Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

(...)Trance to nie tylko muzyka. To styl życia, inne zmysłowe spojrzenie na świat, miłość do głębokiego brzmienia wzbudzającego emocje. Słuchając Go m

trance

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1108 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 02:05:21

trance .... :wub:

#2 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 02:07:18

#3 ~meggi28~

~meggi28~
  • Goście

Napisano 15 czerwiec 2013 - 02:09:42

#4 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• Użytkownicy zarejestrowani
  • PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 05:11:14

:)

Intense Armina i wymiękam :) zresztą od lat regularnie słucham cotygodniowe sety, czekając na następny ... za tydzień :) polecam. naprawdę muza dająca dużo dużo energii.

Użytkownik knur edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 00:34:23

#5 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 06:35:21

Fanatyczką nie jestem, ale posłuchać lubię. Mam nadzieję, że to też można zaliczyć do tego gatunku :)

Byliście kiedyś na Sunrise w Kołobrzegu?

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 15 czerwiec 2013 - 06:35:56

#6 zakładka

zakładka

Okruszki serca zbieram rozsypane gdzieś na ...

• PipPipPipPip
  • 22982 postów

Napisano 15 czerwiec 2013 - 14:27:40

Witam :)

Lubię ten rodzaj muzyki

#7 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 00:36:18

Fanatyczką nie jestem, ale posłuchać lubię. Mam nadzieję, że to też można zaliczyć do tego gatunku :)

Byliście kiedyś na Sunrise w Kołobrzegu?

można, można, to prawie dinozaur muzyki trance. a ten utwór "dla aniola" to skomponował w '94 roku dla swojej kobiety, która poznał na love parade :) 6 lat później pobrali się :)

p.s. zamawiaj koszulkę i dawaj na Sunrise :)

Użytkownik knur edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 01:12:57

#8 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 07:18:38

A po co mi jakakolwiek koszulka na Sunrise?? "Zgłupłeś"? ;)

Póki co, może sobie obejrzymy namiastkę :D

#9 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 07:36:01

Pozwolę sobie wrzucić coś, co ja lubię. Nie trance, ale chyba mi wybaczycie tę niesubordynację ;)

W ogóle mam taką propozycję.... może nagniemy trochę zasady i będziemy sobie tu wrzucać kawałki trance'owo- house'owo- old school'owo- rave'owo- jungle'owe...... no takie, powiedzmy klubowe.

Na tym głównym wątku muzycznym, to jakoś mi tak dziwnie wrzucać je obok Joe Cockera, czy Barbry Streisand ;)

Co autorka wątku na taką propozycję? :)  Może "pozarażamy" się nawzajem jakimiś dźwiękami, może do czegoś się przekonamy, albo poznamy coś nowego...hmm... to co?

Ruch tu co prawda niezbyt duży, ale najwyżej będę robić za samotnego dj-a, względnie mc :D

To ja spróbuję..najwyżej mnie meggi opieprzy ;) Old school'ik na początek....uwielbiam tego gościa i to pianinko....mrrr.... :wub:

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 08:51:02

#10 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:03:08

Eyes: kurcze, normalnie to chyba każdy zagorzały fan muzyki trance z ciężkim bólem serca podchodzi do mieszania nut transowych z hausowymi. może ktoś zrobi nowy wątek z odpowiednim tytułem? ja również wole muzykę energetyczna, która nie trąci myszka. aczkolwiek mam szacunek i ulubionych wykonawców tzw. klasyków.

#11 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:19:49

Eyes: kurcze, normalnie to chyba każdy zagorzały fan muzyki trance z ciężkim bólem serca podchodzi do mieszania nut transowych z hausowymi. może ktoś zrobi nowy wątek z odpowiednim tytułem? ja również wole muzykę energetyczna, która nie trąci myszka. aczkolwiek mam szacunek i ulubionych wykonawców tzw. klasyków.

Też myślałam, żeby zrobić nowy wątek, ale co? Będziemy w nim pisać we dwójkę, względnie w trójkę? Będą dwa tematy w sumie chyba mało odwiedzane :) Pomyślałam, że jak już jest ten, to można troszkę go "przetuningować" i wrzucać tu muzykę troszkę "inną"- nie radiową,że tak to ujmę. Coś innego niż "klasyka".

Nie to, że mam coś do powszechnie znanych piosenek, dla mnie mogą być. Ale chyba jednak wolę w muzyce szukać czegoś nowego... szperać i szukać jakiś "perełek". No i z gatunków, które wymieniłam wyżej. Nie jestem zagorzałą fanką jednego rodzaju muzyki. Nawet nie wiem, jak określić to co lubię. Powiedzmy, że taka muzyka Eyes'owo-Soulowa :)

Nawet nie mam pomysłu, jak miałby się ten temat nazywać, żeby było wiadomo, co co chodzi...

Weź no pomóź, albo załóż, bo już mam tu pod ręką General Levy- takie cuś pod jungle chyba podchodzące :D

#12 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:30:11

to ja ci zapuszczę coś energetyzującego na niedzielny poranek - podkręć suba na maxa i zapuszczaj klasyka:

Użytkownik knur edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 09:30:18

#13 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:36:20

a do tego seta również chętnie wracam:

Eyes: słuchasz psychodelica?

#14 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:37:50

o kurde :) aż mi się nóżka rozedrgała!

Ciężkie cholera, ale niezłe.

#15 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:39:05

ciężkie to masz tu (klasyk psychodel progresiv trance):

dla wielu ta muza to "mózgotrzep", ale daje sporo energii, polecam na wszelkiego typu sporty :) daje kopa aż miło.

Użytkownik knur edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 09:39:47

#16 ~Ala2~

~Ala2~
  • Goście

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:43:56

Wybaczcie i nie gniewajcie się ale co wy widzicie w tym gatunku muzyki muzycznego poza miarowym, nudnym, jednostajnym rytmie...? To jest jedyny rodzaj muzyki, która do mnie nie dociera w ogóle albo nie umiem jej słuchać....? Przepraszam, już uciekam i mam nadzieję, że nie zabijecie mnie za tą opinię. :(

#17 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:45:35

ciężkie to masz tu (klasyk psychodel progresiv trance):

dla wielu ta muza to "mózgotrzep", ale daje sporo energii, polecam na wszelkiego typu sporty :) daje kopa aż miło.

Ty wiesz, że do knura nawet taka muza pasuje :D

Czekaj, zakładam ten temat. Nie wiem, jak go nazwę, zaraz coś wymyślę.

Użytkownik EyesOfSoul edytował ten post 16 czerwiec 2013 - 09:46:18

#18 EyesOfSoul

EyesOfSoul

Los ojos del Alma

• PipPipPipPip
  • 13052 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:48:13

Wybaczcie i nie gniewajcie się ale co wy widzicie w tym gatunku muzyki muzycznego poza miarowym, nudnym, jednostajnym rytmie...? To jest jedyny rodzaj muzyki, która do mnie nie dociera w ogóle albo nie umiem jej słuchać....? Przepraszam, już uciekam i mam nadzieję, że nie zabijecie mnie za tą opinię. :(

Alu, ja jeszcze nie wiem, czy lubię. Póki co badam, co knur podsuwa, bo na co dzień tego nie słucham :)

Tak jak pisałam, lubię "badać" :)

#19 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:52:00

Alu: kolejny raz pokazujesz brak tolerancji. Jeśli Ci taka nuta nie odpowiada, to: nie wchodź do takiego wątku, nie słuchaj, nie interesuj się :)

Eyes: coś lżejszego? 

#20 knur

knur

Ⓚ Ⓝ Ⓤ Ⓡ

• PipPipPipPip
  • 6686 postów

Napisano 16 czerwiec 2013 - 09:53:09

Alu, ja jeszcze nie wiem, czy lubię. Póki co badam, co knur podsuwa, bo na co dzień tego nie słucham :)

Tak jak pisałam, lubię "badać" :)

no baaa, u mnie w chlewie od takiej nuty wszystkie świnki podskakują, aż miło :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trance

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych