Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~maniek~

~maniek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 11:20:51

i ze niby tam jest kilogram  trawki na tym zdjeciu ???

#2 ~Zocha~

~Zocha~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 11:21:34

Wiecie kto to był?

#3 ~Sprawiedliwy~

~Sprawiedliwy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 11:22:44

Dla handlarzy białą śmiercią nie ma litości...dycha mu uczciwie się należy.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 12:02:11

Wiecie kto to był?

W

#5 ~Wolny człowiek~

~Wolny człowiek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 12:21:36

Kazdy dorosły człowiek powinien sam ocenic czy zazywac narkotyki czy nie. Policja nie powinna karać dealerów. To kazdego prywatna sprawa czy kupic narkotyk czy nie. Moje zdrowie i moja sprawa. Ustawa o działaniu przeciwnarkomani narusza wolność człowieka i ingeruje w czyjąś prywatność

#6 ~Łysy~

~Łysy~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 12:38:43

Kazdy dorosły człowiek powinien sam ocenic czy zazywac narkotyki czy nie. Policja nie powinna karać dealerów. To kazdego prywatna sprawa czy kupic narkotyk czy nie. Moje zdrowie i moja sprawa. Ustawa o działaniu przeciwnarkomani narusza wolność człowieka i ingeruje w czyjąś prywatność

Dokładnie, skoro dorosły człowiek może pójść do sklepu i kupić sobie butelkę wódki a nawet 5 kartonów (kilkunasto krotnie przekraczające dawkę śmiertelną) czy papierosy palone nałogowe przez sporą część społeczeństwa to czemu zwykły Kowalski nie może wyjść do sklepu i kupić sobie worka czy skręconego jointa jak to jest w Holandii? Byłem i widziałem, normalna czynność, żadnej ekscytacji i zero problemu. Każdy powinien decydować o swoim losie. Prawo powinno tylko chronić obywateli przed innymi obywatelami, nie przed samym sobą.

Dla handlarzy białą śmiercią nie ma litości...dycha mu uczciwie się należy.

Od kiedy amfetamina to biała śmierć? Coś Ci się chyba z kokainą pomyliło ;)

#7 ~x~

~x~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 12:51:35

(...) 

#8 ~Krystyna~

~Krystyna~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 12:58:12

UWAGA!!! Bezdomni i/lub alkoholicy dostawcami towarów do sklepów spożywczo/alkoholowych. Są coraz mniej wybredni, ale za to skuteczni.

Proszą pod dużymi sklepami/dyskontami niczego nie podejrzewających klientów już nie o pieniądze, lecz o kupienie czegokolwiek do bezpośredniego jedzenia, lub przygotowania np. zupy. Poczym odnoszą wyłudzone marchewki, pietruchy, selery do mniejszych sklepów gdzie niektórzy – kreatywni sprzedawcy chętnie zamieniają im ww. towar na  inny ...w płynie.

W dniu 2014-02-17 ok. godziny 16 byłam świadkiem takiej transakcji w sklepie ABC przy ul. Batalionów Chłopskich obok bloku nr 8. Na pewno takich sklepów jest więcej.

Współczuję niczego nie podejrzewającym klientom „udanego” ponownego zakupu.

Krystyna

#9 ~sonsiad~

~sonsiad~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 13:47:29

(...) 

#10 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 15:34:19

Przestałem pić,  przestałem palić,  przestałem używać.  Po jakimś czasie poszedłem do lekarza  i zapytałem jak długo jeszcze pożyję ?.   A on mi na to:  a po cholerę pan jeszcze chcesz żyć ?

#11 ~Filutek~

~Filutek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 15:44:13

"Poczym odnoszą wyłudzone marchewki, pietruchy, selery do mniejszych sklepów gdzie niektórzy – kreatywni sprzedawcy chętnie zamieniają im ww. towar na  inny ...w płynie."

Podejrzewam, że chodzi  o "Mamrota"  czy inne Wino marki Wino.   Ciekawe ile muszą marchewek nazbierać na jedną flaszkę.   

A przy sposobności.   Kiedy byłem "piękny i młody"  najtańsze wino kosztowało wówczas 19  złotych.  Ile kosztuje obecnie zwykłe pospolite wińsko ?.

#12 ~za legalizacją~

~za legalizacją~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 17:27:12

Zgadzam się w 100%,gdyby zalegalizować trawkę to i państwo by się wzbogaciło troszkę

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 luty 2014 - 22:18:32

Ile kosztuje obecnie zwykłe pospolite wińsko ?.

Wino jest tani, za 10zł z połykiem robi

#14 ~Bartek~

~Bartek~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 10:20:32

Wogle jak policja traktuje palaczy trawki!!! Jak znajda coś przy Tobie- choćby jedną lufke, zakuwaja Cie w kajdanki i wiozą na tzw dołek- czyli miejsce które nie ma nic wspólnego z człowieczenswtem. Zabieraja Ci tel komórkowy i rozbieraja do naga karząc sie ubrac w jakieś łachy. Nawet nie pozwolą Ci zawiadomić rodziny, że nie wrócisz na noc!!! Gdzie wolność i poszanowanie człowieka w demokratycznym kraju??? Jak tak można??? Dlaczego Policja zamiast łapać bandytów szykanuje niewinnych palaczy trawki?!

#15 ~sierż.~

~sierż.~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 12:10:46

Wogle jak policja traktuje palaczy trawki!!! Jak znajda coś przy Tobie- choćby jedną lufke, zakuwaja Cie w kajdanki i wiozą na tzw dołek- czyli miejsce które nie ma nic wspólnego z człowieczenswtem. Zabieraja Ci tel komórkowy i rozbieraja do naga karząc sie ubrac w jakieś łachy. Nawet nie pozwolą Ci zawiadomić rodziny, że nie wrócisz na noc!!! Gdzie wolność i poszanowanie człowieka w demokratycznym kraju??? Jak tak można??? Dlaczego Policja zamiast łapać bandytów szykanuje niewinnych palaczy trawki?!

Bo każdy palacz jest handlarzem. Sprzedaje potem znajomym. Proste?

#16 ~komendant~

~komendant~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 12:46:09

To jak ktoś kupuje piwo w sklepie to od razu jest pijakiem? 

#17 ~bzk~

~bzk~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 00:45:37

proste to jest to zes głupszy niz taboret a logika to dla ciebie ciemna magia.Pewnie byłes ministrantem i lubiłes polizac kolanko duchownego.Do niedawno żyłeś w słoiku i dopiero co cie z niego wypuszczono.Rozczaruje cie ,99% palaczy nie zajmuje sie handlem.Gdy by było tak jak to przedstawiasz i kazdy palacz handlował to kto by od nich kupował,inny palacz który tez handluje?Zgodze sie ,ze wielu dilerów pali,ale odwrotne postawienie tezy swiadczy o twoim głebokim uposledzeniu,uszkodzeniu kory mózgowej,byc moze jest to  wynik tak powszechnego naduzywania alkoholu przez funkcjonariuszy policji.Otepienie alkoholowe to jeden ze skutków naduzywania C2H5OH(alkohol),radze wykonac EEG mózgu.

Pozostaje miec nadzieje ze w Policji pracuja bardziej rozgarnieci od Ciebie,inaczej istnienie tej foramcji nie  jest   niczym innym niz przechowalnia mało rozagrnietych dewotek.

#18 ~bzk~

~bzk~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2014 - 00:53:26

To jak ktoś kupuje piwo w sklepie to od razu jest pijakiem? 

nie,w/g pokrętnej  "logiki" tego "geniusza"  ktos kto pije piwo itp.byłby handlowcem w branzy alkoholowej,ewentualnie handlujacym lewym spirytem....Mistrz dla mnie,rzadko spotykam aż takich knotów.Zapedził sie we  własnej głupocie  i ignorancji.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: lol

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych