Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

TV i INTERNET z Kanał 6 czy VECTRA?

tv internet vectra kanał 6 kablówka

55 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Legionów Polskich~

~Legionów Polskich~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 16:53:30

Witam,
zastanawiam się nad internetem i telewizją z kanału 6.
Niestety nigdzie nie mogę znaleźć opinii na temat jakości kanałów.
Na temat Vectry różne czytałem, dużo że kanały cyfrowe są kiepskiej jakości.
Konsultancji z Kanału 6 mówią, że kanały są jakości jak z telewizji satelitarnej...
Jak ktoś ma kanał 6 lub Vectrę to proszę o opinię.

Również proszę o opinię na temat internetu z kanału 6. Z Vectry miałem okazję korzystać i jest do przyjęcia ale niestety z kanału 6 nie i nie wiem czy warto się w to pakować.

Pozdrawiam i czekam na opinię.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 18:06:24

telewizja z kanalu 6 to żenada. Płacisz 50 zł ,a wiele programów brakuje,często nawet przerywają ,jakość beznadziejna .Bierz Vectrę.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 18:13:43

Mam internet z kanału 6 od 1.5 roku, polecam. Szybki, przerwy w dostawie były tylko dotąd 2 razy i to tylko parę godzin. Z vectrą mam okropne doświadczenia, częsty brak tv itp. W kanale 6 tego zdecydowanie nie ma. Kanał 6 zdecydowanie (jest też dużo tańszy poza tym).

#4 Ciekawy_OPP

Ciekawy_OPP

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 713 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 19:11:51

Ja mam vectrę i nie narzekam. Jak kanał6 to tylko jako program :D

#5 ~widztele~

~widztele~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2012 - 19:44:02

Ja mam vectrę i nie narzekam. Jak kanał6 to tylko jako program :D

Po aferze z Amber Gold proponuję patrzeć na to kto jest właścicielem firmy. Szczególnie ważne jest to czy właściciel nie był karany i czy nie prowadzi podejrzanych interesów. Może się okazać ,że zainwestujesz w podłączenie , a za chwilę firma wraz z majątkiem wyparuje .

#6 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 04 wrzesień 2012 - 21:17:21

Po aferze z Amber Gold proponuję patrzeć na to kto jest właścicielem firmy. Szczególnie ważne jest to czy właściciel nie był karany i czy nie prowadzi podejrzanych interesów. Może się okazać ,że zainwestujesz w podłączenie , a za chwilę firma wraz z majątkiem wyparuje .

no, jeśli chodzi o jawność to spójrz na strony operatorów.
http://www.vectra.pl/ <<< to pierwszy link
http://www.tvkslupsk.pl/ << to drugi link
Porównaj jakość (i ilość) informacji.

Użytkownik andii edytował ten post 04 wrzesień 2012 - 21:18:28

#7 ~Legionów Poslkich~

~Legionów Poslkich~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 06:59:09

Tyle, że Vectra jest w całym kraju a Kanał 6 to lokalnie. Jakość strony to nie wszystko.
Za 69zł mamy internet 10mb/s i pełen pakiet kablowy na programy tv.
Myślę, że warto skorzystać bo pewnie promocja długo nie potrwa.

#8 ~widztele~

~widztele~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 13:14:39

Przeczytałem . Kanał 6 nie podaje żadnych informacji o właścicielach, ani o kapitałach. O Vectrze jest wszystko co trzeba:
DANE FIRMYVECTRA S.A.

Aleja Zwycięstwa 253, 81-525 Gdynia
Tel. (+48) 58 624 83 52
Fax (+48) 58 742 66 00
Sąd Rejonowy Gdańsk Północ w Gdańsku VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000089460, REGON 170801142, NIP 586-20-40-690
Wysokość kapitału zakładowego: 331.682.590,00 zł (opłacony w całości)
Wszystkich Abonentów, którzy chcą skontaktować się z firmą telefonicznie w sprawie usług Vectry lub problemów technicznych, prosimy o wybranie numeru telefonu odpowiedniego Biura Obsługi Klienta z mapki znajdującej się tutaj.
e-mail: kontakt@vectra.pl

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 wrzesień 2012 - 21:07:03

Wystarczy zadzwonić lub udać się osobiście i wszystkie dane są udostępniane.
Jak ktoś chce się czepiać to zawsze się doczepi...I tak mają najlepszą ofertę w okolicy.
Pozdrawiam

#10 ~Ktoś~

~Ktoś~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 08:58:44

Jak ktoś chce się czepiać to zawsze się doczepi...I tak mają najlepszą ofertę w okolicy.
Pozdrawiam

Pozdrawiam

No to proste pytanie? Kto jest właścicielem Kanału 6 ?Jaka jest relacja tej firmy z Panem Kowalskim?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 09:08:33

Ja mam kablówkę i internet z Kanału 6 i nie narzekam. Chyba jest około 120 kanałów cyfrowych są też HD no i pakiet kanałów analogowych. Internet działa bez zarzutów i żadnych przerw raczej nie ma no chyba że po dużej nawałnicy coś się zepsuje. Serwis działa bardzo sprawnie, bardzo rzadkie naprawy które zgłaszałam były załatwoine tego samego dnia. Opłaty są bardzo korzystne internet +kablówka razem około 70 zł ( niedawno odnawiana umowa to chyba ceny jeszcze aktualne).

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2012 - 09:10:11

Proszę udać się do siedziby i tam udzielą wszystkich informacji. Sam byłem podpisać umowę i dostałem dane kontaktowe do właściciela Kanału 6.
Właściciel nie będzie sobie zawracał głowy i podawał swojego nr telefonu na stronie bo od rozwiązywania problemów ma ludzi. Na stronie Vectry są dane, i co one dają?
Proszę zadzwonić i spróbować się połączyć z dyrektorem?
Jak ktoś próbował i się udało go gratuluję - sam próbowałem żeby to sprawdzić - jest to niemożliwe!
Pozdrawiam

#13 andii

andii

Jarek, władca pisowskich Minionków

• PipPipPipPip
  • 4331 postów

Napisano 07 wrzesień 2012 - 18:37:22

Cennik pakietów i usług

PEŁNY PAKIET KABLOWY - 49 zł/m-c

PAKIET SOCJALNY - 6 zł/m-c

A gdzie wyszczególniona zawartość tych pakietow Kanału 6 ? Tylko telefonicznie, albo osobiście w

siedzibie

można się dowiedzieć ?

Użytkownik andii edytował ten post 07 wrzesień 2012 - 18:40:39

#14 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2012 - 20:40:37

Co znaczą informacje od komornika jakie otrzymują niektórzy klienci Kanału 6 o zajęciu opłat ?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 wrzesień 2012 - 07:37:29

Te same co klienci Vectry... To, że jesteś pracownikiem/klientem Vectry lub innego dostawcy tv/internetu nie oznacza, że musisz pisać o rzeczach o których nie masz zielonego pojęcia

#16 ~marko~

~marko~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2012 - 21:25:24

Jak wypada porównanie internetu tego z Vectry a Scorpiona ? Który bardziej polecalibyście ?

#17 ~Neutral~

~Neutral~
  • Goście

Napisano 24 wrzesień 2012 - 20:26:15

Miałem Scorpiona i nie narzekałem, teraz mam kanał 6 i też nie narzekam a że Vectra działa na takiej samej zasadzie co kanał 6 więc internet będzie tak samo śmigał. Czego byś nie wybrał będzie git - idź tam gdzie taniej.

#18 ~erka~

~erka~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 06:57:10

Miałam kanał 6 więc nie Neutral nie opowiadaj głupot. Poziom internetu od tego dostawcy jest żenujący.
W Lęborku nie ma dostepu np. do UPS czy innych tego rodzaju dostawców tej usługi. Naszym terenie najlepszym jest Vectra.

#19 ~Neutral~

~Neutral~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2012 - 08:17:55

Jakoś nie zauważyłem a teraz korzystam z Kanału 6 10MB/s i nie schodzi poniżej 11,5MB/s więc nie wiem na co narzekać. Może kiedyś było inaczej ale teraz spokojnie mogę z czystym sumieniem napisać że internet z K6 jest spoko

#20 ~granol~

~granol~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2012 - 11:06:14

Vectra ostatnio ceny podniosła za pakiety tv i tak mnie tym wkurzyli, że skorzystałem z możliwości, że do końca września rozwiązać można z nimi umowę bez kar umownych.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: tv, internet, vectra, kanał 6, kablówka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych