Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

140 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2011 - 23:49:33

Rysiu mylisz sie ,co ma piernik do wiatraka :)

Skoro piernik nic nie ma do wiatraka, to dlaczego się myli? ;)

#22 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 00:20:38

Dlatego Rysiuurojony ;) ,ze co ma wiatrak do piernika.Krowy przestana dawac mleko i ptasia grypa zapanuje z powodu tego krzyza :) ? Pojade prosciej w twoim stylu hehe. Udowodnij mi ,ze jest inaczej.Dlaczego w takie nielaski ma popasc ta wioska rybacka z powodu tego krzyza :blink: ?

#23 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 00:43:11

Dlatego Rysiuurojony ;) ,ze co ma wiatrak do piernika.Krowy przestana dawac mleko i ptasia grypa zapanuje z powodu tego krzyza :) ? Pojade prosciej w twoim stylu hehe. Udowodnij mi ,ze jest inaczej.Dlaczego w takie nielaski ma popasc ta wioska rybacka z powodu tego krzyza :blink: ?

Pomyliłeś rozmówców. Ja nigdzie takiej teorii nie wygłosiłem, ktoś inny to zrobił. Wyraziłem jedynie swoje zdanie na temat zjawiska w ogólności.

Czy krzyż będzie miał wpływ na powodzenie miejscowości? Biorąc pod uwagę ilość irracjonalności w naszym religijnym kraju, nie wykluczałbym niczego, choć na pielgrzymki liczyłbym dopiero po wymurowaniu statuetki przewyższającej tą ze Świebodzina ;)

Aha, Łeba to miasto.

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 09:07:11

Twórca kiczu się odezwał !!!

zapewne skonczysz jak wielu innych ,a po tobie zostanie krzyz przy drzewie \ktore wybieglo ci pod
leciwego bmw

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 09:09:53

Pomyliłeś rozmówców. Ja nigdzie takiej teorii nie wygłosiłem, ktoś inny to zrobił. Wyraziłem jedynie swoje zdanie na temat zjawiska w ogólności.

Czy krzyż będzie miał wpływ na powodzenie miejscowości? Biorąc pod uwagę ilość irracjonalności w naszym religijnym kraju, nie wykluczałbym niczego, choć na pielgrzymki liczyłbym dopiero po wymurowaniu statuetki przewyższającej tą ze Świebodzina ;)

Aha, Łeba to miasto.

to miescina w ktorej okolicach wielu traci zycie z powodu jakosci drog,a krzyz
po o tym przypominac i ostrzegac

#26 ~gośc~

~gośc~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 10:32:43

TAKI KRZYŻ POWINIEN STAĆ przed wjazdem do każdego polskiego miasta. Kiedy w LĘBORKU STANIE PRZY RONDZIE JANA PAWŁAII., tam gdzie jest miejsce upamiętniania wielkiego Papieża Polaka i Prezydenta z POLEGŁYMI w SMOLEŃSKU.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 11:24:32

Wieżdżasz jak do sanktuarium od razu masz krzyż na przywitanie, dzięki panu Markowi.... widać z daleka jak się błyszczy - zero gustu...

#28 ~pytam~

~pytam~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 11:27:39

Wspaniały, piękny krzyż przypominający nam Polakom , kim jesteśmy , jakie są nasze korzenie . Od ponad tysiąca lat krzyż jest naszym symbolem wiary ,nadziei, miłości i żadnemu ateiście nie uda się tego zmienić , chociaż już próbowali. Polak zawsze bedzie trwał przy krzyżu , czy wam się to podoba, czy nie .
A propos. Skąd ta u was zajadła dyskryminacja chrześcijańskich symboli i to tuż przed świętami , czyżby pan z Biłgoraja was odwiedził? A może trochę tzw. tolerancji , o której głośno , gdy geje maszerują. Wszakże nazywacie siebie ŚWIATŁYMI EUROPEJCZYKAMI?...

więc jak to jest z wami ?

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 11:28:51

TAKI KRZYŻ POWINIEN STAĆ przed wjazdem do każdego polskiego miasta. Kiedy w LĘBORKU STANIE PRZY RONDZIE JANA PAWŁAII., tam gdzie jest miejsce upamiętniania wielkiego Papieża Polaka i Prezydenta z POLEGŁYMI w SMOLEŃSKU.

...chyba żartujesz !!! - a co jak jest parę dróg wjazdowych do miasta, to tyle krzyży będzie ??? - nie chcę ukrzyżowanej Polski !!! :o

#30 ~Zyczliwy~

~Zyczliwy~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 11:30:32

Jejku, jezu etc, co to za kretyn pisał ten artykuł. naprawde, czytajac, az chce sie rzygac. nie wiem czy gp ma taki poziom czy tylko jedzie na stazystach zmuszone brakiem kasy. ble.

#31 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 11:45:55

TAKI KRZYŻ POWINIEN STAĆ przed wjazdem do każdego polskiego miasta.

Skrzyżowania nie wystarczą?

Wspaniały, piękny krzyż przypominający nam Polakom , kim jesteśmy , jakie są nasze korzenie .

A co, bez tego zapominasz? Wjeżdżasz do takiej mieściny bez krzyża i tracisz tożsamość? ;)

No i tak, bardzo dobrze przypomina, że nasze korzenie są pogańskie ;)

Od ponad tysiąca lat krzyż jest naszym symbolem wiary ,nadziei, miłości...

...a także wojen, hamowania nauki i upowszechnienia wykształcenia, dodatkowego podatku... mam wymieniać dalej? ;)

...i żadnemu ateiście nie uda się tego zmienić , chociaż już próbowali.

Możesz wymienić jakiegoś ateistę, który tego próbował ze względu na swój ateizm, a nie dajmy na to religijnie, bezkrytycznie wyznawaną doktrynę, interesy polityczne i tym podobne?

Polak zawsze bedzie trwał przy krzyżu , czy wam się to podoba, czy nie.

A tkwij sobie przy czym chcesz. Prywatnie. Nie zmuszaj i nie każ płacić za to innym.

A propos. Skąd ta u was zajadła dyskryminacja chrześcijańskich symboli i to tuż przed świętami , czyżby pan z Biłgoraja was odwiedził? A może trochę tzw. tolerancji , o której głośno , gdy geje maszerują. Wszakże nazywacie siebie ŚWIATŁYMI EUROPEJCZYKAMI?...

A możesz wskazać tą dyskryminację? Bo nie mam pojęcia o czym mówisz... Ludzie chodzą, święcą, modlą się, maszerują w procesjach, a także wypowiadają się, jak Ty, na forum... gdzie ta dyskryminacja?

...chyba żartujesz !!! - a co jak jest parę dróg wjazdowych do miasta, to tyle krzyży będzie ??? - nie chcę ukrzyżowanej Polski !!! :o

Myśle, że tak optymistycznie to się nie skończy. To byłoby zbyt piękne. Raczej ustalą liczbę krzyży na kilometr kwadratowy powierzchni miasta ;)

#32 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 13:08:54

Krzyz jest ok i w bardzo dobrym miejscu stoi :) Pozdrawiam wszystkich, wesolego Alleluja !

Prawdę rzeczesz.

Pod tym krzyżem, pod tym znakiem Polska jest jak dziwka, a Polak żebrakiem.
Dlaczego dziwka ??? Gdyż jak dziwkę w burdelu rżnie ją czarny
"alfons" w kiecce, a ona nie ma nic do gadania.

Tylko głupek się weseli, kiedy go "doją" na każdym kroku i w każdym miejscu.

#33 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 13:22:09

Wspaniały, piękny krzyż przypominający nam Polakom , kim jesteśmy , jakie są nasze korzenie . Od ponad tysiąca lat krzyż jest naszym symbolem wiary ,nadziei, miłości i żadnemu ateiście nie uda się tego zmienić , chociaż już próbowali. Polak zawsze bedzie trwał przy krzyżu , czy wam się to podoba, czy nie .

więc jak to jest z wami ?

Kazano nauczyć się tego na pamięć ???
Teraz recytujesz popisując się niczym dziecko 5 letnie.
Nie ma się czemu dziwić, wszak pleban kazali wierzyć w bajki opowiadane przez niego.

Polak zawsze bedzie trwał przy krzyżu , czy wam się to podoba, czy nie .

To co powiedziałeś powyżej, przypomina mi pewien pomnik na lwowskim cmentarzu na Łyczakowie, a mianowicie - pomnik przedstawia parę polskich chartów leżacych w nogach
osoby pochowanej.
Ów pomnik przedstawia fakt zaistniały, po śmierci pana, jego psy tak długo "warowały"
na cmentarzu, aż zdechły i dlatego przedstawiono to w formie pomnika.
Teraz analogia do Twojej osoby - Te psy były tresowane do towarzyszenia swemu panu i
trwały w tym nawet po śmierci pana.
Ty również jesteś tresowany, jak owe psy i tak samo trwasz przy tym, przy czym kazano Ci
trwać już od dnia narodzin, chociaż porównując Ciebie do owych psów, jest uwłaczaniem
dla nich, gdyż one posiadały jedynie instynkt, Ty posiadasz [przypuszczam jedynie] mózg,
z którego nie potrafisz skorzystać.
Myślenie nie boli, a i korzyści wymierne potrafi przynosić.

#34 ~je-2-bny~

~je-2-bny~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 13:30:48

Kur.a, co za jełop ???

Wszędzie będzie wpieprzał "dżejpitu" i "zimnego lecha", do tego myląc pojęcia.
W katastrofie idioto, to się ginie, a nie polega.
Polec można jedynie na polu walki/bitwy.

Kiedy wprowadzą rejestracje, aby takich durni spamujacych raz na zawsze wyeliminować z forum ???

#35 ~piotr~

~piotr~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 16:46:01

Jejku, jezu etc, co to za kretyn pisał ten artykuł. naprawde, czytajac, az chce sie rzygac. nie wiem czy gp ma taki poziom czy tylko jedzie na stazystach zmuszone brakiem kasy. ble.

nie kretyn ale nijaka sylwia lis wysmarowala to bezecenstwo akurat w okresie swiatecznym
by z premedytacja szczuc i judzic ,by zepsuc atmosfere swiateczna w naszych domach, by
zniesmaczyc i zatruc jadem zgryzliwej złośnicy swiąteczny posiłek,by sprowokowac do plucia
i ublizania,ale zapomniala ze ten sie smieje kto sie osmieje ostatni,a w obliczu Boga
staniemy wszyscy czy sie to komu podoba czy nie pani Lis

#36 ~Saracen~

~Saracen~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 16:47:18

Pamięć powinna być poświęcona ludziom którzy Łebę zbudowali i zaludnili ,a nie księżą przecież oni się nie BZYKAJĄ :)gdyby nie zwykli ludzie którzy ciężko pracowali na swój byt budując miasteczko Łeba to księży wcale tam nie byłoby widać ,ale oni wiedzieli gdzie można zrobić dobry interes na naiwności ludzkiej :)teraz jak będą wjeżdżać na rondo to niedzielni kierowcy będą cały czas się kłaniać i czapkę ściągać z głów a o wypadek nie trudno i korek murowany bo jakiś idiota będzie w kółko jezdził :):):):)

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 17:03:46

Pamięć powinna być poświęcona ludziom którzy Łebę zbudowali i zaludnili ,a nie księżą przecież oni się nie BZYKAJĄ :)gdyby nie zwykli ludzie którzy ciężko pracowali na swój byt budując miasteczko Łeba to księży wcale tam nie byłoby widać ,ale oni wiedzieli gdzie można zrobić dobry interes na naiwności ludzkiej :)teraz jak będą wjeżdżać na rondo to niedzielni kierowcy będą cały czas się kłaniać i czapkę ściągać z głów a o wypadek nie trudno i korek murowany bo jakiś idiota będzie w kółko jezdził :):):):)

Miejsce krzyży jest w kościele i na cmentarzu - amen...

#38 ~Won z klechami~

~Won z klechami~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 17:29:51

Tylko psychiczna kur-wa mogła wpaść na pomysł postawienia tam takiego GÓW-NA.
Ja już zaznaczyłem, że byłem pod tym dziwolągiem.
Oddałem społecznie MOCZ.

#39 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 17:31:31

Ja na taki "krzysz" nasikam.

#40 ~BógUrojony~

~BógUrojony~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2011 - 17:47:44

Tylko psychiczna kur-wa mogła wpaść na pomysł postawienia tam takiego GÓW-NA.
Ja już zaznaczyłem, że byłem pod tym dziwolągiem.
Oddałem społecznie MOCZ.

Ja na taki "krzysz" nasikam.

Przemocą, prześladowaniem, wulgaryzmami niczego dobrego się nie osiągnie, to zaprzeczenie istoty sprawy...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych