Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TV i INTERNET z Kanał 6 czy VECTRA?

tv internet vectra kanał 6 kablówka

55 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~gogogo~

~gogogo~
  • Goście

Napisano 16 luty 2013 - 16:28:10

jest jakieś biuro kanału 6 w lęborku, czy po jakieś info trzeba do Słupska?

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 luty 2013 - 12:03:29

chyba ostatnio klientów kanału 6 przejał kanał 6 słupsk. Kto jest właścicielem wiadomo. Po co ta operacja też wiadomo.

#23 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 18 luty 2013 - 11:50:46

Biuro Kanału jest na Czołgistów 32 nad Lewiatanem na przeciw Starostwa.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2013 - 23:02:32

Ponad 2 lata temu miałem przez kilka lat Kanał i TV taka sobie. internet też, bez szału i tragedii, nie ma w Lęborku wielkiego wyboru, wybrałem Vectre, szału nie ma ale w mojej ocenie o co najmniej 30 procent lepsza oferta, obecnie przedłużyłem umowę, zmieniłem pakiet na uboższy ale internet 10mb, łącznie chyba ok. 118 zł miesięcznie, szału nie ma , teraz zrobiłem test w komputer świat, w tym momencie , szybkość sciągania 10411, szybkość wysyłania 1035, w porównaniu z tm co miałem dużo lepiej i TV i internet, chyba, że coś się zmieniło ale wątpię

#25 ~meloman45~

~meloman45~
  • Goście

Napisano 25 luty 2013 - 20:54:29

czy nie macie innej spikerki niż ta kukła która była 25,02,13 przecież na to się nie da patrzeć aż się niedobrze robi jak to wygląda

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 22:04:19

07,03,13, dzisiejsza spikerka to jest bardzo brzydka kukła czy wy możecie ją zmienić przecież to się nie daje oglądać po prostu nie da się na nią patrzeć proszę coś z tym zrobić. może niech zrobi inną fryzurę jak ją na to nie stać to proszę jej to fundnąć dzięki

#27 ~bronio~

~bronio~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2013 - 15:53:50

Miałem kilka lat tzw kablówkę i pozostawię poziom świadczonej usługi bez komentarza.

Potem krótko Kanał 6-trochę lepiej.

Od dwóch lat korzystam z Vectry.Nie jest źle.

Nie wiem co się dzieje ostatnio z internetem.

Mam 8Mb,a to dane z dnia dzisiejszego (i nie tylko):

( ................................. )

Użytkownik Yktorn edytował ten post 30 wrzesień 2013 - 20:08:18
Reklama

#28 ~fresco~

~fresco~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2013 - 20:03:49

Miałem przez kilka lat Kanał 6, od trzech lat korzystam z usług Vectry.Różnica poziomów jest szalona.

( ................................................................................ )

Reklama

Użytkownik Yktorn edytował ten post 30 wrzesień 2013 - 20:07:24

#29 ~Key~

~Key~
  • Goście

Napisano 01 październik 2013 - 15:08:27

Płacę 59pln i mam wszystko co potrzebuję (w tym pakiet polsatu) w tym 1Mb netu na spokojne używanie internetu.

16Mb od sąsiadów do ściągania :)

#30 ~xxx~

~xxx~
  • Goście

Napisano 03 październik 2013 - 11:20:37

Vectra - TV jest w porządku, nie mam żadnych zastrzeżeń, obraz ładny, wszystko fajnie śmiga na HD

Internet - chała chała chała i jeszcze raz dno dna. Chcesz to weź, ale będziesz miał ciągle badziewny transfer na granicy wykrywalności, nie doprosisz się o naprawę, będziesz latał, dzwonił i tak to nic nie da. Obsługa netu przez Vectrę jest TRAGICZNA.

Powiem inaczej - chcesz poczytać i zobaczyć co się dzieje z Vectrą to wejdź na ich stronę na FB, odechce Ci się od razu

#31 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 22 październik 2013 - 09:25:31

Mam internet z kanału 6 od 1.5 roku, polecam. Szybki, przerwy w dostawie były tylko dotąd 2 razy i to tylko parę godzin. Z vectrą mam okropne doświadczenia, częsty brak tv itp. W kanale 6 tego zdecydowanie nie ma. Kanał 6 zdecydowanie (jest też dużo tańszy poza tym).

#32 ~inter~

~inter~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2013 - 08:30:44

No cenowo to kanal 6 na plus, ale oferta programowa i jakość to Vectra na plus

#33 ~piosylant~

~piosylant~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2013 - 14:01:49

Po przeprowadzce nie mam dostępu do Vectry. Jest tu kabel Kanału 6, jednak ich oferta wcale mnie nie zadowalała. Byłem zmuszony wybrać TV+Net w Orange (wszystko w jednym kablu). Mam to, co miałem w Vectrze, tylko za większe pieniądze. Żałuję, że Vectra nie ma tu kabla. Przez 4 lata współpracy nie miałem z nią żadnych problemów. Raz tylko na początku uruchomili mi niewłaściwy transfer. Jeden telefon do nich i natychmiast było OK.

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 10:46:54

Jakość programów HD w Kanał 6 to pseudo HD.

Wiele programów znika (awarie trwające nawet 2 miesiące) , a cena ta sama.Cena za TV i internet dawno przestała być konkurencyjna.

Przeniosłem się do Vectry i nie żałuję , za cenę o 5 zł wyższą niż w Kanał 6, mam 140 programów TV w tym 25 w HD i internet 6 razy szybszy.

#35 ~może Vectra?~

~może Vectra?~
  • Goście

Napisano 03 luty 2014 - 17:17:11

Biuro Kanału jest na Czołgistów 32 nad Lewiatanem na przeciw Starostwa.

Kiedy kanał 6 będzie nadawał TV Republikę?

#36 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 luty 2014 - 20:52:32

miałem długo kanał 6, teraz Vectra, kanał 6 dużo gorszy, obecnie lepsza jakość TV i internet lepiej działa z tym, że szału z obsługą też nie ma, w moim odczuciu np. kant, że nie mogłem obniżyć kosztów zmniejszając pakiet odbieranych TV, mogłem zejść na niższy pakiet ale w zamian musiałem dobrać płatny filmowy pakiet na rok czasu aby nie zmniejszył się łączny abonament, zagmatwane, dopiero po roku obniżono mi koszty - z tym, że regulacji abonamentu chciałem dokonać po dwóch latach gdy umowa wygasała, mogłem ją zerwać ale ponowna aktywacja mogła mieć miejsce chyba dopiero po 3 miesiącach karencji i przy nowej opłacie aktywacyjnej, tak jak powiedziałem zagmatwane i mało klarowne warunki, do kanału 6 jednak z pewnością nie wrócę, szkoda, że nie ma więcej konkurencji w tej dziedzinie

podsumowując, polecam z tych 2 usługodawców Vectrę

#37 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2014 - 20:40:41

Kanał 6 to DNO !!!!!!!!!!!!!!!!!!

#38 ~tede~

~tede~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2014 - 12:01:04

Szczerze pole am Orange TV+internet do 40mb/s + telefon stacjonarny rozmowy na caly świat za darmo.
Internet w Lęborku śmiga 25-31mb/s.

#39 ~krawiec~

~krawiec~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2014 - 12:49:17

Zdecydowanie wybrałabym Vectre. Zwłaszcza, że teraz można w fajnym pakiecie z tv mieć szybki internet, więc chyba całkiem spoko

#40 ~pytanie~

~pytanie~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2014 - 10:59:59

CZY Kanał 6 oferuje tv REPUBLIKA, bo tylko od tego zależy mój wybór.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tv, internet, vectra, kanał 6, kablówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych