Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

"Tylko nie mów nikomu"

155 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~trans. Leszek~

~trans. Leszek~
  • Goście

Napisano 28 minut temu

Dodam od siebie do tego wspaniałego postu kolegi geja, |
że my wszyscy z grupy LGBT nie możemy się rozmnażać, ale do kogo mamy mieć o to pretensje, chyba do stwórcy, bo ani ja ze swoją Grażynką, ani autor powyższego postu ze swoim Jerzykiem nie możemy się rozmnożyć nawet gdybyśmy się sypali dzień w dzień kilkakrotnie jak króliki.
Dlatego dążymy do tego żeby zalegalizować nasze związki partnerskie i żebyśmy wreszcie mogli i mogły adoptować dzieci,
a wtedy będziemy te dzieci wychowywać na swoje podobieństwo, żeby one w przyszłości mogły zostać dumnymi gejami, lesbijkami, biseksualistami, transwestytami, a kto wie, może i pedofilami. 

Czyż to nie jest piękne ?!
Głosujmy zatem wszyscy społem na partię Wiosna !
Niech żyje prezes Wiosny Robert Biedroń !
Precz z kieckowymi ! Je bać Kościół ! Precz z wiarą !

no i super !

#142 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 minut temu

Nie jestem pedofilem. Jestem gejem. 

pisałeś, że lubisz dzieciaczki. I jakoś wątpię,żeby to było zwykłe zdrowe lubienie.

#143 ~Dżordż i Bimbuś~

~Dżordż i Bimbuś~
  • Goście

Napisano 25 minut temu

Nie jestem księdzem, ale kiedyś chciałem nim pozostać, ale zrezygnowałem.
Teraz jestem nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej, bo lubię dzieciaczki. Mam partnera i żyjemy ze sobą jak Robert Biedroń z Krzysztofem Śmiszkiem. Jesteśmy bardzo szczęśliwi w swoim związku, ale chcielibyśmy móc kiedyś zalegalizować nasz związek i zaadoptować jakiegoś małego bobaska,
dlatego będę głosować na partię wiosna. Mój Jerzyk też będzie głosował na wiosnę.
Masz rację, trzeba zrobić porządek z Kościołęm w Polsce, bo to oni stoją na przeszkodzie takim jak my (ja i ty). Musimy się trzymać razem ! LGBT Pany ! Głosujmy na wiosnę ! Precz z księżmi !
Niech żyją lesbijki, geje, biseksualiści, transwestyci, czyli LGBT ! 

Niech żyją ! Niech żyją !

#144 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1593 postów

Napisano 25 minut temu

nie ma ludzi nieskazitelnych.

Ale można mieć większe lub mniejsze wady i potrafić sobie z nimi radzić.

To zrozumiałe.

Pedofilia to coś więcej, niż brak nieskazitelności, to jest zbrodnia.

A teraz rzecz prosta,ale nie dla wszystkich chyba zrozumiała:

-podstawowym problemem nie jest to, że pojedynczy ksiądz to pedofil. Za to problemem i tragedią jest to, że ów ksiądz-pedofil był systemowo broniony przez hierarchów, jego czyny były maskowane i ukrywane.

Więc to nie jeden zbrodniarz rzutuje na całość,ale ich całościowe, systemowe działania

.To jest sedno całego problemu i to determinuje WSZYSTKO.

Za zbrodnię kara musi mieć odpowiedni wymiar i nieważne czy to zwykły Kowalski, duchowny, czy wyznawca POPiSu, oby tylko tego narzędzia nieudacznicy nie naużywali w walce politycznej !!!

Użytkownik Phoenix_7 edytował ten post 24 minut temu

#145 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 minut temu

pisałeś, że lubisz dzieciaczki. I jakoś wątpię,żeby to było zwykłe zdrowe lubienie.

Wielebny nie doprowadza się do wytrysku więc jest czysty.

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 minut temu

nie ma ludzi nieskazitelnych. Ale można mieć większe lub mniejsze wady i potrafić sobie z nimi radzić.To zrozumiałe. Pedofilia to coś więcej, niż brak nieskazitelności, to jest zbrodnia.

A teraz rzecz prosta,ale nie dla wszystkich chyba zrozumiała:

-podstawowym problemem nie jest to, że pojedynczy ksiądz to pedofil. Za to problemem i tragedią jest to, że ów ksiądz-pedofil był systemowo broniony przez hierarchów, jego czyny były maskowane i ukrywane. Więc to nie jeden zbrodniarz rzutuje na całość,ale ich całościowe, systemowe działania.To jest sedno całego problemu i to determinuje WSZYSTKO.

#147 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 minut temu

Za zbrodnię kara mieć odpowiedni wymiar i nieważne czy to zwykły Kowalski, duchowny, czy wyznawca POPiSu, oby tylko tego narzędzia nieudacznicy nie naużywali w walce politycznej !!!

To nie argument.Polityka zawsze będzie takie rzeczy podchwytywać.Chyba że .............kościółek zacznie być apolityczny.

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 minut temu

Podstawowym problemem nie jest to, że pojedynczy ksiądz to pedofil. Za to problemem i tragedią jest to, że ów ksiądz-pedofil był systemowo broniony przez hierarchów, jego czyny były maskowane i ukrywane. Więc to nie jeden zbrodniarz rzutuje na całość,ale ich całościowe, systemowe działania.To jest sedno całego problemu i to determinuje WSZYSTKO.

Dodajmy jeszcze jedno- specyfika tego "zawodu", związana z przymusowym celibatem i powstrzymaniem się od zdrowych relacji z kobietami rzutuje na psychikę i zachowania delikwenta. Więc o ile w przypadku murarzy czy wuefistów możemy mieć oczywiście do czynienia z pedofilami, o tyle nieprawidłowości i głębokich zaburzeń w przypadku księży będziemy mieć więcej,bo zmusza się tych ludzi do nienaturalnego zachowania, kompletnie sprzecznego z ludzką naturą.

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 minut temu

Jestem elektoratem partii wiosna. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej, nie jestem pedofilem, jestem gejem.
Lubię dzieciaczki, gdyby tak nie było to nie zostałbym nauczycielem. Od siebie mogę napisać że wśród nauczycieli aż roi się od pedofilów, ale teraz na tapecie jest kler, dlatego nie rozdrabniajmy się. Kler jest bardziej widowiskowy, bardziej trendy, a nie jacyś tam nudni belfrzy. 
Filmy o tej tematyce rozchodzą się jak świeże bułeczku. Twórcy tych filmów są sławni i robią dużą kasę i karierę. Tutaj nie chodzi o ofiary pedofilli, tutaj chodzi o sławę i kasę i o walkę z kieckowymi i żeby nasza jedynie słuszna partia z jaśnie panującym nam Robertem Biedroniem dostała się do władzy,
a wtedy świetlana przyszłość przed nami. Adoptowanie dzieciaczków do wyboru do koloru, mmmniam mniam,
ale żeby do tego doszło, to najpierw musimy się rozprawić z naszym największym śmiertelnym wrogiem, z kieckowymi. Wojna trwa ! Kieckowi muszą paść i nie blokować dojścia naszych do władzy. 

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 minut temu

Daj sobie spokój pisowski trollu.

#151 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 minut temu

Jestem elektoratem partii wiosna. Jestem nauczycielem wychowania fizycznego w szkole podstawowej, nie jestem pedofilem, jestem gejem.
Lubię dzieciaczki, gdyby tak nie było to nie zostałbym nauczycielem. Od siebie mogę napisać że wśród nauczycieli aż roi się od pedofilów, ale teraz na tapecie jest kler, dlatego nie rozdrabniajmy się. Kler jest bardziej widowiskowy, bardziej trendy, a nie jacyś tam nudni belfrzy. 
Filmy o tej tematyce rozchodzą się jak świeże bułeczku. Twórcy tych filmów są sławni i robią dużą kasę i karierę. Tutaj nie chodzi o ofiary pedofilli, tutaj chodzi o sławę i kasę i o walkę z kieckowymi i żeby nasza jedynie słuszna partia z jaśnie panującym nam Robertem Biedroniem dostała się do władzy,
a wtedy świetlana przyszłość przed nami. Adoptowanie dzieciaczków do wyboru do koloru, mmmniam mniam,
ale żeby do tego doszło, to najpierw musimy się rozprawić z naszym największym śmiertelnym wrogiem, z kieckowymi. Wojna trwa ! Kieckowi muszą paść i nie blokować dojścia naszych do władzy. 

Możesz sobie prowokować i odwracać uwagę od swoich bożyszczów w sutannach, ale zbyt wiele ich ciemnych sprawek ujrzało już światło dzienne.

W przypadku nauczycieli kuratoria czy ministerstwo oświaty nie kryło zachowań pedofilskich,tak jak robiła to hierarchia kościoła katolickiego. I tego niczym już nie przykryjesz miłośniku zakrystii.

#152 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 1593 postów

Napisano 9 minut temu

Daj sobie spokój pisowski trollu.

Samo słowo PiS jak i PO jest ohydne i paskudnie się kojarzy !

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 6 minut temu

Dodajmy jeszcze jedno- specyfika tego "zawodu", związana z przymusowym celibatem i powstrzymaniem się od zdrowych relacji z kobietami rzutuje na psychikę i zachowania delikwenta. Więc o ile w przypadku murarzy czy wuefistów możemy mieć oczywiście do czynienia z pedofilami, o tyle nieprawidłowości i głębokich zaburzeń w przypadku księży będziemy mieć więcej,bo zmusza się tych ludzi do nienaturalnego zachowania, kompletnie sprzecznego z ludzką naturą.

Ciekawa teza. Uważasz zatem że problem ten istnieje wśród księży, okey,
ale nic nie wspominasz o gejach, lesbijkach, biseksualistach i transwestytach, w skrócie o grupie LGBT. 
Uważasz zatem że w tej grupie występują zdrowe relacje, że to jest naturalne zachowanie i że nie jest to zupełnie sprzeczne z ludzką naturą,
jak np. facet facetowi ciągnie druta, albo wkłada mu penisa w odbyt,
możnaby też opisać tutaj to co wyprawiają transwestyci, lesbijki i biseksualiści, ale po co,
ciebie wszak ten aspekt nie razi, dla ciebie to jest naturalne i zdrowe. 
To wiele wyjaśnia.

#154 Phoenix_7

Phoenix_7

**

• PipPipPipPip
  • 1593 postów

Napisano 4 minut temu

To nie argument.Polityka zawsze będzie takie rzeczy podchwytywać

.Chyba że .............kościółek zacznie być apolityczny.

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Ale i też ...

1558289281_4vioms_600.jpg

#155 ~Brawo nasi !~

~Brawo nasi !~
  • Goście

Napisano 3 minut temu

Dodam od siebie do tego wspaniałego postu kolegi geja, |
że my wszyscy z grupy LGBT nie możemy się rozmnażać, ale do kogo mamy mieć o to pretensje, chyba do stwórcy, bo ani ja ze swoją Grażynką, ani autor powyższego postu ze swoim Jerzykiem nie możemy się rozmnożyć nawet gdybyśmy się sypali dzień w dzień kilkakrotnie jak króliki.
Dlatego dążymy do tego żeby zalegalizować nasze związki partnerskie i żebyśmy wreszcie mogli i mogły adoptować dzieci,
a wtedy będziemy te dzieci wychowywać na swoje podobieństwo, żeby one w przyszłości mogły zostać dumnymi gejami, lesbijkami, biseksualistami, transwestytami, a kto wie, może i pedofilami. 

Czyż to nie jest piękne ?!
Głosujmy zatem wszyscy społem na partię Wiosna !
Niech żyje prezes Wiosny Robert Biedroń !
Precz z kieckowymi ! Je bać Kościół ! Precz z wiarą !

Pozdrawiam / gej Bronek. :) 

#156 ~trans. Leszek~

~trans. Leszek~
  • Goście

Napisano minutę temu

Wiosna Wiosna ach to ty ! 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych