Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

110 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~GS~

~GS~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 17:20:03

jaka to był nr rej. GBY czy GSL ? bo tak się kończy jazda zazwyczaj jak się jezdzi po wiejskich drogach i nagle wjezdza się do miasta i włącza się myślenie że jest się MISTRZEM KIEROWNICY niestety to nie polne drogi

#42 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 17:43:05

baranie ten chłopak zjezdził pół europy tym autem,dojezdzając do pracy za granice.i niestety zgineli pod domem.współczuje.

#43 ~ANET~

~ANET~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 18:05:38

jaka to był nr rej. GBY czy GSL ? bo tak się kończy jazda zazwyczaj jak się jezdzi po wiejskich drogach i nagle wjezdza się do miasta i włącza się myślenie że jest się MISTRZEM KIEROWNICY niestety to nie polne drogi

TE CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM NIE GSL TYLKO NUMERY SZCZECIŃSKIE BARANIE

#44 ~Puma_Navajo~

~Puma_Navajo~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 18:13:14

baranie ten chłopak zjezdził pół europy tym autem,dojezdzając do pracy za granice.i niestety zgineli pod domem.współczuje.

Co nie znaczy, że ma prawo narażać innych użytkowników drogi,zasuwając jak na torze wyścigowym. Całe szczęście, że nikogo innego nie zabili. Nie będę współczuł komuś, kto nie ma szacunku dla innych użytkowników i w du*** ma czyjeśc życie i zdrowie.

#45 ~......~

~......~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 18:19:17

Ja powiem tylko że wkurzają mnie tacy kolesie jak wy bo nie zauważacie że dla ich bliskich to straszna tragedia tylko pieprzycie jakieś farmazony o rolniku albo o głupocie kierowcy!!! Bardzo współczuję ich rodzinie i bliskim bo gdy pomyślę że to mi by się coś takiego stało to od razu płakać mi się chcę :(. To wszystko

#46 ~STAN~

~STAN~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 18:31:55

TE CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM NIE GSL TYLKO NUMERY SZCZECIŃSKIE BARANIE

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - TO BYŁY NUMERY SZCZECINECKIE A NIE SZCZECIŃSKIE !!! TOBIE TEŻ SIĘ NALEŻY TEN EPITET, ALE NIE BĘDĘ Z CIEBIE BRAŁ PRZYKŁADU.

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 18:33:21

CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM - TO BYŁY NUMERY SZCZECINECKIE A NIE SZCZECIŃSKIE !!! TOBIE TEŻ SIĘ NALEŻY TEN EPITET, ALE NIE BĘDĘ Z CIEBIE BRAŁ PRZYKŁADU.

#48 ~wer23124~

~wer23124~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 19:39:03

weżcie wy sie wszyscy ludzie opanujcie, tu chodzi o śmierć młodych, dobrze zapowiadających się ludzi.. jak wy mozecie teraz się kłócić, jakie to były opony,jaki staż miał kierowca, skoro tu chodzi o śmierć. pomyślcie, co czują rodziny, bliscy, przyjaciele ofiar.. przez wasze pieprzenie pogarszacie sprawe.nie czas i nie miejsce zeby osądzać! pamiętam [*]

#49 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 19:50:54

Przez te reklamy odechciewa sie wchodzić na wasza stronę masakra człowiek tylko się wkur......wia !!!!

#50 ~likwidator szkód~

~likwidator szkód~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 20:35:15

Nie zgineli nie zgineli , tylko stali sie ofiarami wypadku drogowego spowodowanego przez umyślne łamanie przepisów kodeksu drogowego na skutek czego doszło do wypadku drogowego którymi wynnymi byłi denaci , i wydaje mi sie że w tym przypadku ubezpieczyciel odmówi wypłacenia rodzinom odszkodowania . Zginąć na drodze to może osoba która zostanie zabita przez takich piratów drogowych i to nie podlega żadnej dyskusji .

#51 ~Węglewianka~

~Węglewianka~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:16:28

Ja tam byłam i wszystko widziałam...nigdy tego nie zapomnę ;(pomagałam i przy mnie chłopak odszedł i nie ważne ile jechał i nie ważne czy młody...nie zapomnę tego nigdy i ostatniego spojrzenia tego chłopca,którego nie znałam, niech niektórzy zamkną buzie,to byli ludzie i szacunek Im !!!!!!!!!!! ;(
Niech spoczywają w spokoju na wieki [*]

#52 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:17:02

idioto niepisałbys chociaz o pieniądzach w obliczu takiej tragedii,ty materialisto!!!!bo te on akurat miał idoprowadziły do tragedii ty kretynie!!!!!!!!

#53 ~lenon~

~lenon~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:25:01

jak to dobrze, że swoją brawurą (czy też głupotą) nikomu nie zrobili krzywdy

#54 ~lenon~

~lenon~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:26:16

poza zniszczeniem przyczepy i zebranego ziarna oczywiście

#55 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:33:43

Kamil spoczywaj w pokoju. Wszyscy prawdziwi znajomi nie zapomną ciebie.

#56 ~bonzaj74~

~bonzaj74~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:46:39

Nie zgineli nie zgineli , tylko stali sie ofiarami wypadku drogowego spowodowanego przez umyślne łamanie przepisów kodeksu drogowego na skutek czego doszło do wypadku drogowego którymi wynnymi byłi denaci , i wydaje mi sie że w tym przypadku ubezpieczyciel odmówi wypłacenia rodzinom odszkodowania . Zginąć na drodze to może osoba która zostanie zabita przez takich piratów drogowych i to nie podlega żadnej dyskusji .

Daj na luz :(

#57 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 21:50:38

poza zniszczeniem przyczepy i zebranego ziarna oczywiście

ty hamie bez serca

#58 ~hxyz~

~hxyz~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:44:01

nie znam ale strasznie współczuje rodzinom i łącze się w bólu. Sama straciłam kolegę w wypadku tydzień temu. A ludzi proszę o troche rozwagi i współczucia!!! Przecież to czytają ich rodziny!!! Bardzo mi przykro wraz z cała rodziną składamy kondolencje[*]

#59 ~hajti~

~hajti~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:50:56

Trudno tu obwiniać kierowcę traktora. Jeżeli już nie miał tych świateł z tyłu(a to wyjdzie podczas dochodzenia) to i tak nie oznacza to że jest głównym winowajcą . Wina leży po stronie kierowców audi , niedostosowali prędkości i wyszło to co wyszło, takie coś nie stanie się przy prędkości 100km/h.. tylko większej. Ten odcinek to piękna równa droga . Tragedia dla rodziny i bliskich..

#60 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2011 - 22:54:52

I jak zwykle jak młody to znaczy, że brawura i predkość nie raz jadac przez las napotyka sie ciagnik wyjezdzajacy z pola i kierowca z "bombowca" co jak siedzi metr wyzej to ma caly swiat w d...... . apropo jeszcze jednej rzeczy mamy kolejny przykład ze na naszych drogach nie warto az tak się spieszyć, bo częściej bedziemy widzieć takie zdjęcia i tylko oby zdjecia...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych