo-chodnikowa, dla prostego ludu.

Słupsk zajmuje sie powaznymi tematami, buduje ring i musi zakończyć agwapark a nie zajmować sie takimi bzdetami. Zamiast tego kosztownego  zbiegowiska niech wam wójt zorganizuje trochę nowych miejsc pracy bo Słupsk nie da utrzymania wszystkim ludziom z okolicznych gmin.

Kobyliński, naprawdę umiesz posługiwać się internetem?

#47 ~Johann~

~Johann~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:11:25

a skąd znasz te teksty? hehe, żal mi ciebie....

wystarczyło obejrzeć video Sherlocku.

#48 ~Franek Kimono~

~Franek Kimono~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:18:34

I ???

No to chłopie czego ty słuchasz???

wbij w google swój ulub kawałek i wpisz czadoman ruda popatrz ile ma odsłon twój ulub a ile ruda;)

I wszystko w tym temacie.

zdecydowanie stawiam na jakość a nie ilość, ale co kto lubi. Dorośniesz to zrozumiesz kmieciu.

#49 ~zajc~

~zajc~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:21:41

Ciekawe, gdzie sikali, bo w Zajączkowie niewielu...

może do reklamówek?

#50 ~Rock~

~Rock~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 20:26:03

Dobrze, że dla równowagi mamy festiwal w Dolinie Charlotty. Zdecydowanie wybieram Charlottę.

Oczywista oczywistość. 

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 21:35:14

Poprawiasz innych.Wiesz ile to jest 40 000 ?.Prawie pół Słupska.W Kwakowie mogło być co najwyżej kilka tysięcy osób.

przeczytaj człowieczku jeszcze raz co napisałem to bedziesz wiedział o co chodzi widac niski poziom twojej inteligencji napisałem że wójt nie powiedział 400 tylko 40 naucz sie czytać skończ szkołe i wtedy pogadamy pozdrowienia :*

#52 ~Atrakcje Kobylnicy~

~Atrakcje Kobylnicy~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2014 - 18:14:40

W czwartek i piątek co chwila zapraszano nas na POKAZ KULINARNY, który ma się odbyć w Kobylnicy. ..może będzie w przyszłym tygodniu..?

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 11:20:15

Wszysto co było zorganizowane to i tak za pieniądze podatnika. Naród trochę poskakal napił się piwa w krzakach. Wybierze pana K. na nową kadencję (bo w tym roku wybory samorządowe) ten będzie brał dobrą pensję i znów za pieniadze podatnika zrobi byle jakie igrzyska , a naród niech wypisuje dalej bzdety na forum.

#54 ~Byle coś się działo~

~Byle coś się działo~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2014 - 13:26:06

Jest Ok. Dla każdego coś się znajdzie. Jedni lubią dissco, inni muzykę organową /koncerty w slupskim kościele św. Jacka/, a inni grill w ogródku.

Wszysto co było zorganizowane to i tak za pieniądze podatnika. Naród trochę poskakal napił się piwa w krzakach. Wybierze pana K. na nową kadencję (bo w tym roku wybory samorządowe) ten będzie brał dobrą pensję i znów za pieniadze podatnika zrobi byle jakie igrzyska , a naród niech wypisuje dalej bzdety na forum.

#55 ~lalalalala~

~lalalalala~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2015 - 22:51:20

Pojechalam tam na chwile bylam zmuszona zostac do końca,bo niestety zero organizacji ruchu na parkingu ze strony policji jak wsiadlam do auta o 23 to z parkingu wyjechałam o 2,oczywiście nikt się tym nie przejmowal kazali tylko uzbroić się w cierpliwość.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych