Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Turyści zamiast na plażę, idą do solarium :: zobacz komentowany artykuł

56 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:26:25

mmmmmmmm

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:47:33

ładniutka , mniam

#3 ~dzik~

~dzik~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 14:55:36

ale poślady ;D

#4 ~Ania lubiąca rolki:-)~

~Ania lubiąca rolki:-)~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:20:02

ładniutka , mniam

a co w niej takiego ładnego?jak nawet twarzy nie widać?że chodzi na solarium i jest farbowaną blondynką?jednak widać jacy faceci są puści.Jedno zdjęcie w stringach i wariują jakby nigdy takiej kobiety nie widzieli(proponuje iść na plażę,tam są lepsze widoki)).Ja tam wolę naturalność i nie narzekam.
p.s .zaraz ktoś pewnie napiszę,że jestem zazdrosna,ale szczerze mówiąc nie mam czego.pozdrawiam

#5 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:28:18

a co w niej takiego ładnego?jak nawet twarzy nie widać?że chodzi na solarium i jest farbowaną blondynką?jednak widać jacy faceci są puści.Jedno zdjęcie w stringach i wariują jakby nigdy takiej kobiety nie widzieli(proponuje iść na plażę,tam są lepsze widoki)).Ja tam wolę naturalność i nie narzekam.
p.s .zaraz ktoś pewnie napiszę,że jestem zazdrosna,ale szczerze mówiąc nie mam czego.pozdrawiam

Aniu nie badz tak zazdrosna ,posladki sa super

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:30:22

tyłeczek do kiziania, miziania i całowania...

popatrzcie kobiety na ten tyłek i popracujcie nad waszymi, nie tylko pilot i seriale

#7 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:37:20

Aniu nie badz tak zazdrosna ,posladki sa super

moje mi się lepiej podobają i nie jestem zazdrosna..zapomniałam dodać tatuaże ,które są szpetne i tyle.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:45:07

To w niej ładnego, że nie wygląda jak zakonnica po zdjęciu habitu. Wygląda na zadbaną, jędrna pupa, nogi, tłuszcz się nie wylewa. Rączki i stópki też przyjemne. Jedynie tatuaże odstraszają. Twarz ważna, ale nie najważniejsza, wszystko musi współgrać. Zakonnica z ładną buzią, a pod spodem zarośniętym futerkiem nie ma przecież szans.

#9 ~jooorek~

~jooorek~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 15:50:19

http://www.galaxy.sl...pl/galeria.html

#10 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:00:55

To w niej ładnego, że nie wygląda jak zakonnica po zdjęciu habitu. Wygląda na zadbaną, jędrna pupa, nogi, tłuszcz się nie wylewa. Rączki i stópki też przyjemne. Jedynie tatuaże odstraszają. Twarz ważna, ale nie najważniejsza, wszystko musi współgrać. Zakonnica z ładną buzią, a pod spodem zarośniętym futerkiem nie ma przecież szans.

Tylko idiota może w taki sposób kogoś porównywać..I wybacz ,że pozostawię to bez komentarza....

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:14:39

Tylko idiota może w taki sposób kogoś porównywać..I wybacz ,że pozostawię to bez komentarza....

Może jednak skomentuj. Ciekawe z kim szybciej i łatwiej nawiązujesz kontakt, z brzuchatym, śmierdzącym, nie dbającym o zmianę skarpetek facetem, czy z tym co myje się co dzień i uprawia jakiś sport. I nie gadaj głupot, że charakter to 100% tego co Cię przyciąga, bo nikt nie uwierzy. A sama jeździsz na rolkach, może i dlatego, że lubisz (ja zresztą też), ale korzyścią jest to, że Twoja pupa coraz lepiej wygląda.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:29:28

Może jednak skomentuj. Ciekawe z kim szybciej i łatwiej nawiązujesz kontakt, z brzuchatym, śmierdzącym, nie dbającym o zmianę skarpetek facetem, czy z tym co myje się co dzień i uprawia jakiś sport. I nie gadaj głupot, że charakter to 100% tego co Cię przyciąga, bo nikt nie uwierzy. A sama jeździsz na rolkach, może i dlatego, że lubisz (ja zresztą też), ale korzyścią jest to, że Twoja pupa coraz lepiej wygląda.

z ładnym i zadbanym to sobie można nawiązać kontakt wzrokowy..a jak facet tępy, bez charakteru i poczucia humoru to czyste skarpetki i siłownia nic ci nie pomogą, ale tak sobie tłumacz swoje braki

#13 ~Ania lubiąca rolki:-)~

• Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:33:29

Mi nie przeszkadza jak facet ma brzuszek i nie znaczy to,że się nie myje(masz głupie porównania)..Ja nie narzekam na swoją pupę i nie mam czego zazdrościć tej kobiecie.pozdrawiam

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:36:25

z ładnym i zadbanym to sobie można nawiązać kontakt wzrokowy..a jak facet tępy, bez charakteru i poczucia humoru to czyste skarpetki i siłownia nic ci nie pomogą, ale tak sobie tłumacz swoje braki

Brak, ale w drugą stronę - nie chodzę na siłownie i nie strugam lalusia. Po prostu widzę, że kobiety co innego deklarują, a co innego wcielają w życie.

I sama napisałaś, że można nawiązać kontakt wzrokowy z ładnym. A z brzydkim i śmierdzącym nie. A nawet jak już, to ciężko być w związku z facetem brudasem, który nie chce zmienić swoich nawyków.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 16:39:31

Mi nie przeszkadza jak facet ma brzuszek i nie znaczy to,że się nie myje(masz głupie porównania)..Ja nie narzekam na swoją pupę i nie mam czego zazdrościć tej kobiecie.pozdrawiam

Nie napisałem, że jak ma brzuch to śmierdzi. Tylko wyliczyłem, jakie cechy mogą odstraszać. A odstraszy Cię na pewno śmierdziel, który wody nie lubi.

Btw. zobaczyłem zdjęcie twarzy bohaterki tego artykułu. I mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że z taką twarzą to tylko lody na mieście;]

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 17:01:18

Ja mam delikatny brzuszek, sniada cere i sie myje :) Chcialabys sie spotkac? ;)

#17 ~Smerf Maruda~

~Smerf Maruda~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 17:08:39

Temp. morza w Pustce ,
z rana 19 stopni.

Temp. wody wczoraj - 20 stopni przy brzegu,
odbyły się kolejne rozgrywki sportowe,
rznęli w siatę równo :)

Radio Gdańsk tradycyjnie kłamie na temat temperatury morza w Ustce ,
przed chwilą podali 15 stopni :blink:

Dołączona grafika

Użytkownik Smerf Maruda edytował ten post 01 sierpień 2011 - 17:09:46

#18 ~RED HAIR~

~RED HAIR~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 17:27:28

Jako przedstawicielka płci pięknej jestem za...
tatuaże ja najbardziej sexi,włosy zadbane,figura również.
Miło popatrzeć na fajną laske :P

Niby co w tym złego,że faceci fantazjują:P

#19 ~Kamil nie mający rolek :(~

~Kamil nie mający rolek :(~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 17:42:33

Kazdy jest jaki jest, jedni lubia posladki widoczne na zdjeciach inni zas wola kobiety na rolkach:)
Pozdrawiam Aniu

#20 ~Stefan57~

~Stefan57~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2011 - 18:08:33

Ale ma pienkne pupsko. Gdyby taki miala moja zona to z pola bym do domu chyba biegl i od razu do roboty! Pomazyc mozna... Widac,ze jest zadbana a ta reszta forumowiczek to zazdrosne sa! Zazdroszcze temu co robil to zdjecie. Tez bym chcial u was takim fotografem byc, corka na swieta kupila mi aparat 15 pikseli. A macie jescze jakiems zdjecia?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych