Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Turyści zamiast na plażę, idą do solarium :: zobacz komentowany artykuł

56 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~marek~

~marek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 18:24:37

Ale ma pienkne pupsko. Gdyby taki miala moja zona to z pola bym do domu chyba biegl i od razu do roboty! Pomazyc mozna... Widac,ze jest zadbana a ta reszta forumowiczek to zazdrosne sa! Zazdroszcze temu co robil to zdjecie. Tez bym chcial u was takim fotografem byc, corka na swieta kupila mi aparat 15 pikseli. A macie jescze jakiems zdjecia?

OJ Stefan ale Ty pusty jestes. Ciekawe jaki jest Twoje dupsko bleeee Ona by zapewne na ciebie spojrzec nie chciała!!!!!

#22 ~czarna~

~czarna~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 18:27:06

(...)

#23 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 18:29:00

OJ Stefan ale Ty pusty jestes. Ciekawe jaki jest Twoje dupsko bleeee Ona by zapewne na ciebie spojrzec nie chciała!!!!!

jak by zobaczyła pege to by chciała, kto zna ten wie jaka ona jest hahah

#24 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 19:29:28

Pani w solarium na zygmunta augusta powinna uczulic swoje pracownice do mycia solarium poniewaz po oststnim opalaniu dostałam wysypki z brudu:( tak się nie robi

#25 ~gośććććććć~

~gośććććććć~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 19:35:10

Kto zna to wie aparatka z niej dobra

Możesz nieco bardziej przybliżyć tą bardzo reprezentacyjną postać? Bo na zdjęciu zaprezentowała się z jak najlepszej strony ;)

#26 ~ehhhh~

~ehhhh~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 19:39:06

chciałabym zobaczyć osoby oceniające kobietę na zdjęciu...

jak łatwo przychodzi krytyka...

jedni mówią że ma zadbane ciało a inni o twarzy - twarzy nie widać.

zapewne panowie oceniający to istni modele z zadbanymi, pachnącymi ciałami i zadbanymi zębami w sandałąch bez skarpet...

a panie, to na pewno modelki, bez zmarszczek, cellulitu i o fuj tatuażu...

ludzie - zacznijcie lubić siebie jakimi jesteście. oceniajcie innych obiektywnie...
jeśli ktoś pyta o urodę to oceniajcie tylko urodę - jeśli o inteligencję, tylko inteligencję. jeśli to artykuł i nie macie nic ciekawego odnośnie tematu to po prostu się nie wypowiadajcie - przynajmniej są pozory....

#27 ~tanytany~

~tanytany~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 20:29:36

a co w niej takiego ładnego?jak nawet twarzy nie widać?że chodzi na solarium i jest farbowaną blondynką?jednak widać jacy faceci są puści.Jedno zdjęcie w stringach i wariują jakby nigdy takiej kobiety nie widzieli(proponuje iść na plażę,tam są lepsze widoki)).Ja tam wolę naturalność i nie narzekam.
p.s .zaraz ktoś pewnie napiszę,że jestem zazdrosna,ale szczerze mówiąc nie mam czego.pozdrawiam

jakie wariują, kobieto to ty wariujesz. już nie można nikogo zadbanego skomplementować bo zaraz jakaś zakompleksiona, pewnie zapuszczona zołza musi wygłaszać swe tyrady i mądrości ludowe. Ktoś coś miłego napisał NIE O TOBIE i to cie tak wnerwiło. Czy to że wolisz "naturalność" to znaczy czyli nadwagę, rozstępy i blade pryszczate cielsko? Bo tego na zdjęciu na pewno nie ma.
Po prostu zazdrościsz i tyle. Postaraj się być milsza dla ludzi a nie tylko krytykujesz i się mądrzysz to może cię ktoś kiedyś skomplementuje i nie będą cię już tak bardzo bolały komplementy skierowane do innych.

#28 ~Alexandria~

~Alexandria~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 21:09:58

Ktoś tu chyba nie przeczytał ostatniej linijki z wypowiedzi Ani. Napisała przecież, że nie jest zazdrosna. Widzę, że tanytany to świetny psycholog, potrafi wyciągnąć wnioski z kilku wypowiedzi na forum. Nie sądzę jednak, aby Ania miała ciągłą chęć, aby prawić jej komplementy... Wypowiedź tanytany śmieszna i nic nie znacząca.

Ja osobiście uważam, że Pani na zdjęciu jest bardzo zadbana i ma fajne jędrne ciało. Można jej tego tylko pozazdrościć. Nic dziwnego, że panom się podoba. Niech nikt tu nie gada o tym, że ważny jest TYLKO charakter, bo to kompletna bzdura. Wiadomo, że najpierw uwagę zwraca się na wygląd, a dopiero potem wnika się w szczegóły osobowości. Tak było, jest i będzie. To instynkt, nad tym się nie zapanuje. Cóż kobiety mogą zrobić... Tylko zadbać o siebie, żeby mężczyźni i na nie zwracali uwagę.

Pozdrawiam. :)

#29 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 22:18:34

PIĘKNA KOBIETA
A CO DO TWARZY WIDAC CO DZIEŃ W SOLARIUM
JESTEM STŁĄ KLIENTKĄ I MOGE TO POTWIERDZIC

#30 ~,arzena~

~,arzena~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 22:24:10

ooooooooooooooooooooooo kurcze pokazać fajny tyłek to dziwne blery zazdroszczą!!!!!

świetna fotka !!!!!!!!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa ciałooooo boskie

#31 ~marzena~

~marzena~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 22:26:59

zmień żone :P)
hehehehe
takie ciało !!!!
ku...a boskie :)

#32 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 22:34:23

co za goła d*** na zdjęciu na głównej.... pozdrowienia dla redakcji

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 00:00:53

Ktoś tu chyba nie przeczytał ostatniej linijki z wypowiedzi Ani. Napisała przecież, że nie jest zazdrosna. Widzę, że tanytany to świetny psycholog, potrafi wyciągnąć wnioski z kilku wypowiedzi na forum. Nie sądzę jednak, aby Ania miała ciągłą chęć, aby prawić jej komplementy... Wypowiedź tanytany śmieszna i nic nie znacząca.

Na palcach jednej ręki można policzyć kobiety, które przyznałyby się, że są zazdrosne!;]

tanytany dobrze 'rozpracował' Anię. Po tym co napisała, można wyciągnąć takie właśnie wnioski. Wiadomo, że może być inaczej, ale Ania wykazała pewne cechy, które odpowiadają opisowi tany.

Co do reszty się zgadzam. Wygląd + charakter. Nie inaczej.

#34 ~poirytowana~

~poirytowana~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 08:40:55

tyłeczek do kiziania, miziania i całowania...

popatrzcie kobiety na ten tyłek i popracujcie nad waszymi, nie tylko pilot i seriale

Hmm,niech no zgadnę;pewnie sam masz mięsień piwny ale lubisz gderać na kobietki o pełniejszych kształtach?
Pozdrawiam takie właśnie Panie i Panów,które je kochają.
Mój mnie kocha za to jaka jestem a nie za rozmiary:)

#35 ~Ania lubiąca rolki:-)~

~Ania lubiąca rolki:-)~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 10:00:51

jakie wariują, kobieto to ty wariujesz. już nie można nikogo zadbanego skomplementować bo zaraz jakaś zakompleksiona, pewnie zapuszczona zołza musi wygłaszać swe tyrady i mądrości ludowe. Ktoś coś miłego napisał NIE O TOBIE i to cie tak wnerwiło. Czy to że wolisz "naturalność" to znaczy czyli nadwagę, rozstępy i blade pryszczate cielsko? Bo tego na zdjęciu na pewno nie ma.
Po prostu zazdrościsz i tyle. Postaraj się być milsza dla ludzi a nie tylko krytykujesz i się mądrzysz to może cię ktoś kiedyś skomplementuje i nie będą cię już tak bardzo bolały komplementy skierowane do innych.

to Ty widać jaki jesteś ,że nawet kobiet nie szanujesz( ,,Ty'' się piszę z dużej litery),nie jestem zakompleksiona,bo dbam o siebie(to już opis mówi coś za siebie),ale widać,że nie jesteś inteligentny ,więc co się będę kłócić z kimś takim.Każdy kto się tu wypowiada to nie ma nic sensownego do napisania o artykule .pozdrawiam

#36 ~znajoma~

~znajoma~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 10:06:11

Możesz nieco bardziej przybliżyć tą bardzo reprezentacyjną postać? Bo na zdjęciu zaprezentowała się z jak najlepszej strony ;)

a co bys chciał wiedziec? za ciekawie to z nia nie jest

#37 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 10:08:02

Kazdy jest jaki jest, jedni lubia posladki widoczne na zdjeciach inni zas wola kobiety na rolkach:)
Pozdrawiam Aniu

Też Cię pozdrawiam:-).Widzę ,że są ludzie normalni na tym forum:-)i czytają ze zrozumieniem to co piszę:-p

#38 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 10:08:22

Kazdy jest jaki jest, jedni lubia posladki widoczne na zdjeciach inni zas wola kobiety na rolkach:)
Pozdrawiam Aniu

Też Cię pozdrawiam:-).Widzę ,że są ludzie normalni na tym forum:-)i czytają ze zrozumieniem to co piszę:-p

#39 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 10:15:32

Na palcach jednej ręki można policzyć kobiety, które przyznałyby się, że są zazdrosne!;]

tanytany dobrze 'rozpracował' Anię. Po tym co napisała, można wyciągnąć takie właśnie wnioski. Wiadomo, że może być inaczej, ale Ania wykazała pewne cechy, które odpowiadają opisowi tany.

Co do reszty się zgadzam. Wygląd + charakter. Nie inaczej.

Oczywiście ,a Ty to mnie znasz najlepiej.Nie jestem zazdrosna ,bo nie mam czego zazdrościć.Nie muszę mieć tatuaży ani chodzić na solarium żeby dobrze wyglądać.Ja cenię naturalność i jestem zadowolona z tego jak wyglądam i dobrze się z tym czuje.pozdrawiam

#40 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2011 - 15:26:39

Ta pani pracuje na solarium co jest na zdjeciu - fajna laska, zrobiła niezłą reklamę - sam niedługo sie tam przejde poapalać i pogadać :D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych