Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

transport z lotniska w gdansku do Slupska

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 DEZERTER

DEZERTER

Swojak

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 27 grudzień 2012 - 03:30

witam!!
chciale sie dowiedziec czy znacie i polecacie jakies firmy transportowe ktore swiadcza uslugi w dziedzinie transportu osob z lotniska w gdansku do slupska i ze slupska na lotnisko w gdansku
nie chodzi mi o jakies limuzyny tylko o normalny transport BUSEM
chodzi mi o powaznych przewoznikow z doswiadczonymi kierowcami..
dzieki..

#2 ~she~

~she~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2012 - 09:05

wpisz w google firma z koszalina wozi przez vsłupsk siostra jechala 18 grudnia 60 zł chyba w jedna strone

#3 DEZERTER

DEZERTER

Swojak

• PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 29 grudzień 2012 - 02:55

dziekuje tylko nie chodzi mi o firme jak czytalem na googlach w ktorej kierowcy zaraz po kursie pj prace znalezli i zapierd.. po 180km/h bez doswiadczenia.. nie mam nic do firmy z koszalina w/wymienionej.. pelen szacunek!!! szjukamy dalej

pieniadze nie maja znaczenia
chodzi o bezpieczenstwo
nie przyjechalem sie tu zabic:P
dzieki za odpowiedzi

#4 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2012 - 09:44

dziekuje tylko nie chodzi mi o firme jak czytalem na googlach w ktorej kierowcy zaraz po kursie pj prace znalezli i zapierd.. po 180km/h bez doswiadczenia.. nie mam nic do firmy z koszalina w/wymienionej.. pelen szacunek!!! szjukamy dalej

pieniadze nie maja znaczenia
chodzi o bezpieczenstwo
nie przyjechalem sie tu zabic:P
dzieki za odpowiedzi

a wiec szukaj dalej filozofie siostra jechala z 5 miesiecznym dzieckiem i bylo bezpiecznie ale jak ty szukasz i szukasz to powodzenia;)

#5 ~Jadwiga G.~

~Jadwiga G.~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 19:52

witam!!
chciale sie dowiedziec czy znacie i polecacie jakies firmy transportowe ktore swiadcza uslugi w dziedzinie transportu osob z lotniska w gdansku do slupska i ze slupska na lotnisko w gdansku
dzieki..

Polecam gorąco sprawdzoną wielokrotnie bardzo solidną firmę NivoTrans...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 22:07

Daj Pan spokój z nimi strach jechać,samochody wyjeźdzone maja ;ładują ludzi na maxa i jedziesz jak w wozach ze ,,świniarni". W dodatku jadą 60km/h w porywach 80 jak PKS. Smród w kabinie . Ja tam wole PKP. Ciekawe czy ten nie miły pan nadal tam pracuje?

#7 ~zofia~

~zofia~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 17:03

witam!!
dzieki..

#8 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6744 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 17:46

witam!!
dzieki..

Zawse naprzeciwko hali przylotów stoi bus ze Słupska.Smialo wsiadaj dowiozą bez problemu.

#9 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 19:26

Masz też bezpośrednie połączenie z Koszalina do lotniska w Rębiechowie i te busy zahaczają o Słupsk, możesz zabrać się busem do Koszalina i wysiąść w Słupsku.

Użytkownik Nocny Kowboj edytował ten post 19 listopad 2013 - 19:28

Między bajki możemy włożyć neoliberalną tezę o niekeynesowskich skutkach zacieśnienia fiskalnego. A do niedawna wielu ekonomistów wierzyło, że kiedy państwo obniży wydatki, to nie tylko zmniejszy zadłużenie, ale też ożywi gospodarkę.

#10 proszę o kulturę

proszę o kulturę

Swojak

• PipPipPipPip
  • 6744 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 19:40

Masz też bezpośrednie połączenie z Koszalina do lotniska w Rębiechowie i te busy zahaczają o Słupsk, możesz zabrać się busem do Koszalina i wysiąść w Słupsku.

To jest to,o czym pisałam.Oni jeżdżą do Kołobrzegu.

#11 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 19 listopad 2013 - 20:32

Nie będę wklejał linku, bo uznają to za spam, firmę się nazywa AIR-TRANSFER i bilet ze Słupska do Gdańska na Rębiechowo kosztuje 45 złotych. 

Między bajki możemy włożyć neoliberalną tezę o niekeynesowskich skutkach zacieśnienia fiskalnego. A do niedawna wielu ekonomistów wierzyło, że kiedy państwo obniży wydatki, to nie tylko zmniejszy zadłużenie, ale też ożywi gospodarkę.

#12 ~spydy~

~spydy~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2013 - 21:14

jedz chopie czy babo skm-em 18zl bilet i 3 za butobusem co dwie godziny ta pierwsza aco 15 minut autobus pozd a te busy to reklama kogos i niebezpiecznie jest zginac nie ze swej winy  tylko kierowcy busa

#13 Nocny Kowboj

Nocny Kowboj

Swojak

• PipPipPipPip
  • 1214 postów

Napisano 20 listopad 2013 - 12:00

Pytanie było o bezpośrednie połączenie na lotnisko ze Słupska, ktoś nie doczytał. 

Skmka jedzie do Gdańska 2,5 - 3 godziny, dalej autobus na lotnisko jedzie dobre 30 minut, zależy od korków. Autobus na lotnisko odjeżdża 2 -3 razy na godzinę, czyli jak się spóźnisz na najbliższy to musisz dodatkowo czekać ponad 20 minut, optymistycznie zakładając, że przyjedzie o czasie. Podróż skmską ze Słupska do Gdańska to tragedia, na studiach wracałem nimi bo było tanio, a wiadomo jak to student oszczędza na wszystkim. Ścisk, tłok, (szczególnie na odcinku Luzino - Gdańsk Główny), duszno, szyby albo się nie zamykają, albo nie da się ich otworzyć, raz jest nagrzane jak w piekarniku, raz zimno jak na dworze, stare zużyte składy, które przepuszczają wszystkie pośpieszne składy, bo od Wejherowa do Słupska jest tylko jeden tor, droga dłuży się w nieskończoność i delikatnie mówiąc jest mało komfortowa, żeby nie powiedzieć męcząca. Szczególnie polecam jazdę skmką w okresie świątecznym, albo jakiegoś długiego weekednu, wrażenia i emocje gwarantowane, a większość przed taką podróżną nigdy by nie uwierzyła, że tyle ludzi może się zmieścić w jednym składzie, na prawdę polecam przeżyć takie coś, szczególnie jak trzeba przez cała drogę stać w ścisku i nie można się ruszyć, a co dopiero bagaże :D. Wysiadając na Wrzeszczu, albo w Gdańsku trzeba jeszcze z torbami i bagażami szybko wysiąść kupić bilet i zdążyć na autobus, w którym jest ścisk nieziemski, pełno ludzi z bagażami na lotnisko w małym autobusie 2 - 3 razy na dobę, kto nie jechał, temu nie polecam takich doznań, nie dziwota, że dużo ludzi woli wziąć taxówkę za 30 złotych z lotniska, niż cisnąć w takim tłoku w autobusie, pomimo tego, że za taxę płacą 10 drożej. 

aco 15 minut autobus pozd a te busy to reklama kogos i niebezpiecznie jest zginac nie ze swej winy  tylko kierowcy busa

Nic dziwnego, że ludzie wolą bezpośrednie połączenie ze Słupska i nawet są skłonni zapłacić więcej, ale wygodnie dojechać sobie pod samo lotnisko z bagażami, a nie męczyć się skmką, a potem biec z bagażami na autobus i jechać w ścisku dalsze 30 minut. Dodatkowo bus jedzie 2 razy krócej i w 2 godziny można być na lotnisku, a nie w około 4 godziny. Kto chce tanio, to niech się męczy skmką i autobusem, a kto woli w lepszych warunkach to są busy ze Słupska na samo lotnisko.

Czyli, że autobusy w Gdańsku nie ulegają wypadkom, tylko te busy na lotnisko ze Słupska, zapomniałeś dodać, że autobusy na lotnisko z dworca  nigdy się nie spóźniają i oczywiście zawsze są bardzo punktualne, nigdy nie psują się po drodze, ani nigdy nie mają stłuczek, a w drodze na Rębiechowo nigdy nie ma korków i zawsze się zdąży na czas. Co 15 minut, a to dobre   :D

Na lotnisko jadą dwie linie, 110 z Wrzeszcza, o tutaj rozkład (oczywiście co 15 minut :D)

http://www.ztm.gda.p...130513-1-1.html

oraz 210 z Gdańska 

http://www.ztm.gda.p...130513-6-2.html

210 nikomu nie polecam, bo jedzie na około i Gdańsk Dworzec nie jest początkowym przystankiem, a autobus dojeżdżający tam jest już pełen pasażerów, lepiej jechać z Wrzeszcza, to jest tej linii początkowy przystanek, autobus jedzie krócej i jest jeszcze szansa znaleźć miejsce siedzące w autobusie jak się ktoś pośpieszy.

Użytkownik Nocny Kowboj edytował ten post 20 listopad 2013 - 15:01

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2013 - 12:12

a wiec szukaj dalej filozofie siostra jechala z 5 miesiecznym dzieckiem i bylo bezpiecznie ale jak ty szukasz i szukasz to powodzenia;)

Nie znam nazwy firmy..ale;corka przyleciala z malutkim dzieckiem i byl zamowiony bus w ktorym zapewniano, ze bedzie fotelik dla malutkiego dziecka, przyjechal bus ale fotelik byl dla kilkulatka..?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2014 - 19:58

Zapraszam do XXl Taxi Gdańsk busy do 7 osób z mozliwościom zabrania duzych bagazy kierowcy z duzym dosciadczeniem  foteliki dla dzieci w kazdym wieku

telefon 510-89-89-87 xxl@taxigda.pl

#16 travel

travel

Nowy

• Pip
  • 1 postów

Napisano 23 lipiec 2014 - 09:10

Zawse naprzeciwko hali przylotów stoi bus ze Słupska.Smialo wsiadaj dowiozą bez problemu.

Moge polecic ci http://www.GdanskAirportTaxi.pl , sa moze tansi ale samochody maja bardzo dobre, same mercedesy viano,vito.W kilka osob jak sie zrzucilismy nie bylo lepszej oferty.Bezpiecznie z cala pewnoscia i kierowca bardzo w porzadku.

#17 ~dorota~

~dorota~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2014 - 10:10

witam!!
dzieki..

polecam firme przewozowa która sie tylko trudni transwerami z lotniska numer tel. 512-370-778  polecam ja tez korzystam z ich uslug bilet z gdanska do słupska 52 zł

#18 ~marcin.tul~

~marcin.tul~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2014 - 23:13

taką formą która zajmuje się transferami jest polandtransfer.com. miałem okazję z nimi jechać jak w sprawach biznesowych miałem pod opieką ludzi zza granicy i jakoś trzeba było ich przetransportować....profesjonalizm i klasa!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych