Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

trasy egzaminacyjne w slupsku

32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Z Lęborka~

~Z Lęborka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 12:21:59

ja wczoraj zdałam u pana Osińskiego, słyszałam wczesniej ze duzo krytykuje gada co chwila bład błąd błąd... do samego konca trzymał mnie w niepewnosci... powaznych bledów nie zrobiłam, ale uwazam, ze jakby chciał moglby mnie ulac... POlecam pana Osińskiego! Lepszy taki co krzyczy a xzdajesz niz cicha woda brzegi rwie i ci nóż w plecy wkłada....POwodzenia wszystkim i na koniec powiem tak: przed matura sie bałam po maturze okazalo sie ze nie taki diabel straszny jak go maluja, teraz o egzaminie na prawo jazdy kiedys jest juz po powiem jedno: TO NAPRAWDE KOSZMAR!! HA HA HA

#22 ~Maggie Small~

~Maggie Small~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2010 - 22:44:38

Uważaj też na zagrania psychologiczne np. gdy Ci powie: Dlaczego pan tak wolno jedzie? Proszę jechać szybciej. A Ty masz 50 na liczniku. Sprawdzają czy myślisz, czy depniesz i go posłuchasz czy użyjesz szarych komórek i nie przyspieszysz.

Poza tym to nie są błędne polecenia, jak to ktoś wyżej napisał. Jeżeli mówi: Proszę skręcić w lewo na najbliższym skrzyżowaniu, to jeśli na najbliższym jest zakaz skrętu w lewo to skręca na następnym. Jeżeli ktoś tego nie wie, to na pewno nie zdawał egzaminu i jest laikiem w tym temacie, bo o takich rzeczy informują instruktorzy na kursie.

#23 ~mika~

~mika~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 14:05:10

Mój egzamin wyglądał tak: mnóstwo stresu ale pewnie to nie tylko u mnie tylko u każdego kto do egzaminu podchodzi. Jednak na dzień dobry miły uśmiech egzaminatora pana Sz,który poniekąd moje napięcie trochę rozładował.Zadania na placu-pełen luzik i jazda na miasto.Trasa:Mierosławskiego-Kniaziewicza-Lotha-Na Wzgórzu-Pobożnego-A.K-Grodzka-Murarska-rundka wokół placu-Mostnika-Dominikańska-Poznańska-Zielona tam parkowanie prostopadłe i zawracanie w bramie-Poznańska-Garncarska-Westerplatte-WORD i koniec.Tą trase miałam dobrze przerobioną ale aż takiego light-u się nie spodziewałam.Fakt w trakcie jazdy każde słowo które powiedział egzaminator traktowałam jak próbę podpuszczenia mnie,bo ile to się człowiek nasłuchał na kursie nie mówiąc już na korytarzu przed egzaminem o tych złych,niesprawiedliwych i często chcących za wszelką cenę oblać zdających egzaminatorach.A efekt-oczywiście pozytywny.Każdemu kto podchodzi do egzaminu życzę takiego egzaminatora.A po egzaminie oczywiście szerokiej drogi.

#24 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 12 grudzień 2010 - 19:54:23

http://www.money.pl/...f43dfa0c71b3c78

#25 ~agata~

~agata~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2011 - 13:17:59

...

Użytkownik -Kazik- edytował ten post 30 sierpień 2011 - 11:48:14
Post obraźliwy i chamski. .

#26 ~kaj~

~kaj~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2012 - 22:35:32

Nie ma czegoś takiego jak trasa egz. to dotyczy tylko motocykli. Ty jeździsz po całym miescie. Główne przebiegi: Sienkiewicza, Woj.polskiego, koło kina Milenium, koło sądu, Gdańska itp. ogólnie wszędzie

#27 ~szarak~

~szarak~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2012 - 10:22:31

Kto wie,dlaczego są tak odległe terminy egzaminów poprawkowych na prawo jazdy kat.B??
Ponoć czeka się nawet do miesiąca...to jakaś paranoja... :unsure:

#28 ~edyta~

~edyta~
  • Goście

Napisano 08 maj 2012 - 07:11:36

Kto wie,dlaczego są tak odległe terminy egzaminów poprawkowych na prawo jazdy kat.B??
Ponoć czeka się nawet do miesiąca...to jakaś paranoja... :unsure:

#29 ~motoman~

~motoman~
  • Goście

Napisano 09 maj 2012 - 21:18:24

a jak wygladaja trasy przy egzaminie na prawko na motocykl? sa z gory ustalone czy jak? mam prawko kat B juz z kilkanascie lat, ale chcialbym kupic motor. nie wiem tez czy brac jakies godziny czy wogole robic kurs na motocykl... co poradzicie? mial ktos podobne dylemtaty i taka sama sytuacje?

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 10 maj 2012 - 13:09:07

a jak wygladaja trasy przy egzaminie na prawko na motocykl? sa z gory ustalone czy jak? mam prawko kat B juz z kilkanascie lat, ale chcialbym kupic motor. nie wiem tez czy brac jakies godziny czy wogole robic kurs na motocykl... co poradzicie? mial ktos podobne dylemtaty i taka sama sytuacje?

Aby jeździć motocyklem należy ukończyć kurs na prawo jazdy kat. A dopiero po ukończeniu kursu zapisać sią na egzamin teoretyczny i praktyczny , bez odbycia kursu i bez zdania egzaminu nie można jeździć motocyklem. Lepiej najpierw nie kupować motocykla. Więcej informacji uzyskasz w WORD

#31 ~niki~

~niki~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2013 - 20:12:30

kto mi i pomorze zdac egzamin w slupsku prosze pisac na emaila kaosro2731957@hotmail.de dobrze zaplace

#32 Hackney

Hackney

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 786 postów

Napisano 09 kwiecień 2013 - 14:34:35

kto mi i pomorze zdac egzamin w slupsku prosze pisac na emaila kaosro2731957@hotmail.de dobrze zaplace

a może mazowsze ? :lol:

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2019 - 11:38:30

Moderatorzy na tym forum są idiotami - szczególnie Yktorn i smakosz.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych