Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Trzej Muszkieterowie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
93 odpowiedzi w tym temacie

#1 Aramis

Aramis

Bywalec

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 11:15:02

"Przychodzi do pana de Treville, by ten zrobił z niego muszkietera. Kapitan nie wierzy za bardzo chłopakowi, że jest on synem jego przyjaciela, przypomina także, że muszkieterami mogą zostać tylko ci, którzy odsłużą dwa lata w służbie królowi lub odznaczą się czymś niezwykłym. "

Służyłem królowi 25 lat. Umarł król, niech żyje król. Odznaczyłem się po wieki niezwykłością. 

#2 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:33:30

To Waszmość podobnie jak ja. Tyle tylko, że mi drugie oko wydłubali.  

#3 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:40:16

To Waszmość podobnie jak ja. Tyle tylko, że mi drugie oko wydłubali.  

Panie, a za co?  On się z rozpaczy powiesił lejcami na końskim siodle.  

#4 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:43:58

Chłopaki gratuluję. :P   To temat dla twardych mężczyzn. 

#5 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 12:58:41

Chłopaki gratuluję. :P   To temat dla twardych mężczyzn. 

Panienka do białej broni też przysposobiona. Widzę to po dwóch bliznach które zakrywasz kapeluszem.  To pamiątka ciosów po oczach. 

#6 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:25:19

Panienka do białej broni też przysposobiona. Widzę to po dwóch bliznach które zakrywasz kapeluszem.  To pamiątka ciosów po oczach. 

Wać Panna nasza.  Oczęta zakrywa z niewinności tak jak Pannie przystoi. Moja Rzepicha też zamyka oczy dając tym wyraz cnoty swojej. 

#7 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:32:23

Cnotą to ja jeszcze jestem. Ale w dzisiejszych czasach trudno spotkać Muszkietera albo Rycerza.  Zaczepiają mnie tylko blade wymoczki.  :P

#8 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 13:42:19

Cnotą to ja jeszcze jestem. Ale w dzisiejszych czasach trudno spotkać Muszkietera albo Rycerza.  Zaczepiają mnie tylko blade wymoczki.  :P

A Panience co brakuje że mężczyzny znaleźć sobie nie potrafi. Do mężczyzn trzeba twardo po męsku. Niewiele kobiet sztukę tą opanowało. A na wymoczków nie licz. 

#9 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 18:37:09

A Panience co brakuje że mężczyzny znaleźć sobie nie potrafi. Do mężczyzn trzeba twardo po męsku. Niewiele kobiet sztukę tą opanowało. A na wymoczków nie licz. 

Następny zerwał się z choinki. A czego mi może brakować? To Wam chyba czegoś brakuje. Moja mamusia miała pięciu mężów a ja urodziłam się ze związku pozamałżeńskiego.  :P

#10 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 18:53:45

Następny zerwał się z choinki. A czego mi może brakować? To Wam chyba czegoś brakuje. Moja mamusia miała pięciu mężów a ja urodziłam się ze związku pozamałżeńskiego.  :P

Znam mateńkę Wać panienki. Szlachetnego Rodu pochodzi. Jej mężowie ginęli w potyczkach. Być może to ja krewnym jestem Wać panienki.   

#11 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 18:59:34

"Przychodzi do pana de Treville, by ten zrobił z niego muszkietera. Kapitan nie wierzy za bardzo chłopakowi, że jest on synem jego przyjaciela, przypomina także, że muszkieterami mogą zostać tylko ci, którzy odsłużą dwa lata w służbie królowi lub odznaczą się czymś niezwykłym. "

Służyłem królowi 25 lat. Umarł król, niech żyje król. Odznaczyłem się po wieki niezwykłością. 

A ja zaliczyłam dwa miechy na poligonie w Drawsku jako piguła. Po medyku jestem.   :P

#12 Obecny1

Obecny1

Swojak

• PipPipPipPip
  • 25851 postów

Napisano 25 kwiecień 2018 - 20:44:51

Aramisie, znasz Portosa i Atosa?  :wacko:

Znam mateńkę Wać panienki. Szlachetnego Rodu pochodzi. Jej mężowie ginęli w potyczkach. Być może to ja krewnym jestem Wać panienki.   

Rycerzu, przyszła wiosna, śniegi dawno stopniały, droga do Spychowa do konnej jazdy się nadaje. Doszły mnie słuchy o przednim miodzie w Waszej siedzibie, a smacznym pieczystym też nie pogardzę. Za dwie niedziele będę w Spychowie, więc niech służba mnie wypatruje.  :rolleyes:

A ja zaliczyłam dwa miechy na poligonie w Drawsku jako piguła. Po medyku jestem.   :P

Śmieszko, krążą w powietrzu dziwne słuchy, że ciągle się śmiejesz.  :D 

Czy to prawda?  :)

#13 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 02:48:25

Aramisie, znasz Portosa i Atosa?  :wacko:

Naszą dewizą:  Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Oczywiście znam. To: Armand de Sillègue d'Athos d'Autevielle  oraz  Isaac de Portau

#14 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 02:59:44

Śmieszko, krążą w powietrzu dziwne słuchy, że ciągle się śmiejesz.  :D 

Czy to prawda?  :)

Heee    :P   ja chyba orła wywinę z tych dwóch facetów. Ale moja mamusia zabroniła mi śmiać się na Forum bo to nie wypada.   :P  To siadamy sobie z mamusią w kuchni, patrzymy na siebie i śmiejemy się. Jesteśmy tak do siebie podobne, że normalnie spadamy z taboretów ze śmiechu. 

#15 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 03:14:04

Rycerzu, przyszła wiosna, śniegi dawno stopniały, droga do Spychowa do konnej jazdy się nadaje. Doszły mnie słuchy o przednim miodzie w Waszej siedzibie, a smacznym pieczystym też nie pogardzę. Za dwie niedziele będę w Spychowie, więc niech służba mnie wypatruje.  :rolleyes:

Przybywaj do nas zacny Wać Panie. Uważaj ino po lasach na obwiesi którzy łupią. Nie szczędź miecza. A żywych powrozem związuj. 

Miodu i jadła Ci u nas pod dostatkiem a i Rzepicha rada będzie Waszmość witać w skromnych progach naszych. 

Na dwa dni przed Waszym przybyciem wyślę umyślnego coby godnie orszak prowadził. 

#16 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 04:10:13

Panna z pewnością opatrywała rannych i sprawowała nad nimi czułą opiekę. Ech... szczęśliwcy. 

#17 ~Śmieszka~

~Śmieszka~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 04:54:23

Panna z pewnością opatrywała rannych i sprawowała nad nimi czułą opiekę. Ech... szczęśliwcy. 

Szczęśliwcy powiadasz?  Mnie się wszyscy bali. Moim atrybutem była lewatywa i strzykawka z igłą.  :P

#18 Rycerz ze Spychowa

Rycerz ze Spychowa

Bywalec

• PipPipPip
  • 59 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 05:15:09

Szczęśliwcy powiadasz?  Mnie się wszyscy bali. Moim atrybutem była lewatywa i strzykawka z igłą.  :P

Widzę że Wać Panna pożytek i ulgę czyni jak pijawka. Gdy zmogła mnie choroba Rzepicha przystawiła mi na noc dwie za uszy. Rano byłem zdrów jak ryba. 

#19 ~Marsjanek~

~Marsjanek~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 05:20:27

O ja......  ale bomba. Też chciałbym być Muszkieterem. 

#20 Aramis

Aramis

Bywalec

• PipPipPip
  • 56 postów

Napisano 26 kwiecień 2018 - 05:29:07

O ja......  ale bomba. Też chciałbym być Muszkieterem. 

Dzielny z Ciebie młodzieniec. Z pewnością zostaniesz kiedyś żołnierzem królewskim. Musisz podrosnąć i krzepy nabrać bo wystrzał muszkietu wywróciłby Ciebie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych