Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TV i INTERNET z Kanał 6 czy VECTRA?

tv internet vectra kanał 6 kablówka

55 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~>?~

~>?~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 11:38:31

CZY Kanał 6 oferuje tv REPUBLIKA, bo tylko od tego zależy mój wybór.

Czekam na odpowiedz.

#42 ~ziomek~

~ziomek~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 10:08:19

Kanał 6 to DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popieram w całej rozciągłości. Ta menda Kowalski oszukuje ludzi. Podpisane umowy są na pięćdziesiąt kilka kanałów, telewizyjnych a ludzie, którzy podpisali umowy myślą, że menda dostarcza im sto kilka kanałów. To bzdura. Poza tym ten pedał nie płaci operatorom za dostarczanie poszczególnych programów, dlatego nie można normalnie, bez zacinania się, oglądać programów.

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 sierpień 2014 - 14:39:50

Popieram w całej rozciągłości. Ta menda Kowalski oszukuje ludzi. Podpisane umowy są na pięćdziesiąt kilka kanałów, telewizyjnych a ludzie, którzy podpisali umowy myślą, że menda dostarcza im sto kilka kanałów. To bzdura. Poza tym ten pedał nie płaci operatorom za dostarczanie poszczególnych programów, dlatego nie można normalnie, bez zacinania się, oglądać programów.

To zacinanie się nie jest winą odbiornika TV?

Bo już myślałem że mam zepsuty telewizor. Albo zawieszanie się.

Tak blokuje się że nie idzie przełączyć kanału, trzeba wtyczkę z gniazdka wyciągać.

#44 ~eeee~

~eeee~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 16:16:22

Kanał 6 to dno!!!!!!!!!!!!!!!!

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2016 - 18:55:26

Nie obrażaj dna to g...o

#46 Janna88

Janna88

Nowy

• Użytkownicy zarejestrowani
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 18:32:25

No warto jakbyś ydał sie do pkt handlowego

Użytkownik Janna88 edytował ten post 02 grudzień 2016 - 11:54:26

#47 ~vinni~

~vinni~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 16:04:08

Tyle, że Vectra jest w całym kraju a Kanał 6 to lokalnie. Jakość strony to nie wszystko.
Za 69zł mamy internet 10mb/s i pełen pakiet kablowy na programy tv.
Myślę, że warto skorzystać bo pewnie promocja długo nie potrwa.

Oferta kanałów się rozrosła, a cena dalej 69, po tylu latach

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 październik 2017 - 16:18:19

Oferta kanałów się rozrosła, a cena dalej 69, po tylu latach

Widac reklame na odleglosc. Bo kto po 5ciu latach odpowiada na innego posta. Tylko przyglup.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 08:22:15

Cały czas się zawieszało to g... jak miałam . Byle pierdnięcie pioruna i już było  pozamiatane . Teraz mam wektre i jestem zadowolona , nie mówiąc  , że jest taniej .

#50 ~odiorca~

~odiorca~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:27:23

2 dni nie było Tv i internetu z Kanału VI. Ciekawe co nam zaproponuje ta telewizja w zamian za to, moze chociaż raz wypada zwolnic odbiorców z abonamamenu.

#51 ~odiorca~

~odiorca~
  • Goście

Napisano 22 październik 2017 - 18:28:08

2 dni nie było Tv i internetu z Kanału VI. Ciekawe co nam zaproponuje ta telewizja w zamian za to, moze chociaż raz wypada zwolnic odbiorców z abonamamenu.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:32:37

W Lęborku przydało by się kilka prawdziwych przybytków nowoczesności, zwanych kawiarenkami internetowymi, najlepiej również z fajną kawą typu latte dla dziewczyn, bo w kafejkach internetowych powinien być internet i kawa i coś do jedzonka. W dziurze zwanej Łebą, która mieni się już nie księstwem ale wielkim księstwem nie ma ani jednej, turyści nawet teraz przyjeżdżają i nie mają nawet gdzie skorzystać z internetu, wifi na łebskiej ulicy, gdy za przeproszeniem piździ i łeb urywa, wolne żarty, odpada. Przedtem mieli internet w bibliotece, teraz nie mają już nic. Podobno remont, to niech otworzą inną na wiele komputerów i najlepiej z kawą, bo inaczej to pies z kulawą noga nawet tam nie zajrzy. Łebę trzeba chyba dobrze wychować, bo sobie coś z tym nie radzą.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2017 - 14:36:31

Poprzedniczka dobrze prawi, całe Pomorze trzeba  wychować twarda kobiecą ręką, oduczyć chamstwa i nauczyć savoir-vivre'u !!!

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 09:36:51

to u nich norma dlatego zmienilam na vectre 

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2017 - 09:37:57

to u nich norma dlatego zmienilam na vectre 

#56 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2018 - 13:34:41

Ja mam vectrę i nie narzekam. Jak kanał6 to tylko jako program :D

Marta

oki

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tv, internet, vectra, kanał 6, kablówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych