Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Trzej Muszkieterowie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 04:12:37

Nie mów tak Pszczółko bo mi wyrządzasz przykrość. Ja Ciebie od dawna bardzo lubię.  :blush:

A mnie lubi Zuzia 

#42 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 06:12:18

Nie mów tak Pszczółko bo mi wyrządzasz przykrość. Ja Ciebie od dawna bardzo lubię.  :blush:

Dziękuję. Nie musisz aż tak bardzo mnie się wstydzić. Ja w swoim życiu sporo widziałem i słyszałem. Trudno jest mnie czymś zadziwić. A jednak zaskoczyłaś mnie.   :rolleyes:

#43 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 10:24:26

Zarządziłem we dworku przygotowania do powitania czcigodnego rycerza Obecnego1  przybywającego z dalekich zamorskich krajów. Kazałem odnowić najwygodniejszą izbę rycerską i uzupełnić bibliotekę księgami. Klepisko niedźwiedzią skórą wyłożyć. A i barek przednimi trunkami napełnić.Sławny to rycerz który zapisał się złotymi zgłoskami walcząc w młodości na naszej ziemi z hordami bezbożników. 

Przybywaj Rycerzu

#44 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Przyjaciel wszystkich dobrych ludzi

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 11:06:41

A mnie lubi Zuzia 

0f43845c52101a3e9018de963d0eb974_900.jpg

#45 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 16:48:32

Witaj w naszych szeregach nie znający lęku Muszkieterze Puchatku. Słyszałem o Twoich zasługach w walkach z piratami na morzach. Trudna to służba dla Króla. Wsławiłeś się w abordażach tnąc piratów niczym głowy śledziom. 

#46 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 17:35:03

Aramisie, rozmawiałam z moją mamusią o Tobie. Powiedziała że jesteś kawalerem i byłbyś dobrą dla mnie partią. Ale jak ja miałabym się z Tobą pokazać na ulicy?  Przecież byłby to obciach.   :P  

#47 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 18:21:56

A mnie lubi Zuzia 

Marsjanku, Wszyscy Ciebie lubią.  :rolleyes: 

Dziękuję. Nie musisz aż tak bardzo mnie się wstydzić. Ja w swoim życiu sporo widziałem i słyszałem. Trudno jest mnie czymś zadziwić. A jednak zaskoczyłaś mnie.   :rolleyes:

Pszczółko, Kobiety wciąż zadziwiają, nawet tych zaskoczonych.  :o 

Zarządziłem we dworku przygotowania do powitania czcigodnego rycerza Obecnego1  przybywającego z dalekich zamorskich krajów. Kazałem odnowić najwygodniejszą izbę rycerską i uzupełnić bibliotekę księgami. Klepisko niedźwiedzią skórą wyłożyć. A i barek przednimi trunkami napełnić.Sławny to rycerz który zapisał się złotymi zgłoskami walcząc w młodości na naszej ziemi z hordami bezbożników. 

Przybywaj Rycerzu

Rycerzu ze Spychowa, dziękuję za te miłe słowa (znowu mi się rymnęło :D), Twoja gościnność jest znana w krajach dalekich. Nie mogę się doczekać naszego spotkania i wspólnej degustacji przednich trunków.  :rolleyes:

A mnie lubi Zuzia 

0f43845c52101a3e9018de963d0eb974_900.jpg

Puchatku, nic się nie zmieniłeś.  :P   :rolleyes:

Witaj w naszych szeregach nie znający lęku Muszkieterze Puchatku. Słyszałem o Twoich zasługach w walkach z piratami na morzach. Trudna to służba dla Króla. Wsławiłeś się w abordażach tnąc piratów niczym głowy śledziom. 

Aramisie, Puchatek lubi śledzia solonego z beczki, bez głowy.  :P

Aramisie, rozmawiałam z moją mamusią o Tobie. Powiedziała że jesteś kawalerem i byłbyś dobrą dla mnie partią. Ale jak ja miałabym się z Tobą pokazać na ulicy?  Przecież byłby to obciach.   :P  

Śmieszko, czy Tobie przeszkadza pióro zatknięte przy Jego kapeluszu?  :D

Pytam, bom ciekaw.

#48 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 19:25:58

Pszczółko, Kobiety wciąż zadziwiają, nawet tych zaskoczonych.  :o 

Obecny1  Myślałem, że po kilku latach znajomości z Uleńką  wszystko o Niej już wiem. A tak naprawdę codziennie zaskakuje mnie coraz to nowymi pomysłami. Nauczyłem się przyjmować to z pełnym dostojeństwem. Dzisiaj na działce powiedziała: Majek, we wtorek usmażysz na obiad naleśniki, Ciasto przygotuję. Olej i drzemy o dwóch smakach. 

Nie dałem po sobie poznać, że doznałem załamania. Steve, ja muszę sprostać temu zadaniu.  :unsure:

Jestem przecież Muszkieterem. 

#49 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:20:53

Obecny1  Myślałem, że po kilku latach znajomości z Uleńką  wszystko o Niej już wiem. A tak naprawdę codziennie zaskakuje mnie coraz to nowymi pomysłami. Nauczyłem się przyjmować to z pełnym dostojeństwem. Dzisiaj na działce powiedziała: Majek, we wtorek usmażysz na obiad naleśniki, Ciasto przygotuję. Olej i drzemy o dwóch smakach. 

Nie dałem po sobie poznać, że doznałem załamania. Steve, ja muszę sprostać temu zadaniu.  :unsure:

Jestem przecież Muszkieterem. 

Więcej pomyślunku. Naleśniki kup już gotowe w barze mlecznym. Powiedz że zrobiłeś w domu zawczasu. Uleńka będzie zachwycona Twoim kunsztem kulinarnym. :P

#50 ~Pszczółka~

~Pszczółka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 21:42:37

Więcej pomyślunku. Naleśniki kup już gotowe w barze mlecznym. Powiedz że zrobiłeś w domu zawczasu. Uleńka będzie zachwycona Twoim kunsztem kulinarnym. :P

Heniu, Ty nic nie rozumiesz. Uleka nie da się oszukać. Nie raz próbowałem.  Heniu, powiem Tobie szczerze, że wolałbym iść na wojnę jak z Uleńką mieć konflikt.   :o

#51 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:10:59

Kubusiu... nie buntuj Pszczółki i nie namawiaj do kombinowania... :D

... czy Ty wiesz ile zeszło mi czasu, żeby namówić Go do tego odpowiedzialnego zadania? :o

... a kiedy już wszystko jest uzgodnione... Pszczółka przez Ciebie może w ostatniej może się jeszcze rozmyślić... :P

#52 ~Uleńka~

~Uleńka~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2018 - 22:12:46

:D

#53 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 07:14:29

Mamo najlepsze naleśniki na świecie robi ciocia Hela z serem, rodzynkami i ze śmietaną. Zuzi bardzo smakują ale powiedziała że musi dbać o talię.  Mamo co to znaczy talia?  

Ależ drogi Marsjanku. To jest talia :lol:karty-do-gry-zestaw-xl.jpg

#54 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2018 - 08:50:27

Ależ drogi Marsjanku. To jest talia :lol:

Niezwykle dyplomatycznie wyjaśniłeś ten problem Marsjankowi.  Moja mamusia tuczyła mnie kaszą na mleku. Mówiła jedz dziecko, będziesz kiedyś kobietą.  :P

#55 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 12:36:02

U nas jada się dobrze i zdrowo.  Podpłomyk z mąki na żarnach mielonej. Dziczyzna z kniei na ogniu pieczona. Ale też pannice nasze do koszy poziomki zbierają. Barci z miodem też ci u nas dostatek ale na niedźwiedzia  trzeba mieć baczenie.  A placki z serem to u nas służba jada. 

#56 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 13:46:58

U nas jada się dobrze i zdrowo.  Podpłomyk z mąki na żarnach mielonej. Dziczyzna z kniei na ogniu pieczona. Ale też pannice nasze do koszy poziomki zbierają. Barci z miodem też ci u nas dostatek ale na niedźwiedzia  trzeba mieć baczenie.  A placki z serem to u nas służba jada. 

A jak tam u Was drogi Rycerzu, wygląda długi weekend, wiosenna majówka? Czy grillowanie też jest powszechne wśród szlachty i dostojeństwa, czy tylko plebs urządza takie breweryje, by sobie ulżyć popiwszy miodu i popier***...ć, pochędorzyć z niewiastami nocą? :blush:

#57 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 14:15:46

A jak tam u Was drogi Rycerzu, wygląda długi weekend, wiosenna majówka? Czy grillowanie też jest powszechne wśród szlachty i dostojeństwa, czy tylko plebs urządza takie breweryje, by sobie ulżyć popiwszy miodu i popier***...ć, pochędorzyć z niewiastami nocą? :blush:

Rycerzu czcigodny. U nas na prawach każdy kto miecz dzierży. A i Kądzieli praw przestrzegamy coby dziatki rodzić na chwałę Rodu naszego miały. A jak kto zasłużył to i katowskiego topora miał doświadczyć.  Służba ci u nas do narzekań powodu nie ma. Sypnę im czasem z sakwy srebrniaki coby na uciechy mieli. 

#58 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

• PipPipPipPip
  • 5047 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 14:30:25

Rycerzu czcigodny. U nas na prawach każdy kto miecz dzierży. A i Kądzieli praw przestrzegamy coby dziatki rodzić na chwałę Rodu naszego miały. A jak kto zasłużył to i katowskiego topora miał doświadczyć.  Służba ci u nas do narzekań powodu nie ma. Sypnę im czasem z sakwy srebrniaki coby na uciechy mieli. 

No to lecim w teren panie Spychu. Masz pan recept, co by dobrze wyszło a smak miało https://www.fakt.pl/...-grilla/7yn61pz

Macie tam u Was trunki jakowe? Piwo warzycie? :blink:

#59 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 15:21:18

No to lecim w teren panie Spychu. Masz pan recept, co by dobrze wyszło a smak miało https://www.fakt.pl/...-grilla/7yn61pz

Macie tam u Was trunki jakowe? Piwo warzycie? :blink:

Miodu z piwnic ci u nas swojskiego dostatek. A i Krzyżak do nas czasem zajrzy to i piwa nie poskąpi coby zgoda była.  Ale jak Zbyszko na topór prowadzili to Danuśkę wysłałem ratować łeb gorący młodzieńca. 

#60 Dziewanna

Dziewanna

Rodem z piekła

• PipPipPipPip
  • 164 postów

Napisano 29 kwiecień 2018 - 18:13:06

Miodu z piwnic ci u nas swojskiego dostatek. A i Krzyżak do nas czasem zajrzy to i piwa nie poskąpi coby zgoda była.  Ale jak Zbyszko na topór prowadzili to Danuśkę wysłałem ratować łeb gorący młodzieńca. 

Jak to tak. Bez wyroku?  Łeb komuś obcinać toporem?  A w piekle powinien poniewierać się taki zakonnik. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych