Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Turyści zamiast na plażę, idą do solarium :: zobacz komentowany artykuł

56 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 21:44:36

no tak! Dla nich to typowe du*e w gazecie wystawic! żal :)

#42 ~gośććććććć~

~gośććććććć~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 02:38:06

a co bys chciał wiedziec? za ciekawie to z nia nie jest

Wszystko, najlepiej daj numer do niej ;D
Jak ma na imię i gdzie pracuje, to się przejdę.
No i czy się rucha czy trzeba z nią chodzić? Bo nie lubię tracić czasu :P Wnioskując po pokazaniu dupy do zdjęcia jestem skłonny stwierdzić, że to pierwsze ;)

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 05:13:05

No i czy się rucha czy trzeba z nią chodzić? Bo nie lubię tracić czasu :P Wnioskując po pokazaniu dupy do zdjęcia jestem skłonny stwierdzić, że to pierwsze ;)

wnioskując po twoim poście albo jesteś kolejną zazdrosną dziewuchą, która próbuje psuć opinię fajnej lasce, albo obrzydliwym kolesiem, wstrętną parówą, która ma w domu równie obrzydliwe jak ty babsko, z którym wstyd się pokazać publicznie, więc na forum strugasz cwaniaka..widać że twój stosunek do kobiet jest jakiś zachwiany i chyba masz żal do fajnych lasek, bo pewnie żadna fajna kijem cie nawet nie ruszy

#44 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 07:32:02

pokazala d*** , bo twarz ma nie zaciekawa - kto widzial wie :)

#45 ~Pawełek~

~Pawełek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 07:41:29

przecież był tu gdzieś podany link i widać było jej buzie..bardzo ładna..gdyby tylko takie ładne i zadbane laski chodziły po Słupsku..kto widział zdjęcia ten wie

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 07:47:52

nie dla psa kiełbasa

#47 ~gośććććććć~

~gośććććććć~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 13:36:00

wnioskując po twoim poście albo jesteś kolejną zazdrosną dziewuchą, która próbuje psuć opinię fajnej lasce, albo obrzydliwym kolesiem, wstrętną parówą, która ma w domu równie obrzydliwe jak ty babsko, z którym wstyd się pokazać publicznie, więc na forum strugasz cwaniaka..widać że twój stosunek do kobiet jest jakiś zachwiany i chyba masz żal do fajnych lasek, bo pewnie żadna fajna kijem cie nawet nie ruszy

Psycholog z ciebie jak z koziej d... trąba. Z takim nastawieniem masz odpowiedź na wszystko. Co w tym złego że jestem facetem, i mam ochotę? Żony nie mam, a jak bym miał to tylko przy zgaszonym świetle pod kołdrą miałbym to robić? :P
Ja wnioskuję ze zdjęcia, skoro pokazała tyłek, swoją drogą bardzo ładny, bez skrępowania, to pewnie i bez skrępowania by się umówiła na randkę, a nawet coś więcej. :P Więc daruj sobie kolejne komentarze i zakompleksieniu itp. ;)

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 14:58:22

Psycholog z ciebie jak z koziej d... trąba. Z takim nastawieniem masz odpowiedź na wszystko. Co w tym złego że jestem facetem, i mam ochotę? Żony nie mam, a jak bym miał to tylko przy zgaszonym świetle pod kołdrą miałbym to robić? :P
Ja wnioskuję ze zdjęcia, skoro pokazała tyłek, swoją drogą bardzo ładny, bez skrępowania, to pewnie i bez skrępowania by się umówiła na randkę, a nawet coś więcej. :P Więc daruj sobie kolejne komentarze i zakompleksieniu itp. ;)

twoja dedukcja to dopiero powala:) jak pokazała tyłek to się od razu umówi na coś więcej??? i jeszcze pewnie z tobą? jako facet jesteś beznadziejny..za kogo ty się masz zakompleksiony człowieku zza monitora..na żywo przy fajnej lasce słowa byś nie wydukał- mały cwaniaczku zza komputera

#49 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2011 - 22:15:09

Coooo ? jak tak wyglada Twoj ideal to brawo .
Po Slupsku chodzi fuuul pieknych dziewczyn / kobiet .
A ona to takie polaczenie twarzy boksera z oczami kobry . Z tylu liceum z przodu muzeum . tyle

#50 ~Ania lubiąca rolki:-)~

~Ania lubiąca rolki:-)~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 09:51:25

Coooo ? jak tak wyglada Twoj ideal to brawo .
Po Slupsku chodzi fuuul pieknych dziewczyn / kobiet .
A ona to takie polaczenie twarzy boksera z oczami kobry . Z tylu liceum z przodu muzeum . tyle

I naturalnych kobiet ,a nie sztucznych...Nie rozumiem tych facetów co mają takie ideały(solarium czy tatuaże),dla mnie to ohydne i odstrasza(ale jak facetów to kręci to ich sprawa).pozdrawiam

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 sierpień 2011 - 11:59:22

Pani w solarium na zygmunta augusta powinna uczulic swoje pracownice do mycia solarium poniewaz po oststnim opalaniu dostałam wysypki z brudu:( tak się nie robi

to nie z brudu wysypka,tylko uczulenie na srodek bakteriobojczy

#52 ~dany~

~dany~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2011 - 22:38:41

Sztuczne włosy, sztuczne paznokcie, sztuczne wytapetowane twarze, sztuczne malunki-tatuaże, sztuczna opalenizna, niby wszystko ładne, ale niedługo będziemy otoczeni "Żonami ze Stepford", Kobiety nie idźcie ta drogą !!!

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 sierpień 2011 - 16:31:40

I naturalnych kobiet ,a nie sztucznych...Nie rozumiem tych facetów co mają takie ideały(solarium czy tatuaże),dla mnie to ohydne i odstrasza(ale jak facetów to kręci to ich sprawa).pozdrawiam

Ciekawe czy golisz nogi, pachy, futerko itp. Jak tak, to przestań gadać o naturalności, bo przeczysz samej sobie. Pewnie balsamikiem po goleniu też nie pogardzisz, he?!

#54 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 09:20:15

Sztuczne włosy, sztuczne paznokcie, sztuczne wytapetowane twarze, sztuczne malunki-tatuaże, sztuczna opalenizna, niby wszystko ładne, ale niedługo będziemy otoczeni "Żonami ze Stepford", Kobiety nie idźcie ta drogą !!!

w końcu ktoś mnie zrozumiał:-)

#55 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 08 sierpień 2011 - 09:23:14

Ciekawe czy golisz nogi, pachy, futerko itp. Jak tak, to przestań gadać o naturalności, bo przeczysz samej sobie. Pewnie balsamikiem po goleniu też nie pogardzisz, he?!

Nie będę z kretynem dyskutować,nie każdy ma włosy wszędzie tam gdzie Ty i nie znasz mnie to się nie wypowiadaj,pozdrawiam

#56 ~Monika27~

~Monika27~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2016 - 10:13:11

Ja chodzę do nowego solarium malibu w Gdyni jest tam super, mają nowiutkie lampy na każdym łóżku, jest bardzo czysto i milutko. Chodzę rano więc kolejek nie ma ale też się zdarzy, to zawsze na facebooku robię rezerwację i jest ok.

#57 bonio

bonio

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 23 listopad 2016 - 09:34:50

Moja żona ma jasną i wrażliwą skórę, więc zanim wyjedziemy na wakacje do ciepłych krajów, zawsze wybiera się raz czy dwa na solarium. Nie po to, żeby się opalać, ale żeby przygotować skórę na słońce.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych