Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~K3a~

~K3a~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:43:22

Wyrazy współczucia ... [*]

#82 ~Barbara~

~Barbara~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:47:09

Serdeczne i szczere wyrazy współczucia dla rodzin ofiar. Taka tragedia młodych ludzi , ale pamiętajmy o bólu rodzin i bliskich, którzy pozostali nieukojeni w bólu. Osobiście znałam Żaka i Juhasa dla mnie wspaniali sympatyczni chłopcy, bawili się z moim synem kiedy odwiedzałam rodziców. Zawsze grzeczni, sympatyczni poznawali bez problemu po wielu latach zarówno w Dębnicy jak i pamiętali o mnie będąc w Poznaniu. Kondolencje składam na ręce dziewczyny Juhasa( nie pamietam imienia), nic więcej nie mogę i nie chce mówić. Spoczywajcie W Pokoju chłopcy.
Ale może te tragedie dadzą w końcu do myślenia tamtejszym władzom, może w końcu czas poszerzyć drogę ze Słupska do Dębnicy a przynajmniej pozbyć się tych drzew zasadzonych tak blisko drogi.

#83 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:47:33

ZABLOKUJCIE DODAWANIE KOMENARZY !!!!!!

<DO ZOBACZENIA W SEKTORZE NIEBO ...>

ku..a jaki ty po----ny jestes zal mi ciebie

#84 ~Blacharz~

~Blacharz~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:49:23

(...)

#85 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:50:55

Ty ze spychowa! jurand czy jak ci tam, piszesz ze jestem nieudacznikiem ciekawe jakim ty bylbys cwaniakiem gdyby twoj 12 kolesi na ciebie poszlo. Twoj ziomek byl kozak tylko z kumplami, dlatego trzymal z Gryfem.
Bo sam to tylko lizaki maluchom na placy zaba by zabieral. Jurand PAPUDRAKU!!!

#86 ~kostek~

~kostek~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:52:18

W obydwóch przypadkach powodem była nadmierna predkość co do drugiego wypadku od dawna wiadomo że w tych laskach biega zwierzyna więc jak można było tak szybko zapier***ać... 130 to musieli miec lekko na zegarze. Auto zmasakrowane ciala tak samo...

#87 ~ania~

~ania~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:53:37

Wyrazy współczucia dla Rodzin.

#88 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2013 - 09:54:51

kto prowadził auto chłopaków z dębnicy?

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych