Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trzy wypadki Bogusia BUS w ciągu 4 godzin, na trasie Lębork - Łeba w dniu 06.12.2013r.

wypadek Boguś BUS Łeba Lębork Boguś BUS wypadek BUS wypadek

21 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 00:20:42

http://www.lebork24....wer[gallery]/0/

http://leborknews.pl...oby-w-szpitalu/

http://leborknews.pl...ludzmi-w-rowie/

#2 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 01:04:11

Policja powinna stać w Nowej Wsi Lęborskiej i kontrolować czy te busy nie wożą ludzi na stojąco, dość często są one tak przepełnione, że aż strach nimi jeździć !!! 

#3 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 07:06:36

Jadąc Boguś bus byłam świadkiem jak jeden z pasażerów w czasie jazdy podszedł do kierowcy zwracając mu uwagę ,że za szybko jedzie.Kierowca zbulwersowany zatrzymał pojazd i kazał  pasażerowi wysiąść jak mu się jazda nie podoba..

Zaznaczam że jechaliśmy szybko ,a bus był pełen ludzi,a przedewszystkim młodzieży szkolnej

#4 ~pasażer~

~pasażer~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2013 - 08:56:52

Spieszą się, cwaniaki, ludzie dla nich to chyba tylko kasa

#5 ~www~

~www~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 21:27:24

Nawet po tych trzech wypadkach pakowali ludzi do busów ile wejdzie, ludzie na stojąco stali w ścisku , nie tylko w Boguś Bus, ale i u konkurencji w Trede Trans też pokowali  na stojąco. Te wypadki nic nie dały do myślenia w/w firmom. Liczy się tylko kasa.  

#6 Yktorn

Yktorn

Swojak

• Moderatorzy społeczni
  • PipPipPipPip
  • 2293 postów

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:18:10

Nawet po tych trzech wypadkach pakowali ludzi do busów ile wejdzie, ludzie na stojąco stali w ścisku , nie tylko w Boguś Bus, ale i u konkurencji w Trede Trans też pokowali  na stojąco. Te wypadki nic nie dały do myślenia w/w firmom. Liczy się tylko kasa.  

Widać że naprawdę potrzebny jest porządny wypadek z kilkoma śmiertelnymi osobami. Może wówczas dotrze do co niektórych, że pasażerowie CAŁY czas zwracają uwagę na te uchybienia.

Chyba, że można zastosować powiedzenie, że "na układy nie ma rady"?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 grudzień 2013 - 23:20:44

Czy ktoś na siłę wsadza pasażerów do przepełnionych busów?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 13:05:49

Aleś ty głupiś. Wszyscy wiedzą, że ci kierowcy to swojego rodzaju potwncjalni mordercy.To że samych można ( ........................... ) to nie powód aby ludzi wozić jak bydło. A zresztą te zdezelowane pojazdy to niczym ( ................................... ) . Ciekawe czy mają badania techniczne i wymienione opony na zimowe

No nie. Kłania się Regulamin GP 24

Użytkownik Yktorn edytował ten post 09 grudzień 2013 - 13:21:45

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2013 - 16:18:34

Aleś ty głupiś. Wszyscy wiedzą, że ci kierowcy to swojego rodzaju potwncjalni mordercy.To że samych można ( ........................... ) to nie powód aby ludzi wozić jak bydło. A zresztą te zdezelowane pojazdy to niczym ( ................................... ) . Ciekawe czy mają badania techniczne i wymienione opony na zimowe

No nie. Kłania się Regulamin GP 24

Przecież możesz jeździć np. PKS-em lub prywatnym samochodem. Przecież nikt nikogo na siłę nie wpycha do danego przewoźnika :).

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 19:30:46

Policja powinna stać w Nowej Wsi Lęborskiej i kontrolować czy te busy nie wożą ludzi na stojąco, dość często są one tak przepełnione, że aż strach nimi jeździć !!! 

Dzisiaj ok 07:50 jak jechałem z Lęborka w stronę Nowej Wsi kierowca zielonego boguś-busa całą drogę siedział mi na zderzaku niczym zdziczały pies polujący na ofiarę. Powiedzcie mi co to za bezmózgowcy jeżdżą tymi busami. Przecież to zwykli bandyci za kierownicą. Czy są to osoby nazywane potocznie ofiarami pękniętego kondoma?

Chyba tak, przynajmniej takimi się pokazują.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 20:27:20

Nie ale jak nie ma wyścia innego ( brak PKS) to wsiadam i portkami trzesę

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 20:33:03

Przecież możesz jeździć np. PKS-em lub prywatnym samochodem. Przecież nikt nikogo na siłę nie wpycha do danego przewoźnika :).

Córeczka P. Dyrektor lub prezes, Nie pomoze Tatusiowi bo współudziały ukruła pod płaszczykiem kupionym za pieniążki zakladowe  HHa :wub:  :ph34r:  :P  B)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2013 - 22:10:39

Dzisiaj ok 07:50 jak jechałem z Lęborka w stronę Nowej Wsi kierowca zielonego boguś-busa całą drogę siedział mi na zderzaku niczym zdziczały pies polujący na ofiarę. Powiedzcie mi co to za bezmózgowcy jeżdżą tymi busami. Przecież to zwykli bandyci za kierownicą. Czy są to osoby nazywane potocznie ofiarami pękniętego kondoma?

Tym busem jeżdzi młody kierowca.  A co młode to zdziczałe jeszcze. Powinien bawić się z wiaderkiem w piaskownicy a nie wozić ludzi. Ciekawe co robi policja w tej sprawie. Chyba ze to jakiś ich człowiek.

#14 ~Mistrz kierownicy~

~Mistrz kierownicy~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 06:43:47

Tym busem jeżdzi młody kierowca.  A co młode to zdziczałe jeszcze. Powinien bawić się z wiaderkiem w piaskownicy a nie wozić ludzi. Ciekawe co robi policja w tej sprawie. Chyba ze to jakiś ich człowiek.

Czeka na Twój donos.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2013 - 15:07:25

A może to ich zakamuflowany TW?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 20:43:48

Niezależnie ,,kto i co''  to bezpieczeństwo i życie ludzkie jest najważniejsze.

#17 ~ykotor~

~ykotor~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 16:54:08

Jadąc Boguś bus byłam świadkiem jak jeden z pasażerów w czasie jazdy podszedł do kierowcy zwracając mu uwagę ,że za szybko jedzie.Kierowca zbulwersowany zatrzymał pojazd i kazał  pasażerowi wysiąść jak mu się jazda nie podoba..

Zaznaczam że jechaliśmy szybko ,a bus był pełen ludzi,a przedewszystkim młodzieży szkolnej

ja bym temu kierowcy z chęcią zajebał strzała, tak żeby mu kiere z przełyku wyciągali

#18 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 grudzień 2013 - 20:09:10

No to już przesada! :angry:

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2013 - 17:25:55

Ale bezpieczeństwo pasażerów najważniejsze!

#20 ~Stefan Majewski~

~Stefan Majewski~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2015 - 18:09:38

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wypadek, Boguś BUS, Łeba, Lębork, Boguś BUS wypadek, BUS wypadek

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych