Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trójka w Ustce

630 odpowiedzi w tym temacie

#621 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 23:04:10

Wszystkie negatywne opinie -to prawda ,a co do burmistrza to zobaczymy ... był poinformowany...

#622 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 październik 2018 - 19:07:39

Jak to się stało ,że w tym roku Dzień Edukacji przeszedł w Ustce bez echa. Nawet nie wiem, w której szkole odbyły sie oficjalne obchody? Kto uczestniczył? Kto i jakie nagrody otrzymał? Ciekwi mnie  i nie tylko mnie czy Wysocka dostała jakąś nagrodę? W tym poście jest bardz dużo negatywnych wpisów na temat tej dyrektorki, więc ciekawe jak burmistrz potraktował wiedzę, którą posiada od lat na temat działań tej pani..

#623 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 09:52:49

Jak to się stało ,że w tym roku Dzień Edukacji przeszedł w Ustce bez echa. Nawet nie wiem, w której szkole odbyły sie oficjalne obchody? Kto uczestniczył? Kto i jakie nagrody otrzymał? Ciekwi mnie  i nie tylko mnie czy Wysocka dostała jakąś nagrodę? W tym poście jest bardz dużo negatywnych wpisów na temat tej dyrektorki, więc ciekawe jak burmistrz potraktował wiedzę, którą posiada od lat na temat działań tej pani..

Można się dowiedzieć-to jest informacja publiczna

#624 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 październik 2018 - 14:19:47

Bo wybory,bo męża do kolejnego koryta pcha,bo kasy cały czas  ZA MAŁO no to siedzi cicho 

#625 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:15:08

Usteccy emeryci i byli wojskowi  pchają się do władzy, bo chyba mają za małe emerytury. Mąż Wysockiej jest wice wójtem i ma niezłą kasę. Przypuszczam,że po wyborach straci stanowisko i dlatego stara się o nowe żródło dochodu. Oj brak mu na chleb czy na luksusowy wypoczynek?

Bo wybory,bo męża do kolejnego koryta pcha,bo kasy cały czas  ZA MAŁO no to siedzi cicho 

#626 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 12:18:12

Można się dowiedzieć-to jest informacja publiczna

Jakaś tajemnica,że aby się dowiedzieć trzeba tracić czas na szukanie? Koń by się uśmiał.

#627 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 październik 2018 - 18:35:02

Jakaś tajemnica,że aby się dowiedzieć trzeba tracić czas na szukanie? Koń by się uśmiał.

Niestety wiedza o nagrodach jest ukryta. Jawny jest tylko skład komisji opiniującej nagrody burmistrza, 

#628 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 07:16:27

Usteccy emeryci i byli wojskowi  pchają się do władzy, bo chyba mają za małe emerytury. Mąż Wysockiej jest wice wójtem i ma niezłą kasę. Przypuszczam,że po wyborach straci stanowisko i dlatego stara się o nowe żródło dochodu. Oj brak mu na chleb czy na luksusowy wypoczynek?

Niestety diety nie będzie, tylko skromna emeryturka.

#629 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 07:27:49

Niestety diety nie będzie, tylko skromna emeryturka.

Wróble ćwierkają, że i pensja v-ce wójta też już się skończy?

#630 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2018 - 09:22:13

Wróble ćwierkają, że i pensja v-ce wójta też już się skończy?

Dobrze wróble są mądre ,prawdę głoszą .....

#631 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 październik 2018 - 10:51:00

Wróble ćwierkają,że jednak Trójka zostanie rozwiązana. W przyszłym roku w porywach będzie 6 klas i 6 n-li nauczania początkowego , 2 dyrektorki, świetlicowa, bibliotekarka i pracownicy obsługi. Niestety w tym budynku będzie hulał wiatr.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych