Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

54 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Szymon~

~Szymon~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 11:22:49

Hahahaha, oj cebulaczki :D

#22 ~marta~

~marta~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 11:29:40

typowa polska napić się i mieć wszystko gdzieś :(

#23 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 11:41:02

Człowieku ty chyba rzeczywiście jesteś zakrecona bo nie 400 tylko 40 :)

Poprawiasz innych.Wiesz ile to jest 40 000 ?.Prawie pół Słupska.W Kwakowie mogło być co najwyżej kilka tysięcy osób.

#24 ~rzanetta z batorego~

~rzanetta z batorego~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 11:46:02

Kilkanaście dokładnie tysięcy; obstawiam mniej niż 20000 łbów.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 12:15:06

Przygłupy zablokowały jedyna droge na południe ze Słupska. Nie powinno sie organizowac takich imprez w miejscach utrudniajacych komunikacje.

Dokładnie,świnie wybiegły na ulice a krowy osrały cały chodnik.

#26 ~Czytelnik GP~

~Czytelnik GP~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:15:39

Kilkanaście dokładnie tysięcy; obstawiam mniej niż 20000 łbów.

To przegrałeś zakładzik ( porównaj ludzi co siedzą na meczach Czarnych a ile było wczoraj) ... ludzi było więcej niż rok temu... a rok temu było około 30 000 osób... Dolina Charloty się chowa pod względem ludzi no ale z drugiej strony tam się ładną kasę płaci za bilety....

Po za tym szacunek się ludziom należy a nie pisać "łbów" widać totalny prostak z ciebie... chyba członek rodziny chodził do szkoły aby cię przepuścili do następnej klasy... bo nawet nie potrafisz napisać Żaneta///

PS. nie podawaj się za dziewczynę, bo gdybyś był to potrafił napisać swoje imię....

#27 ~Bodek~

~Bodek~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:22:26

A teraz na poważnie.Wystapiło kilku?/kilkanastu wykonawców?.Zauważyłem,że regularnie kilka razy w roku są organizowane takie występy w Kwakowie.Jakie mogą być całkowite koszta organizacji takiego widowiska włacznie z gażami dla wykonawców?.Kto sponsoruje i organizuje takie cudeńka?.Coś mi tutaj delikatnie zawiewa jakimis "układami,układzikami".

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 13:40:36

kosztami podzieliła się Gmina Kobylnica oraz Telewizja Polsat.

#29 ~Krulik~

~Krulik~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 14:41:19

wies tańczyła i śpiewała.

Ja byłem i jestem rodowitym miastuchem Słupszczaninem, ale byłem z żoną i dzieckiem było wyśmienicie, Ty w swoim poście wyraziłaś swoją zabawę(jak i co robiłaś gdy wieś tańczyła i śpiewała)

piwnica na Romera po połowie skręta nachy w dół i cheja z oszołomkami od tylca cie zakuwali jeden po drugim, Ot miastowa się wy....ła.

#30 ~Krulik~

~Krulik~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 14:42:35

wójt mowił że było tam ok. 400 tysięcy ludzi... tak mowił to dla telewizji, sama słyszałam.

Ewa pobudka nie 400 a ponad 40-ci.

#31 ~Bruca Lee Nigger~

~Bruca Lee Nigger~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 15:23:23

A na Donatanie i Cleo w SOK'u było 16 osób ...

#32 ~pawel~

~pawel~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 15:33:44

wiocha za pieniądze z fotoradarow tragediaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

#33 ~Franek Kimono~

~Franek Kimono~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 15:59:26

ale,ale, aleksandra, ruda,ruda...czy na dole też? Ambitne teksty, nie ma co. 

#34 ~ponznanski harcownik~

~ponznanski harcownik~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 16:07:01

a skąd znasz te teksty? hehe, żal mi ciebie....

#35 ~wiocha wieści.~

~wiocha wieści.~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 16:44:40

A teraz na poważnie.Wystapiło kilku?/kilkanastu wykonawców?.Zauważyłem,że regularnie kilka razy w roku są organizowane takie występy w Kwakowie.Jakie mogą być całkowite koszta organizacji takiego widowiska włacznie z gażami dla wykonawców?.Kto sponsoruje i organizuje takie cudeńka?.Coś mi tutaj delikatnie zawiewa jakimis "układami,układzikami".

Radio Koszalin wywiad z wójtem Kobylnicy panem K.w dniu 07.04.2014 godz 9-12

Gaża 170 tyś.  zaś cała impreza około 1mln.

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 16:50:30

Dokładnie i w temacie.Z Kobylnicy do Suchorza jechałem prawie 2 godziny.

Jaki właściciel taki samochód.

#37 ~Reakcja PG24,~

~Reakcja PG24,~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 16:53:34

I ???

No to chłopie czego ty słuchasz???

wbij w google swój ulub kawałek i wpisz czadoman ruda popatrz ile ma odsłon twój ulub a ile ruda;)

I wszystko w tym temacie.

#38 ~niby miastowy~

~niby miastowy~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 17:25:42

Muzyka podwórkowo-chodnikowa, dla prostego ludu.

Słupsk zajmuje sie powaznymi tematami, buduje ring i musi zakończyć agwapark a nie zajmować sie takimi bzdetami. Zamiast tego kosztownego  zbiegowiska niech wam wójt zorganizuje trochę nowych miejsc pracy bo Słupsk nie da utrzymania wszystkim ludziom z okolicznych gmin.

Co do muzyki to dla normalnego ludu w innych miastach funkcjonują filharmonie np. poznańska, wrocławska, śląska czy choćby koszalińska.

W jednym jedynym wielkomiejskim ośrodku działa za to Polska Filharmonia Sinfonia Baltica. Jak na miasto miana Paryża godne, brzmi zarąbiście.

W normalnych Warszawie, Poznaniu czy Wrocławiu można się wybrać do Teatru Nowego. W Słupsku za to do Nowego Teatru.

Wokół wielu innych miast w Polsce buduje się obwodnice. Tutaj ma powstać "ring". Tak jak wokół Berlina niemal.

Przykłady można mnożyć. Wszystko inaczej, jakby z innej bajki, z górnej półki, przez "ą", "ę" rzeczywiście nie dla prostego ludu.

Były tu już poważne tramwaje, trolejbusy, port lotniczy,  teatr muzyczny a przed laty miejską "10-tkę" oznaczano dumnym szyldem "plaża". A i dzisiaj "dwumiasto" świadczy o megalomańskich zapędach tego wielkomiejskiego narodu. Póki co, z wojewódzkości tego mega miasta nici wyszły. Z ringu i akwaparku w niedalekiej przyszłości wyjdą...

Remiza z dyskoteką słupszczanom niedługo pozostanie....

Ale kto by się tu takimi bzdetami przejmował .......

Prowincja to prowincja i tyle!

#39 ~Maciek K.~

~Maciek K.~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 17:25:51

Czołem obywatele.

Poczytajcie swoje komentarze, a dowiecie się czemu w mieście nie oranizujemy imprez masowych.

Boście buce w d*** kopane i żadnemu byśmy nie dogodzili.

Ten chce polo, tamten rap,inny heavy a jeszcze inny piwo w grzybku itp.itd.

Cmoknijta się w trzpień i za miasto won nabijać kasę fotoradarystom.

Jak się zdecydujecie co byście chcieli napiszcie petycje do urzędu a my obaczym co się z tym zrobi, na razie mamy ważniejsze sprawy na głowie choćby dołożenie 15koszy na W.P lub  antresolka na AQWIE.

#40 ~lysy~

~lysy~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2014 - 18:06:37

Właśnie, kiedyś mówiło się Ustka koło Słupska, Kobylnica koło Słupska, teraz będą mówić Słupsk koło Ustki, Słupsk koło Kobylnicy. W tym mieście nic się nie dzieje, włodarze zajęci swoimi aferami w nosie mają mieszkańców.

bardzo dobre

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: impreza

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych