Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Trójka w Ustce

630 odpowiedzi w tym temacie

#601 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 08:32:21

Bardzo poważna sprawa

#602 Ziemia Ustecka

Ziemia Ustecka

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 1025 postów

Napisano 10 czerwiec 2018 - 09:01:34

Gość, dnia 06 Cze 2018 - 3:22 PM, napisał:

Znowu poje***y oszołom się odezwał.

To nie "oszołom"tylko Smerf bo ma zlecenie

Naprawdę widzicie Smerfa w każdej lodówce, poście  i piwnicy?

To paranoje, wygląda, ze Smerf jest autorem 199% postów na forum :o  :D  :P

Smerf Maruda nie jest do kupienia, przedstawiam zawsze własne subiektywne stanowisko i opinie, taka jest prawda.

10256494_983943231623992_734873189324908

#603 ~KAT-OLIK~

~KAT-OLIK~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2018 - 12:02:05

Naprawdę widzicie Smerfa w każdej lodówce, poście  i piwnicy?

To paranoje, wygląda, ze Smerf jest autorem 199% postów na forum :o  :D  :P

Smerf Maruda nie jest do kupienia, przedstawiam zawsze własne subiektywne stanowisko i opinie, taka jest prawda.

A ta chata to niby za kakao?

Nie pozdrawiam, fuj.

P.s. Smerf bój się księdza, bo Boga niema.

#604 ~AnnaM.~

~AnnaM.~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:31:13

Jak wypadły egzaminy końcowe w usteckim gimnazjum? Czy srednio czy poniżej średniej krajowej - jak zwykle.

#605 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 czerwiec 2018 - 08:35:29

Jak wypadły egzaminy końcowe w usteckim gimnazjum? Czy srednio czy poniżej średniej krajowej - jak zwykle.

Ty pewnie zaniżasz poziom.

#606 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 06:51:18

gdyby było dobrze dyrekcja pochwaliłaby się wynikami?

#607 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 20:24:13

Co za szkoła?

#608 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2018 - 21:19:18

Ty pewnie zaniżasz poziom.

Jak można zaniżać poziom czegoś co leży na ziemi ????Chyba że zakopać

#609 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2018 - 08:04:11

Co za szkoła?

Gimnazjum w Ustce.

#610 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 09:06:06

Wątek ucichł. Zaruski wciąż nie jest Kopernikiem.
P.S. Aktywne na forum panie chyba nie dostały wypowiedzenia, bo cisza nastała. Wakacje. A w tym czasie szkolny informatyk przejrzy systemy w laptopach. Z DOS zbierze dane kiedy i co złego z którego komputera szkolnego nauczycielki złe rzeczy na swoje miejsce pracy pisały.A we wrześniu jazda zacznie się od początku. Zaruski- czy Kopernik. Tradycja Kopernika zaprzepaszczona.Zaruski nie ma żadnej mimo kilkunastu lat istnienia tej szkoły. Lepiej zburzyć, teren wyrównać i zrobić parking.

#611 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 czerwiec 2018 - 17:42:37

P.S. Aktywne na forum panie chyba nie dostały wypowiedzenia, bo cisza nastała. Wakacje. A w tym czasie szkolny informatyk przejrzy systemy w laptopach. Z DOS zbierze dane kiedy i co złego z którego komputera szkolnego nauczycielki złe rzeczy na swoje miejsce pracy pisały.A we wrześniu jazda zacznie się od początku. Zaruski- czy Kopernik. Tradycja Kopernika zaprzepaszczona.Zaruski nie ma żadnej mimo kilkunastu lat istnienia tej szkoły. Lepiej zburzyć, teren wyrównać i zrobić parking.

Głupie owcy sprawy sobie nie zdają co ich czeka...

#612 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 10:53:36

Ciekawe kto będzie w przyszłym roku do odstrzału.PIS dało wspaniałe narzędzie dyrektorom do bezkarnego zwalniania n-li. O tym się nie mówi głośno. Każdy n-l powinien zapoznać się z nowym prawem oświatowym, a zwłaszcza z art.. 225. A warto, aby nie dać się dyrektorom zrobić w jajo.

#613 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2018 - 18:55:59

Ciekawe kto będzie w przyszłym roku do odstrzału.PIS dało wspaniałe narzędzie dyrektorom do bezkarnego zwalniania n-li. O tym się nie mówi głośno. Każdy n-l powinien zapoznać się z nowym prawem oświatowym, a zwłaszcza z art.. 225. A warto, aby nie dać się dyrektorom zrobić w jajo.

Również powinni zapoznać się lub przypomnieć prawa prawdziwych, moralnych stosunków między ludzkich .

#614 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2018 - 18:46:19

Przede wszystkim muszą zapoznać się z prawem karnym .Nie wolno sporządzać i podpisywać fałszywych dokumentów  ,nawet na rozkaz przełożonej ,nawet w obawie o utratę pracy 

#615 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2018 - 12:13:42

Przede wszystkim muszą zapoznać się z prawem karnym .Nie wolno sporządzać i podpisywać fałszywych dokumentów  ,nawet na rozkaz przełożonej ,nawet w obawie o utratę pracy 

Najprawdziwsza prawda. Kto wie o przestępstwie , a tego nie zgłasza też jest przestępcą. Pozdrowienia dla takich z bajecznych  wakacji.

#616 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 12:29:17

Najprawdziwsza prawda. Kto wie o przestępstwie , a tego nie zgłasza też jest przestępcą. Pozdrowienia dla takich z bajecznych  wakacji.

Myślę,że kolejny raz sprawa zostanie umorzona jako "mała szkodliwość społeczna" Powtórka z rozrywki?

#617 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2018 - 15:05:05

Myślę,że kolejny raz sprawa zostanie umorzona jako "mała szkodliwość społeczna" Powtórka z rozrywki?

Zobaczymy...

#618 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 19:44:44

Hejt. Tego nie może pisać normalny nauczyciel. Jeżeli byłoby to prawdopodobne nawet w 20% to każdy tam pracujący powinien zmienić zawód.

niestety, to prawda. pracowałam w tej szkole i byłam jedną z takich prześladowanych przez dyrektorkę nauczycielek. Tak ustawiała grono pedagogiczne, że pracownicy szkoły bali się ze mną rozmawiać w miejscu gdzie mógłby nas ktoś widzieć... "Wieszacie psy" na Burmistrzu pisząc, że o tych jej "działaniach" wszystko wie i nic nie robi. A co może zrobić jeśli żaden z nauczycieli nie miał odwagi stanąć za mną by to wszystko otwarcie potwierdzić? Miałby związane ręce skoro koleżanki i koledzy mówili mi: " zrozum mnie i nie miej za złe, ale mam dzieci i muszę pracować. Wiesz, ze ona ma swoje macki nie tylko w Kuratorium".

Wierzę, że zło wraca do tego wyrządzającego je... mam nadzieję, że sprawiedliwość ją dosięgnie 

#619 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 22:49:09

niestety, to prawda. pracowałam w tej szkole i byłam jedną z takich prześladowanych przez dyrektorkę nauczycielek. Tak ustawiała grono pedagogiczne, że pracownicy szkoły bali się ze mną rozmawiać w miejscu gdzie mógłby nas ktoś widzieć... "Wieszacie psy" na Burmistrzu pisząc, że o tych jej "działaniach" wszystko wie i nic nie robi. A co może zrobić jeśli żaden z nauczycieli nie miał odwagi stanąć za mną by to wszystko otwarcie potwierdzić? Miałby związane ręce skoro koleżanki i koledzy mówili mi: " zrozum mnie i nie miej za złe, ale mam dzieci i muszę pracować. Wiesz, ze ona ma swoje macki nie tylko w Kuratorium".

Wierzę, że zło wraca do tego wyrządzającego je... mam nadzieję, że sprawiedliwość ją dosięgnie 

Ja też pracowałam w tej sz. i byłam w podobnej sytuacji 

#620 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2018 - 22:50:16

Ja też pracowałam w tej sz. i byłam w podobnej sytuacji 

I potwierdzam wrzystko

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych